vaboļforumotava • Tiekas jau drīz!
Page 1 of 1

Tiekas jau drīz!

Posted: 31 Dec 2017 15:11
by vabole.lv
Sena gudrība māca - don't fix it if ain't broken. Savukārt cita - ja galīgi nestrādā, tad nav ko mocīties. Nu lūk, viena tāda lieta ir šis forums. Atceroties vabole.lv pirmsākumus, kad dzīve mutuļoja un forums bija viena no iespējām turēt roku uz pulsa, sajust pasaules garšu, atrast citus mazos meža dīvaiņus, tad šobrīd mēs esam viens otru esam līdz mielēm iepazinuši, ja kaut ko vajag, zvanam, rakstam pa tiešo, un vispār... nolīduši pa citiem sociāliem tīkliem... jā, par tīkliem - sejas grāmata (pasaulē zināms kā feisbuks) ir tā vieta, kur no šodienas ir jauna FB grupa, kur līdzīgi kā forumā mēs varam zibenīgi apmainīties ar info, kontaktiem, detaļām utt. Piedevām bildes, linki, tas viss notiek daudz raitāk. Un par menedžēšanu nākas rūpēties kādam indietim vai pakistānim, bet mums vabole.lv ir vairāk brīvā laika :)
Tad nu lūdzu - click, click, click https://www.facebook.com/groups/395702514185306/
Zinu, ka te daži nesocializējās, tieši tāpēc grupa ir atvērta un izlasāma arī nesociālajiem. Un forumu jau arī neviens nav aizklapējis. Jā, nu tad beigās vēl kaut ko no pasaules gudrajiem un viņu nemirstīgajiem citātiem - PASTĀVĒS, KAS PĀRVĒRTĪSIES!
Ar šo Pliekšāna kunga īpaši vabole.lv XX gadiem veltīto tekstu arī beigšu, laimīgu jums 2018. vaboļgadu!

Image

Re: Tiekas jau drīz!

Posted: 04 Jan 2018 19:43
by vabole.lv
!!!UPDATE!!!

Tomēr ne su.....ņa neredz tajā FB bez reģistrācijas, izskatās, ka Cukenbergs to iespēju nogriezis, lai sociāli pasīvie vaboļnieki uztaisītu sev FB kontu. Vai vismaz kādam no saviem dzīvnieciņiem :)