Tak dariet kaut ko ar to 2014. gadu!

viss par iespējām labi (tātad - kopā ar vabolēm) pavadīt laiku
Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Re: Tak dariet kaut ko ar to 2014. gadu!

Post by Wabool jk-dze. » 06 Oct 2014 09:58

Ducis ziemeļtūres bildīšu http://goo.gl/9hIW4d

Man patika. Šķita, kas tad nu tur, Salacgrīva-Ainaži-meži-utt. var būt vēl neredzēts, bet izrādījās, ka var gan.
Visnotaļ gaumīgs jauniešu džeziņš Siltumnīcā - sirreāli. Un Sietiņiezis, krāšņāks par ļoooti apmeklētajiem Siguldas-Turaidas komerciālajiem gargabalu pārgājieniem.
Paldies, Pēter, ka tomēr! :D
p.s. ar gurķu marinādi un melnajām smiltiņām nepieskatītus ugunskurus, izrādās, var bišku apslāpēt. Savu miskastes maisiņu un vēl dažas lietas paņēmu līdz uz mājām (Nacionālais parks tomēr), alumīnija grillu atdzesēju un aiznesu no ugunskura līdz miskastei, gurķus, tomātus, maizīti un sakusušos plastmasas traukus un iepakojumus pierausu ar smiltiņām (pat ja ne Nacionālais parks, tad vienkārši neērti un manprāt neveselīgi. Cept pēc tam uz tā visa nākamjiem, kautkad). Vienvārdsakot - palika diezgan ciešami aiz mums.

p.p.s. personisks paldies visiem, kas sestdien balsoja un liels спасибо tiem, kas savu balsi atdeva pirmās vietas ieguvējiem. Man ļoti patīk ceļot, bet dzīvot man tomēr patīk šeit. Zinu cilvēku, kurš ceļoja uz tuvāko pieejamo vēlēšanu iecirkni vairāk kā 1000 km turp un tikpat atpakaļ, lai nobalsotu.

markins
foruma ģeds

Post by markins » 06 Oct 2014 16:45

Paldies Orgkomitejai par noslēgumu-īpaši Pīteram :supz:
I am today:)

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 06 Oct 2014 20:46

paldies visiem atbraukušajiem, mega paldies intai par palīdzīgu roku uzlīmju tapšanā
un laikam jāatvainojās, ka nozudām pat īsti neatvadījušies, bet viens mazais pa šīm 2 dienām bija ticis pie +39 grādiem un atslēdzās tikko kā iecelts vaboles aizmugurējā krēslā. tiekamies jau 4 dien, 5 vilkos uz bilžu vakaru
vw typ1 '56 vw typ1 '67

Post Reply