Navigācija

vieta visādu muļķību rakstīšanai :)
ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 19 Feb 2008 13:10

Nav tik traki!!! Labs ir! Tikkai jānoskaidro, cik nāk softs " programmatūra" karšu ielādei un... Varbūt lādētājs, jo bieži viņa nav, un papildus antena auto! :lol: Bet VDO ir labs! Tiešām labs!
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 19 Feb 2008 13:15

Vo šito gājienu es neizprotu - kāds softs, kāda programatūra???
Aprakstā tak teikts , ka visas kartes (skat.biki atpakaļ šeit) un pārējais kas nepieciešams lai uzreiz varētu sēsties auto un lietot JAU TUR IR IEKŠĀ !!!!!!!
Kā viņi paši raksta-
Included accessories - 2 GB SD card with preloaded maps of Europe
un vēl
BECKER Traffic Assist 7926 GPS Europe - 170EUR !!!
...un tur arī ir iekšā viss ko vajag...!!!

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 19 Feb 2008 13:46

Tu pats atbildēji uz savu jautājumu! BECKER bla, bla, bla - 170 EUR!!!
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 19 Feb 2008 14:01

Es vienkārši gribēju zināt vai ar to kas jau tai kastītē iekšā pietiek...
*
Vai neiznāk tā , ka nopērku un sāku čakarēties lai varētu lietot - palasīju vecākus aprakstus tepat forumā kā veči jēdzas ar visādiem ozi mozi ut.t. kas neiet vai iet gļukodami...pielāgot neko nevar...
Man nevajag lai tas verķis perfekti darbotos šeit un runātu latviski, man to visu vajag ārpus LV...

8)

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 19 Feb 2008 14:15

Par dzelžiem neko nezinu, bet, pēdējā laikā noskadrojies, ka dzelži jau nostrādāti visiem, tur vairāk atkarīgs no dizaina.
Kas ir būtiski - uz kā bāzēts softs. Tur ir specializētie forumi, kur jūdzās nost. Cik esmu sapratis, Mio, TomTom ir labi, Microsoft (WM) ir slikti, jo karās, jo gļuko, etc.
Ļoti var būt, ka ražotājs pats nesaka, uz kā bāzēta programmatūra (ja sveša bāze, nelielīsies), to tad arī var izlobīt žurnālistu apskatos vai forumos.
Ja abstrahējas no tā visa - cipars nav mazs, ja tas apmierina un viss softs ir bāzē (nepieciešamās kartes), tad noteikti patiks un noderēs.
Starp citu, ir ļoti labi, ja tam ir Latvijas karte - var pagūt pie tā verķa piešauties un kādā Daugavpilī vai Ventspilī ārā ātrāk tikt.

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 19 Feb 2008 14:52

Es sev iepirku Tom Tom GO 910. Teikšu tā ļoti labs verķis esmu jau vairākas reizes izbraukājis ārzemes un baigi labs, tik ja ilgi ir jālieto tad var apnikt tie izteicieni (ieņem kreiso malējo utt :twisted: ). Parasti sākumā liekas jautri bet vēlāk tas jau sāk piegriezties!! Sākumā aparāts nedaudz neizdevīgs bij austrumeiropas reģionā, jo tā tipa karte nebija, bet ja iepērk to karti, tad gan var droši pa Poliju, Lietuvu i citur braukāt!!
Mīnusiņs Tomam ir tas, ka ja no LV brauc līdz Vācijai tad maršrutu var izplānot līdz Polijas un vācijas robežai, jo tālāk ir jāpārslēdz kartes no austrumeiropas uz centrālo eiropu!! Otrs ir tas, ka manas versijas Tomiņš ir diezgan pasmags jo cietais disks ir 20GB un statīvs ir samērā pašvaks, vienreiz jau salauzu!! :(
Centrāleiropā, kartes ir tik precīzas, ka Toms aizved tevi tiesi līdz durvīm!! :) Es šo aparātu iegādājos pa 340Ls.
Tā kā ir viela pārdomai!! 8)
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 19 Feb 2008 14:53

NAVTEQ maps
NAVITEC database
...kas tas ir ? tā ir tā programmatūra...???

