Forši vienam čalim sanāca

vieta visādu muļķību rakstīšanai :)
Post Reply
Jansons
iesācējs
Posts: 43
Joined: 19 Sep 2008 13:52
Location: Rīga, Pāvilosta
Contact:

Forši vienam čalim sanāca

Post by Jansons » 13 Nov 2009 16:54

http://auto.delfi.lv/zinas/interesantum ... d=28023291" onclick="window.open(this.href);return false;

User avatar
Jānis un Edgars
foruma ģeds
Posts: 606
Joined: 27 Sep 2005 14:00
Location: Rīga

Re: Forši vienam čalim sanāca

Post by Jānis un Edgars » 25 Jan 2010 09:59

Šorīt, kā jau tas tagad ierasts ārā -24C ! Protams, pirmais darbs- mašīnu sildīt. PT kruisers, lai arī negribīgi , tomēr atsaucās aicinājumam. Bet ne par to šis stāsts. Kā gadījās , kā ne- aizkrita durvis. Atslēga aizdedzē, mašiņš rūc, durvis ciet, es ārpusē izbaudu rīta dzestrumu. Protams, otra atslēga jau mājās netiek turēta, ta darba galda atvilknē. Ko nu!? Atcerējos kādā vecā amerikāņu filmā redzēto, ka ar no citas mašīnas nolauztu moldingu ar uzlocītu galu- vienā mirklī. Hm, gtuži moldingu nelobiju kaimiņam no sāna, bet paņēmu vecu drāti, uzlociju galu,un ieslidināju gar stiklu. Te nu lieti noderēja vaboles durvju uzbūves zināšana, jo pieņēmu, ka diez vai savādāk būs. Tas man prasīja pus minūti un durvis bija vaļā. Ko lai saka. Mašīnas durvju atslēga, tātad, ir pievienota atskaņām un tās nozīme ir- esmu aizgājis, nemetiet atkritumus. 8)

User avatar
adventurer
rakstītājs
Posts: 166
Joined: 21 Sep 2009 14:43

Re: Forši vienam čalim sanāca

Post by adventurer » 25 Jan 2010 11:38

Jānis un Edgars wrote:Šorīt, kā jau tas tagad ierasts ārā -24C ! Protams, pirmais darbs- mašīnu sildīt. PT kruisers, lai arī negribīgi , tomēr atsaucās aicinājumam. Bet ne par to šis stāsts. Kā gadījās , kā ne- aizkrita durvis. Atslēga aizdedzē, mašiņš rūc, durvis ciet, es ārpusē izbaudu rīta dzestrumu. Protams, otra atslēga jau mājās netiek turēta, ta darba galda atvilknē. Ko nu!? Atcerējos kādā vecā amerikāņu filmā redzēto, ka ar no citas mašīnas nolauztu moldingu ar uzlocītu galu- vienā mirklī. Hm, gtuži moldingu nelobiju kaimiņam no sāna, bet paņēmu vecu drāti, uzlociju galu,un ieslidināju gar stiklu. Te nu lieti noderēja vaboles durvju uzbūves zināšana, jo pieņēmu, ka diez vai savādāk būs. Tas man prasīja pus minūti un durvis bija vaļā. Ko lai saka. Mašīnas durvju atslēga, tātad, ir pievienota atskaņām un tās nozīme ir- esmu aizgājis, nemetiet atkritumus. 8)
Man nesen bija tas pats stāsts ar Mazdu, situācija analoga, tikai sēdos busā, un braucu uz darbu pakaļ otrai atslēgai :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest