Vai nevaidzētu ?

vieta visādu muļķību rakstīšanai :)
Post Reply
Dunlop
foruma ģeds

Vai nevaidzētu ?

Post by Dunlop » 22 Aug 2007 10:02

Ienāca galvā doma ,vai nevaidzētu mūsu ikdienas darba mašīnām (Nevabolēm) kautkādas atpazīstamības zīmes ? (Varbūt jau ir ?)

Jo šorīt redzu vaboļu vīrs es uz šo skatos šis uz mani it kā redzēts itkā nē
nu es jau saprotu bez šaha spēlēšnas grūti ir kādu atpazīt :partyman: bet laikam mēs beigās kad biju jau aizbraucis sapratām no kura katla esam 8)
Patīkama laika pavadīšana interesantu cilvēku sabiedrībā,"Resno putnu" go-go slow vadiitajs...
Nestraadaaju....nevaru apvienot ar balliiteem...

Guntis
rakstītājs

Post by Guntis » 22 Aug 2007 10:40

Es, protams pēc vakardienas dropes eju šorīt godīgi uz darbu - skatos sēž divi cruislerā un met man ar roku! No sākuma nesaprotu vai man točna acis aizpampušas, bet pēc tam, kad piegāju tuvāk sazīmēju! Metu Tev ar roku, bet Tev jau bija jāsāk braukt, jo luksoforā iedegās zaļais!
Vispār jau nebūtu slikti, kaut kāda pazīšanās zīme,ko???

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 22 Aug 2007 10:43

LIELA vabole uz sāniem uzlīmēta :rolleyes:

A ja nopietni, tad kādi varianti?

Dunlop
foruma ģeds

Post by Dunlop » 22 Aug 2007 10:55

Nezinu priekšējā logā ko līdzīgu ulīmītei vai uz kādas konkrētas vietas - piemēram labais spogulis ņemot vērā to ka vabolei nau
Patīkama laika pavadīšana interesantu cilvēku sabiedrībā,"Resno putnu" go-go slow vadiitajs...

Guntis
rakstītājs

Post by Guntis » 22 Aug 2007 11:05

Jā par to priekšējo stiklu nav slikta doma....
Vajadzētu kādu ceturtdienu saskrieties "Vilkos" un paštukot, ko sakat?

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 22 Aug 2007 11:25

Rekoemdēju uz karta sāna pa vieanai uzlmei. Tā lai pc visam dropēm var pamnīt. Tjā skaita uz savas masīnas obilgāti - lai zin kurā sesties ieks ā no rīt a

:lol:

(bet vispaabaa doma laba. tiesa, patreiz gan man wabool ir 90% pamattransports, ja neskaita sabiedrisko. toties citus varētu sazīmēt)

((varbuut tramvajiem [nu tiem, kuros waboolisti brauc] arī tādas uzlīmes vajadzētu????)) :D

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 22 Aug 2007 11:39

Vairāk gribētu redzēt "vabole.lv" uz vabolēm līmējamo variantu un kādu vaboļkluba kreklu. Es no tiem, kuri netika uz Saaremā, bet kāroju pie tāda tikt.

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 22 Aug 2007 11:48

Dunlop wrote:Nezinu priekšējā logā ko līdzīgu ulīmītei vai uz kādas konkrētas vietas - piemēram labais spogulis ņemot vērā to ka vabolei nau
vaik savai dienesta mašīnai ar labo spoguli noņemt. tāpat kā vabolei. ta i skaidrs, ka brauc vaboļnieks :weedman:

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 22 Aug 2007 11:52

jcx wrote:Vairāk gribētu redzēt "vabole.lv" uz vabolēm līmējamo variantu un kādu vaboļkluba kreklu. Es no tiem, kuri netika uz Saaremā, bet kāroju pie tāda tikt.
par uzlīmēm var jautāt ozolam. teica, ka būs. t-shirts ir viens L krekls palicis. pagaidām nav doma neko citu taisīt. jātiek galā ar darba lietām. uzkāriens baiss :hang:

Dunlop
foruma ģeds

Post by Dunlop » 22 Aug 2007 12:17

vaik savai dienesta mašīnai ar labo spoguli noņemt. tāpat kā vabolei. ta i skaidrs, ka brauc vaboļnieks

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Post Reply