labāk neko nesolu...

viss par vabole.lv - kritika, komentāri, sūdzības un ierosinājumi
Post Reply
vabole.lv
vaboļtēvs

labāk neko nesolu...

Post by vabole.lv » 05 Nov 2009 18:25

... bet....... :muaha:
1. silts nāk ar sildīšanu, saprāts ar vecumu
2. ūber duper krutā vabole.lv tiek iesaldēta līdz gaišākai nākotnei
3. nāk vienkāršāka, bet praktiskāka jauna vabole.lv... soon!
4. apmaiņā pret palīdzīgas rokas pielikšanu pie motora izņemšanas tiek iegūts http://twitter.com/vabole" onclick="window.open(this.href);return false;
5. pirmais tvīts ir gaisā
6. nav sajēgas, ko tālāk
7. rīts gudrāks par vakaru ;)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

vabole.lv
vaboļtēvs

Re: labāk neko nesolu...

Post by vabole.lv » 06 Nov 2009 15:42

...bet.....
pirmais slīcēns jau nokucināts ;)
stay tuned

p.s. tie, kas gribēja iesniegt rakstus par vw tēmu - tagad ir pareizais brīdis to darīt ;)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 06 Nov 2009 18:45

..kaut kā tāds rudenīgs apcerīgums iestājies... :opaa:

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 06 Nov 2009 20:21

īsti nesapratu par - palīdzīgas rokas motora izcelšanā ????

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 09 Nov 2009 09:33

arturs wrote:īsti nesapratu par - palīdzīgas rokas motora izcelšanā ????
a tāpē, ka twitter.com/vabole bi aizsists, sākumā kaukāds ņerga austrālis (kāds gan viņam sakars ar vabolēm), tad skatījos, ka kristinas ir šamo pievācis... nu tagad jau viš i mans ;) un kristianam tiks palīdzīga roka pie busa motora izcelšanas ;)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

armands
foruma ģeds

Post by armands » 09 Nov 2009 10:37

A kas tas ir un ko ar to dara???? :oops: :oops: Nu neesmu gudrs jauniešu komemtēšanlapās :? :? :?
vabolis '68

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 09 Nov 2009 11:16

..prasta čivināšana un salmu kulšana par tēmu " skatieties visi kāc es diženc..." :butthead:
kārtējais jaunums, tipa tamaguči , fērbijs u.t.t periodiskās rotaļlietas.....
*
nevajag tev to... :lol:
Last edited by PowerMeower on 09 Nov 2009 18:26, edited 1 time in total.

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 09 Nov 2009 16:29

Pierakstīts :)

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 09 Nov 2009 18:49

Ir jau bijuši pasaulē šī paveida mēģinājumi publiskām klačām - veiksmīgākais piemērs Latvijā draugiem.lv ...leiši mēģināja netlog.lt - nu gauži vārgs ... bija mums te klase.lv - "neaizgāja" ...latvieši jau ir tādi īpatņi-vienpatņi vairumā , dikti uzmanīgi jāveido tādas mākslīgās čupošanās lapas...tāda personīgās dzīves izlikšana apsūkāšanai, "asprātību" un "gudrību " mētāšana, uzprasīšanās uz atzinību - un tas viss anonīmi, zem segvārdiem... bez acu skata un rokas spiediena, tikai Click...
Varbūt ka tas ir arī pat labi - cilvēks var dzīvot izdomātu dzīvi, realizēt sapņus par to kāds viņš vēlētos būt, mierīgi uzdot vēlamu par esošu - tāda kompjūterspēle, kur visi beigtie beigās ceļas augšā un dzīves problēmas vienmēr pozitīvi atrisinās ar Enter pogas nospiešanu...virtuāla eksistence...bēgšana no realitātes...
Vai arī gluži vienkārši parasts ( bet savādāks) sazināšanās veids, līdztekus mobīlajiem telefoniem, SMS un Emailiem. Tiem , kam vēl visas esošās saziņas par maz liekas...
*
Varbūt ka es maldos, bet tā nu es par šīm lietām domāju... :oops:

