MEKLĒJAM VABOLE.LV ASAS... ASOS... ASISTENTU!

viss par vabole.lv - kritika, komentāri, sūdzības un ierosinājumi
Post Reply
vabole.lv
vaboļtēvs

MEKLĒJAM VABOLE.LV ASAS... ASOS... ASISTENTU!

Post by vabole.lv » 07 Jan 2013 13:50

Dārgā vaboļtauta!

Lai nu kurš, bet jūs gan esat pamanījuši, ka vabole.lv biki buksē gan ar jaunumu ievietošanu, gan ar fotogrāfiju apskatiem utt. Kā rezultātā arī forums paliek klusāks. Un man par šo ir liels kauns! Bet dzīve ir dzīve un tā ir nodarbinājusi mani uz visiem 220. Ne voltiem, bet procentiem! So, šis jaukais hobijs - vaboļpulka apziņošana ir palicis novārtā!

Es pieļauju iespēju, ka jūsu vidū ir kādi mega entuziasti, fanātiķi, ideju pārņemtie, kas būtu gatavi cīnīties, rakstīt, pieskatīt http://www.vabole.lv" onclick="window.open(this.href);return false;! Varbūt tikai kautrējaties pieteikties? Gadu gaitā vabole.lv ar Jura BX atbalstu ir uztapināta tik vienkārša, ka ar lapu prastu rīkoties pat piecgadīgs bērns. Izaicinājums ir tikai vabole.lv saturs. Vai jūs esat gatavi to piepildīt?

Ko varu solīt pretī? Kā mazums tavs iemīļotais meils @vabole.lv! Tautas atzinība tiktu kalta pašu rokām! Tā kā, ja jūtaties kā viens no tiem, kas var izvest savu tautu cauri jūrai, zvani divi deviņi viens septiņi astoņi septiņi astoņi septiņi vai raksti uz pašu galvenāko vaboļmeilu: vabole [at] vabole.lv

bezOrgkomiteja
vw typ1 '56 vw typ1 '67

arturs
foruma ģeds

Re: MEKLĒJAM VABOLE.LV ASAS... ASOS... ASISTENTU!

Post by arturs » 07 Jan 2013 15:38

pēc aktivitātes un rakstiem man izskatās, ka piemērotākā būtu vaboļkundze. (nu protams ja viņa vēlas)

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Re: MEKLĒJAM VABOLE.LV ASAS... ASOS... ASISTENTU!

Post by Wabool jk-dze. » 07 Jan 2013 15:47

...malču... daru ko varu, bet ir bažas pārvērtēt savus spēkus un spējas... :oops:

Post Reply