Danijs
rakstītājs

Post by Danijs » 19 Feb 2008 16:24

Par šo man ar' ir kas sakāms :idea: Mums jau labu laiku ir TOMTOM GO700 . Man jau liekas, ka kopš ir peejama arī Latvijas u.t.t. karte, aparāts uz goda :wink: Viss ir tā kā saka Fiskars + vēl pieskārienjūtīgais displejs un tas, ka viss latviešu valodā :rolleyes: kā arī tas, ka ir pietiekoši attapīgs kad nav iespējams nogriesties kur izplānots - viņš ātri pats pārrēķina jaunu maršrutu :idea:

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 19 Feb 2008 16:34

Danijs wrote:Par šo man ar' ir kas sakāms :idea: Mums jau labu laiku ir TOMTOM GO700 . Man jau liekas, ka kopš ir peejama arī Latvijas u.t.t. karte, aparāts uz goda :wink: Viss ir tā kā saka Fiskars + vēl pieskārienjūtīgais displejs un tas, ka viss latviešu valodā :rolleyes: kā arī tas, ka ir pietiekoši attapīgs kad nav iespējams nogriesties kur izplānots - viņš ātri pats pārrēķina jaunu maršrutu :idea:
Tomā pēc būtības ir ļoti daudz visādu lietiņu, kas ar laiku noderēs, piemēram laika apstākļus uzrāda tuvākajām trijām dienām (tai vietā kur atrodies). Tad ir satiksmes regulētājs, kas pagaidām latvijā nedarbojas, bet princips tāds, ka veidojot maršrutu Toms skatās kāda ir satiksme šai maršrutā t.i. ja kādā posmā ir sastrēgums Tomiņš apvedīs apkārt šim sastrēgumam!! ( Izklausās laba fīča!! 8) ) Tādā ziņā ieteiktu paprovēt šīs ierīces un tad jau sapratīsiet kura ir labāka. Ar Tomu es ir ļoti apmierināts!! :lol:
VW Käfer 1973, 1200, 6V

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 19 Feb 2008 16:40

NAVTEQ ir izmantojamās kartes. Mēģināju atrast par šo verķi kādu apspriestu apskatu, kurš nav reklāma, bet pāris stundās neizdevās. No tā jāsecina, ka paša programmatūras tam nav, būs Microsofts.
Rūdītie GPSisti iesaka
TomTom, Garmin, Mio, uc:
http://www.gpspassion.com/forumsen/default.asp?CAT_ID=2
Pats nopirku Mio H610, jo tas ir mazs, aizņems maz vietas vaboles logā un arī kabatā var ielikt.
Augstāk minētie paši izstrādā software, tāpēc to ir grūtāk nozagt, bet man tas vecums jau pāri, labprātāk pērku. Tas ir iemesls stabilitātei un ātrumam darbā. Plānošana pāri robežām strādā perfekti, ceļa pārrēķins noris bez gaidīšanas.
Salīdzinot ar Tavu favorītu, H610 nav ekrāna gaismas automātiskā pielāgošanās (ir nakts režīms, neko citu nevajag) un nav izņemama baterija, nevaru gan iedomāties, kāpēc man to vajadzētu. Protams, mazāks ekrāns, tikai es to uzskatīju par plusu.
Toties Rīgā tam ir pārstāvniecība pie VEF, kur var kaulēties par cenu.

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 19 Feb 2008 18:06

fiskars wrote:Tad ir satiksmes regulētājs, kas pagaidām latvijā nedarbojas, bet princips tāds, ka veidojot maršrutu Toms skatās kāda ir satiksme šai maršrutā t.i. ja kādā posmā ir sastrēgums Tomiņš apvedīs apkārt šim sastrēgumam!! ( Izklausās laba fīča!! 8) )
bija iespēja šo notestēt 5dienas vakarā no berlīnes centra maucot uz lidostu (un saprotams, ka as always kavējot) - traffic info paziņo ka priekšā shtau un vai es negrib alternative route. piespiežot ja, naturlich paguvām uz ļetaku laikā nesoties pa mazām ieliņām un atsevišķos krustojumos tik pamanot, ka 2 kvartālus tālāk uz paralēlās ielas tok ir apsolītais korķis 8)

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 19 Feb 2008 18:49

Tāls sapnis Latvijā... :(

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 19 Feb 2008 23:43

Vabole No5 wrote:Tāls sapnis Latvijā... :(
Ar LV flegmatisko domāšanu patiešām tālā nākotne, bet man domāt, ka drīzākais to varētu izmantot Esti vai Leišos, tie cilvēki vismaz domā un dara kaut ko nedaudz vairāk valsts labā!! :? Gribētos jau pie mums ar tādu labo fīču, varbūt neveidotos tik gari sastrēgumi.
Lai gan mūsu šumaheri arī tur sataisīs mēslus!!
Sorry, ka šeit to izsaku, bet šovakar uz krasta ielas, iepretīm Depo tika riteņbraucējs notriekts!! Nekādi nevarēju saprast kādā veidā BMW varēja notriekt velopēdu uz otrās joslas!!?? :shock: :?: :!: Lai gan velopēdists pats gulēja atdalošajā zālienā (atālums starp BMW un viņu ~ 10m). Vaiprāts tai mūsu zemītē notiekas!! :ANAL: :hang: :toimonster:
VW Käfer 1973, 1200, 6V

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 20 Feb 2008 09:24

...un nekādas navigācijas fīčas tur tuvāko 50 gadu laikā nepalīdzēs... :(

Post Reply