armands
foruma ģeds

Post by armands » 10 Nov 2009 11:20

Vabole No5 wrote:Ir jau bijuši pasaulē šī paveida mēģinājumi publiskām klačām - veiksmīgākais piemērs Latvijā draugiem.lv ...leiši mēģināja netlog.lt - nu gauži vārgs ... bija mums te klase.lv - "neaizgāja" ...latvieši jau ir tādi īpatņi-vienpatņi vairumā , dikti uzmanīgi jāveido tādas mākslīgās čupošanās lapas...tāda personīgās dzīves izlikšana apsūkāšanai, "asprātību" un "gudrību " mētāšana, uzprasīšanās uz atzinību - un tas viss anonīmi, zem segvārdiem... bez acu skata un rokas spiediena, tikai Click...
Varbūt ka tas ir arī pat labi - cilvēks var dzīvot izdomātu dzīvi, realizēt sapņus par to kāds viņš vēlētos būt, mierīgi uzdot vēlamu par esošu - tāda kompjūterspēle, kur visi beigtie beigās ceļas augšā un dzīves problēmas vienmēr pozitīvi atrisinās ar Enter pogas nospiešanu...virtuāla eksistence...bēgšana no realitātes...
Vai arī gluži vienkārši parasts ( bet savādāks) sazināšanās veids, līdztekus mobīlajiem telefoniem, SMS un Emailiem. Tiem , kam vēl visas esošās saziņas par maz liekas...
*
Varbūt ka es maldos, bet tā nu es par šīm lietām domāju... :oops:
Tā nu viņš ir. Paskaties filmu "Surogāti" - Vilisam jauna filma- tur tas viss ir pacelts jaunā līmenī. Tu sēdi istabā ar brillēm, austiņām un devējiem uz rokām, bet tavā vietā pa ielu staigā robots-klons.... Un tu vari būt jebkas......... 8)
vabolis '68

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 10 Nov 2009 11:26

A nafig mums tas... 8)
Tā visa , man domāt , ir liekā elektrība...es atbalstu tikai funkcionālo...galu galā cilvēks ir homo sapiens , nemaz ar negribētu lai VISU manā vietā darītu elektrība... :twisted:

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 10 Nov 2009 13:23

jūs jau nu gan pamatīgā offtopikā aizgājāt :D viss sākās par jauno vabole.lv un twitteri, beidzās ar kloniem :D atgriežoties pie topika - vai no ozola un armanda var ko gaidīt jaunai lapai, jeb vabole no5 apraksti un bildes būs jāčiepj no autobildēm?
un par twitteri - ir jau tādi, kas viņu lieto, lai paziņotu, ka tikko kā veiksmīgi atslaucījuši d...u un citas nevajadzīgas figņas, bet tai pat laikā... to var izmantot, lai kaut vai mobīlā telefonā uzzinātu vai http://www.vabole.lv" onclick="window.open(this.href);return false; vai forumā uzradies, kas jauns, nemaz neielienot lapā (dažreiz tas ir vajadzīgs un pat noderīgs). daudzas lietas sākumā šķiet kā nevajadzīgas (un dažas tiešām tādas arī ir), bet teiksim skype - šodien nespēju iedomāties kā es varētu normaļi pastrādāt, ja birojā nebūtu skype
vw typ1 '56 vw typ1 '67

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 10 Nov 2009 13:51

Zini - vari arī pačiept - man tā verbālā caureja parasti uznāk negaidot...ja ir tai brīdī kur ierakstīt - labi, ja nav - tiek noskalota podā...
Speciālu stimulatoru dzert šai nodarbei pašlaik kaut kā nesanāk laika...
Tā kā - jebkurš čiepiens akceptēts!!!!!!!!!

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 10 Nov 2009 13:54

vabole.lv wrote: un par twitteri - ir jau tādi, kas viņu lieto, lai paziņotu, ka tikko kā veiksmīgi atslaucījuši d...u un citas nevajadzīgas figņas, bet tai pat laikā... to var izmantot, lai kaut vai mobīlā telefonā uzzinātu vai http://www.vabole.lv" onclick="window.open(this.href);return false; vai forumā uzradies, kas jauns, nemaz neielienot lapā (dažreiz tas ir vajadzīgs un pat noderīgs). daudzas lietas sākumā šķiet kā nevajadzīgas (un dažas tiešām tādas arī ir), bet teiksim skype - šodien nespēju iedomāties kā es varētu normaļi pastrādāt, ja birojā nebūtu skype
...zeķbikses arī man der, bet vai tāpēc es tās valkāju...
...katram savs...
8)

Post Reply