karalis ir miris, lai dzīvo karalis

viss par vabole.lv - kritika, komentāri, sūdzības un ierosinājumi
Post Reply
vabole.lv
vaboļtēvs

karalis ir miris, lai dzīvo karalis

Post by vabole.lv » 18 Apr 2005 12:12

nu jā. vabole.lv atkal veido brīnumus - ceļojam no viena servera uz otru un... rezultāts ir tāds, kāds nu viņš ir :)
ja vecajos tekstos šur un tur atrodat :?: garumzīmju vietā, tad... nu jā - lamājiet mani - tās nu ir pārvākšanās neērtības. un tur nu neko darīt :wink:
cerot uz izpratni
jūsu www :roll:

zaa
centis

Post by zaa » 27 May 2005 14:57

Par cik par tik esmu jauns lietotajs, man ir dazi dumiigi jautajumi/ierosinajumi: :oops: 1) vai zinojums var rakstiit ar garumziimeem??
2) vai nevajadzeetu uztaisiit tadu sadalu, kur butu vabolu CV?! Tajaa vareetu ielikt vabolu bildiites, ievietot siiku vabolu aprakstu, vesturi utt. (www.vabole.lv sadalaa SI VI nekaa nav). Gribaas jau redzeet kadas mums taas mashiiniites ir un kadi tad mees pashi esam!!! :roll:
3) kapeec muus tik maz ir Riigas ielaas?? Vai visi veel gul??Varbuut vaajdzeetu uztaisiit tadu kaa veeroshanas/pamaniishanas sadalu - kursh, ko, kad, kur ir pamaniijis - tas arii veicinaatu kaut kadu saveejo kopiibas sajuutu, KO :?:
4) Un beidzamais - varbuut vajadzeetu kaut kaa meginaat piesaistiit arii JAUNOS zhukus shai majas lapai un shim forumam?? Mees visi tomeer esam ekskluziivi autini...un ar to lepojamies!!To ir arii daudz vairaak Riigas ielaas, un kaa nekaa tie ir musu brali!! :|
Jo vairaak musu ir, jo brasaki mees esam!! :D :lol: :lol: :lol:
nežāvē airus, cilvēk!!

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 27 May 2005 18:30

zaa wrote:1) vai zinojums var rakstiit ar garumziimeem??
var un vajag! varbūt ar nevajag. :? tas kā kuram. bet var :wink:
zaa wrote:2) vai nevajadzeetu ... vabolu CV?!
nu tā doma bija :idea: i pat pāris CV pie manis stāv no čaklākajiem rakstītājiem, bet... laika trūkums.... gan jau kādreiz ar to sadaļu piebeigs! gan jau...
zaa wrote:3) kapeec muus tik maz ir Riigas ielaas??
njā... šogad tāc kā klusums... nu mans zaļais brīnums gan ir ielās. tā kā mana sirdsapziņa tīra
zaa wrote:4) Un beidzamais - varbuut vajadzeetu kaut kaa meginaat piesaistiit arii JAUNOS zhukus shai majas lapai un shim forumam?
a ja pac negrib, neviens ar roku nevilks :) tb forums / lapa - viss brīvprātīgi. bija te mielinglistē vienis, kas sūxtījās, ka mēs vecie baigie maitas i vispār nevienu nemīlam :lol: katram savs, katram savs... :mrgreen:

armands
foruma ģeds

Post by armands » 28 May 2005 21:33

Vispār jau tie jaunie nekādi īstie vaboļi nav. Ja paskatās arī citur pasaulē, tad vaboļu tusiņš ir absolūti "air cooled". Citi pat ieraksta programmiņās- nakādu ūdens un arī cepamās eļļas mašīnu(t.b. dīzeļu). Vabole ir un paliek tikai tā, kurai ir motors pareizā vietā :D . Un piedalās tikai vaboles un viss kas uz vaboles bāzes taisīts( te varētu sekot garš saraksts ar nosaukumiem) :) . Pie mums to vaboļu nav tik daudz, tāpēc prom jau jaunās nedzīsim. ja grib lai piedalās. :D

