Search found 56 matches

by lebedeks
11 Aug 2020 14:30
Forum: Tirgus placis
Topic: T1 no SS.lv
Replies: 0
Views: 202

T1 no SS.lv

Kaut kas interesants parādījies ss.lv
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... dmjpd.html

Image
by lebedeks
31 Jul 2020 21:43
Forum: Man ir vabole, ko man tagad darīt?
Topic: Meksikāņa atjaunošana 4.daļa, virsbūves un šasijas savienošana
Replies: 3
Views: 1174

Re: Meksikāņa atjaunošana 4.daļa, virsbūves un šasijas savienošana

Pēc vairāk kā 2.gadu darba Vabole pamet štābu un uz platformas dodas izbraukumā uz krāsošanu :smile2: https://content21-foto.inbox.lv/albums/j/janisbalodis/31-07-2020/IMG-8864.sized.jpg?1596220899 https://content21-foto.inbox.lv/albums/j/janisbalodis/31-07-2020/IMG-8868.sized.jpg?1596220939 Plāns un...
by lebedeks
20 Jul 2020 09:19

Re: Meksikāņa atjaunošana 4.daļa, virsbūves un šasijas savienošana

Pēdējais darbs kas bija jāizdara lai varetu uzskatīt ka "savienošana" veiksmīgi notikusi, jāpiemetina sliekšņu apakšas paneļi, diemžēl nācās pārmetināt lielkako daļu "savienošanas" caurumus jo 1/1 nederēja ar grīdas paneļiem, saliekot kopā visu kartīgi samēriju, dažus nācās pārcelt pa 1,5 CM , tad s...
by lebedeks
10 Sep 2019 09:37

Meksikāņa atjaunošana 4.daļa, virsbūves un šasijas savienošana

Beidzot esmu nonācis līdz šim posmam :smile2: . Par cik biju speists pārmetināt savienojumu vietas gan šasijai gan virsbūvei un un ģeometrijas stendu man nav, protams visu mērīju cītīgi bet biju dobažījies par saderību. Sapratu ka visi caurumi 1/1 nesaderēs tadēļ slieksšņu apakšas atstāju nepiemetin...
by lebedeks
05 Sep 2019 08:13
Topic: Meksikāņa atjaunošana 3.daļa, Virsbūves pirmskrāsošanas apstrāde
Replies: 14
Views: 1418

Re: Meksikāņa atjaunošana 3.daļa, Virsbūves pirmskrāsošanas apstrāde

Vakar paķēpājos ar mastiku, biju cerējis ka modernās mastikas būs gaišas bet veikalā pateica gaišās ir vēl jākrāso, tāpec vietas kur nav plānota krāsa smērēju ar "moderno" melno. Nopirku pat speciālu pistoli bet saparatu ka pūšot noķēpāšu pus mašīnu un smēreju ar otu. Rūpīgi sasmēreju visas nišas un...
by lebedeks
04 Sep 2019 12:09

šo skatoties ir tikai viena vēlme - aiziet kaktā nokaunēties.... mani projekti stāv kā stāvējuši... nu, ok, nedaudz jau kustās... bet lēnāk par gliemežiem :hang: Nav jau variantu, visam biju nolicis temiņu gads, tagad jau aiziet otrais, par cik man piemerotas telpas nav tad kamēr siltais un sausais...
by lebedeks
02 Sep 2019 09:03

Vakar pabeidzu virsbīves gruntēšanas darbus, kā pēdējos nokasīju no abām pusēm līdz bleķim trīs jaunos spārnus. Man tā arī nepalika skaidrs kāpēc ražotaji nevar pielikt pie cenas EUR 5-10 un nogruntēt ar kartīgu grunti jo pūles lai līdz bleķim it sevišķi no iekšpuses pie lampu glāzēm dabūtu nost mel...
by lebedeks
27 Aug 2019 08:48
Topic: Pārdodu durvju statņu remonta komplektu
Replies: 0
Views: 317

Pārdodu durvju statņu remonta komplektu

Pārdodu durvju statņu remonta komplektu. Kreisas ar 4 skrūvēm (no vecajiem modeļiem), labais ar 3 skrūvēm. Atšķiras tikai ar skrūvju skaitu. Top kvalitāte Links ieskatam. PM https://eu.vwheritage.com/113805117ac-left-hand-side-late-hinge-pillar-repair-vw-spare https://content29-foto.inbox.lv/albums/...
by lebedeks
27 Aug 2019 08:23
Topic: Mekleju spārnus Meksikānim
Replies: 1
Views: 511

Re: Mekleju spārnus Meksikānim

Trūkstošie spārni ir sagādāti. :smile2:
by lebedeks
27 Aug 2019 08:22
Topic: Pārdod Vaboles grīdas paneļus
Replies: 1
Views: 673

Re: Pārdod Vaboles grīdas paneļus

Šie vairs nav pieejami jo veiksmīgi samainīju pret spārnu!!!
by lebedeks
26 Aug 2019 08:43

Brīvdienās samērīju jaunos spārnus jo bija šaubas vai derēs ar jauno priekšu utt. Rezultāts labs, priekša kreisajā pusē der ideāli, labajā priekšas gals kādu 1.cm iet pāri, vajadzēs drusku piedzīt. Prieks ka projekts sāk līdzināties mašīnai. https://content29-foto.inbox.lv/albums/j/janisbalodis/26-0...
by lebedeks
16 Aug 2019 09:00

Pieķēros pie durvīm, salīdzinot ar visām parējām detaļām durvis bija ļoti labā stāvoklī, praktiski bez rūsas, vienīgi apkārt eņģu kniedēm bija plaisas kuras aizmetināju. Tīrīšana gan bija grūta jo pagāja ilgs laiks kamer izkasīja vecās līmes paliekas no gumijām. Daudz nācās kasīt ar roku jo ar ripu ...
by lebedeks
13 Aug 2019 09:14

Vakar pieķēros klāt motora pārsegam un protams atkal pārsteigums jo tas arī bijis dauzīts un špaktelēts bet labi ka nav pārak līks.Pamatīgi nomocījos ar iepriekšējo "tūningotāju karbona pleves" nokasīšanu. Visu noslīpeju un nostrūkloju un secināju ka beigusies epoksīda grunts, nācās nopūst ar parast...
by lebedeks
12 Aug 2019 09:09

Pieķēros klāt priekšas kapotam, un atkal vilšanās, izradījas zem 3 krāsas slāņiem viss pāršpaktelēts un zem špakteles pamatīgas buktes un defekti, ka arī pie restītem izrūsējis caurums bet cerams ka būs glābjams. Visu noslīpēju, istrūkloju kaktus un nopūtu ar epoksīda grinti. Pirms krāsošanas kartīg...