pārbūves un nepārbūves

viss par vabole.lv - kritika, komentāri, sūdzības un ierosinājumi
User avatar
armands
foruma ģeds
Posts: 1234
Joined: 06 Sep 2004 13:37
Location: Riga

Re: pārbūves un nepārbūves

Post by armands » 21 Aug 2009 21:05

arturs wrote:Bet vai tad viņam logā līmē savādāku apskates talonu ? Vai kas cits atšķiras ?

Jo faktiski, apdrošināšana viņam ir, tehniskā apskate logā, valsts numuri virsū! Ja ceļu policists apturēs, viņš tagad sāks skaidrot vai ir sacensības un sāks tagad pieņemt lēmumu - vai šis konkrētais brauciens - ir pārbrauciens sacensību laikā......
Sporta autiņam logā nelīmē neko, viņam iedod rokās, kā motociklam vai piekabei. Un policists var prasīt uzrādīt kādus dalības dokumentus, bet atklāti piekasīties viņš nevar, ja visi papīri kartībā.
vabolis '68

raimis
rakstītājs
Posts: 109
Joined: 14 Jul 2004 20:52
Location: Riga

Re: pārbūves un nepārbūves

Post by raimis » 21 Aug 2009 21:08

uzliekot diska bremzes mana bremžu sistēma kļuva daudz drošāka un labāka ,izbraucot cauri peļķēm tagad var nobremzēt arī cipari apskatē visi ir perfekti vienādi un nekas nav jāregulē,tad jau auto remontēt pats arī nevar jo kas tad kontrolēs kā es bušu pieskrūvējis tās nosacīti orģinālās bremzes domāju kad nav ko cepties ir tik jārok.

PowerMeower
foruma ģeds
Posts: 4192
Joined: 16 Jul 2004 10:18

Re: pārbūves un nepārbūves

Post by PowerMeower » 21 Aug 2009 22:15

Un lāpstas kāts viennozīmīgi MŪSU ROKĀS!!! 8)

User avatar
xplod
centis
Posts: 92
Joined: 11 Feb 2008 10:50
Location: Kuldīga
Contact:

Re: pārbūves un nepārbūves

Post by xplod » 22 Aug 2009 09:53

aktīvi sekošu līdz šim topikam , jo man arī tas ir aktuāli

manam golf mk1 jaunā motora stiprinājumi ir ar TUV sertifikātu ,taisijis un projektējis viņus ir ,vw rūpnīcā, inženieris , bet vienalga apskati man neredzēt :evil:
GOLF MK4 TDI 4MOTION GG511
GOLF MK1 1.6 GTI GT1979

User avatar
vabole.lv
vaboļtēvs
Posts: 2649
Joined: 14 Jul 2004 15:05
Location: sūnu ciems
Contact:

Re: pārbūves un nepārbūves

Post by vabole.lv » 19 Nov 2009 16:23

Jaunā redakcijā izstrādāts noteikumu projekts, kas nosaka atbilstības novērtēšanas kārtību mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem, autobusiem, kravas automobiļiem un šo transportlīdzekļu piekabēm, kā arī to sastāvdaļām, kas tiek piedāvātas tirgū un kurus paredzēts izmantot Latvijā, informē Satiksmes ministrija.

Ministru kabineta noteikumu projekts "Mopēdu, mehānisko transportlīdzekļu, to piekabju un to sastāvdaļu atbilstības novērtēšanas noteikumi" 19.novembrī izskatīts Valsts sekretāru sanāksmē. Lai noteikumi stātos spēkā, tiem vēl jāgūst valdības atbalsts.

Tiesību aktu projekts izstrādāts, jo pieņemta jauna Eiropas Savienības bāzes direktīva par riteņu transportlīdzekļu atbilstības novērtēšanu. Normatīvā akta projektā noteikta transportlīdzekļu vai tā sastāvdaļu tipa apstiprināšanas kārtība, tipa apstiprinājuma derīgums, grozījumu izdarīšanas kārtība, atzīšanas un reģistrēšanas kārtība, atbilstības sertifikātu izsniegšana, transportlīdzekļu individuālās apstiprināšanas un lietotu transportlīdzekļu atbilstības novērtēšanas kārtība, tirgus uzraudzība u.tml.

noteikumu projekts te: http://www.mk.gov.lv/doc/2005/SAMNot_07 ... a.4031.doc" onclick="window.open(this.href);return false;

visu vēl neizlasīju, bet viena lieta jau izskatās cerīgi:
transportlīdzekļa individuāla apstiprināšana – ir procedūra, ar ko dalībvalsts apliecina, ka konkrēts transportlīdzeklis, neatkarīgi no tā, vai tas ir unikāls, atbilst attiecīgiem tehniskiem normatīviem un šo noteikumu prasībām

lasu tālāk.... varbūt tiešām gaisma tuneļa galā!!!
vw typ1 '56 vw typ1 '67

User avatar
vabole.lv
vaboļtēvs
Posts: 2649
Joined: 14 Jul 2004 15:05
Location: sūnu ciems
Contact:

Re: pārbūves un nepārbūves

Post by vabole.lv » 19 Nov 2009 16:33

vispār jau tā gaisma tuneļa galā izrādijās pretīm braucošais preču vilciens....