zaa
centis

Post by zaa » 14 Jun 2005 14:54

Tieši tā - vajag radīt tādu attieksmi, ka DURVIS ATVĒRTAS IR VISIEM!!! :D
Turklāt jaunas asinis un daudzveidība šo visu pasākumu tikai atsvaidzinātu!!!Jo tomēr savā ziņā viņi ir mūsu brāļi un māsas, jo vismaz viņu forma līdzinās vecajiem, labajiem žukiem (nu kaut vai bišku)!! :lol:
Kādreiz uz salidojumiem jaunie brauca diezgan labā skaitā, bet uz pēdējiem - švaki!!
Varbūt vajadzētu pareklamēt mūs un pacelt saulītē, piesaistot jaunos, lai cilvēki redz, cik ilga un gara ir transformācija vabolēm - cik ilgs un garš ir vaboles mužs(vismaz vizuāli) :arrow: nemirstība!!! :mrgreen:

Nezinu, kaut vai, kad ieraugam kadu savējo un jauno žuku uz ielas stāvam, aiz loga varam aizlikt vienotas reklāmas lapinas par www.vabole.lv un visām tā izrietošajām sekām - salidojumiem, pasākumiem, forumiem utt. :P
Ko??
nežāvē airus, cilvēk!!

armands
foruma ģeds

Post by armands » 17 Jun 2005 11:54

Nu man (un ne tikai) uz visām (abām ) mašīnām aizmugures logā ir uzraksts www.vabole.lv, lai gan tā otra nebūt nav vabole. Gan jau kāds ieraugot pēc tam arī apskatās :D

zaa
centis

Post by zaa » 29 Jun 2005 09:57

Kautriigs jautaajums - vai taas uzliimes ir vienotas visiem vabolniekiem??Vai arii katrs pats ir uztaisiijis prieksh sevis??
Un ja taas ir vienotas, tad kaa taas vareetu iegadaaties?? :roll:

Ir velme arii tadu ieguut savaa ipashumaa un uzliimeet mazajam auto uz dupsha!! :lol:
nežāvē airus, cilvēk!!

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 29 Jun 2005 12:00

ir uzlīmes, kas izskatās šādi

Image

un ir uzlīmes, kas izskatās šādi

Image

un vēl ir krekliņi, kas izskatās šādi

Image

bet viss tas šobrīd ir izbeidzies un ir jāsūta, jāsūta, jāsūta!
ja interese ir dikti nopietna! var jau mēģināt saorganizēt :)

PowerMeower
foruma ģeds

karalis

Post by PowerMeower » 04 Jul 2005 09:18

Es jau no 20.04. braucu. Vai ta tiešām mani neredz???? Visi, kas gribējuši ,ir ieraudzījuši !!!!!
Un sakomunicējuši arī ....
Vajag tik rakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

PowerMeower
foruma ģeds

karalis

Post by PowerMeower » 04 Jul 2005 09:22

Un vispār, viens mans draugs vakar atveda mājās 1303S!! Vēl šovasar būs ielās. Saskatījās no manis un neizturēja, tā kā esmu pietiekami gar acīm zīmējies.

Šitā, vot!! :roll: :P

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 04 Jul 2005 14:34

Es šad tad kādu ielās redzu, pats braukāju no maija ar zaļu 1302. Tādā pašā krāsā tikko kā redzēju Kulakovu braucam, tad redzu rozā divkrāsu vaboli, tumši zaļu ar Švānu iekšā, kā arī tumšu ielas malā ap Lāčplēša/Baznīcas ielām. Citus gan nemanu.
Jcx
P.S. Nebraucu vienmēr ar vaboli, tas gan taisnība, kad labs laiks un nav paredzami pasažieri, tad ar moci arī.

zaa
centis

Post by zaa » 11 Aug 2005 16:08

AAAAA-gribu dikti tadas uzliimes.nu smukas taas.
tapeec, ludzu, vai nevar pasuutiit, pasutiit un pasuutiit!!!
loti, loti gribaas!!! :roll:
gaidu..... :P
nežāvē airus, cilvēk!!

Post Reply