X. Transportlīdzekļu individuālā apstiprināšana

72. Transportlīdzekļa individuālo apstiprināšanu var veikt no ārvalstīm ievestam vai Latvijā izgatavotam transportlīdzeklim, ja transportlīdzeklim nav veikta EK tipa apstiprināšana.

73. Transportlīdzekļa individuālo apstiprināšanu veic individuāli katram transportlīdzeklim.

74. Transportlīdzekļa īpašnieks, izgatavotājs vai tā pārstāvis iesniedz CSDD (noteiktā secībā) šādus dokumentus:
74.1. iesniegumu transportlīdzekļa individuālai apstiprināšanai;
74.2. informācijas paketi, kas ietver:
74.2.1. informācijas paketes satura rādītāju;
74.2.2. informācijas mapi, kas satur attiecīgu šo noteikumu 4.pielikumā IV sadaļā minēto informāciju, transportlīdzekļa rasējumus un fotogrāfijas (uz A4 formāta lapām vai salocītus šādā formātā, izņemot, ja informācijas mapi iesniedz elektroniski), turklāt tādā mērogā un kvalitātē, lai sniegtu pietiekami detalizētu informāciju par transportlīdzekli;
74.3. testēšanas laboratoriju vai sertificēšanas institūciju izsniegto atbilstības apliecinājumu kopijas par transportlīdzekļa atbilstību šo noteikumu 11.pielikumā noteikto tehnisko normatīvu prasībām, ievērojot šo noteikumu 7.pielikumā noteiktos atvieglojumus;
74.4. citus testēšanas laboratoriju vai sertificēšanas institūciju izsniegtos atbilstības apliecinājumus par transportlīdzekli pēc CSDD pieprasījuma.

75. CSDD 10 darbdienu laikā izskata transportlīdzekļa īpašnieka iesniegto dokumentāciju un pieņem lēmumu par tās atbilstību šo noteikumu prasībām. Ja iesniegtā dokumentācija ir neprecīza, nepilnīga vai CSDD uzskata, ka nepieciešams iesniegt papildu dokumentāciju, lēmuma pieņemšana par dokumentācijas atbilstību tiek atlikta līdz dokumentācijas precizēšanai un pilnveidošanai, bet ne ilgāk kā uz sešiem mēnešiem.

76. Ja iesniegtā dokumentācija atbilst šo noteikumu prasībām, transportlīdzeklim tiek veikta pārbaude CSDD noteiktā tehniskās apskates stacijā. Par veikto pārbaudi tiek sastādīts pārbaudes protokols atbilstoši šo noteikumu 14.pielikumam.

77. Ja transportlīdzeklis atbilst iesniegtajai dokumentācijai un šo noteikumu 11.pielikumā noteikto tehnisko normatīvu prasībām, transportlīdzeklim, ievērojot 7.pielikumā noteiktos atvieglojumus, tiek piešķirts individuālais apstiprinājums.

78. Ja transportlīdzeklim tiek piešķirts individuālais apstiprinājums, CSDD izsniedz individuālās apstiprināšanas sertifikātu atbilstoši šo noteikumu 6.pielikuma III sadaļas prasībām. CSDD piešķir individuālā apstiprinājuma numuru atbilstoši šo noteikumu 9.pielikuma prasībām.

79. Transportlīdzekļa individuālo apstiprinājumu nepiešķir, ja:
79.1. transportlīdzeklis pēc tā konstrukcijas nav paredzēts izmantošanai ceļu satiksmē;
79.2. transportlīdzekļa izgatavotājam nav piešķirts starptautiskais izgatavotāja identifikācijas kods (WMI). Šī prasība neattiecas uz iepriekš ārvalstīs reģistrētiem transportlīdzekļiem un tehnoloģiskajiem agregātiem;
79.3. transportlīdzeklis pēc tā konstrukcijas ir paredzēts braukšanai pa ceļa kreiso pusi. Šī prasība neattiecas uz specializētajiem pasta, kā arī ceļu dienesta transportlīdzekļiem;
79.4. transportlīdzeklis neatbilst prasībām, kas noteiktas normatīvajos aktos par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati vai transportlīdzekļu pārbūvi.

nu te jau apjaķ dvadcaķ pjaķ.... jo likums par pārbuvi.....
:butthead: :butthead: :butthead: :butthead: :butthead: :butthead:
vw typ1 '56 vw typ1 '67

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: google and 1 guest