brāļi ilmāri

viss par iespējām labi (tātad - kopā ar vabolēm) pavadīt laiku
Post Reply
vabole.lv
vaboļtēvs

brāļi ilmāri

Post by vabole.lv » 04 Dec 2014 19:01

nav jau baigais tusiņš, bet tēma, kas vislabāk atbilst šim nosaukumam 'ambulatorā daļa' - tomēr ir gluži par kaut ko citu. un man bija bail, ka savādāk ieraksts pazudīs.
ieraksts par sekojošu dzīves atziņu - viss, kas notiek ir līdzsvarā. zvanīja ļoti mundrs ivars (mūsu visvecākais vaboļnieks, ja nu kāds vēl vaboļvēsturi nezin), lai paziņotu, ka uz doto brīdi cīņā ivars vs. vēzītis, pārliecinošu uzvaru saglabā ivars. toties slimnīcā ir iekļuvis otrs brālis ilmārs. mūsu otrs pārliecinoši vecākais vaboļnieks. tb pats ilmārs. guļot gaiļezerā. tā kā, ja nu kādam ir laiks, varbūt varam sabriest kolektīvam / individuālam piparkūk-mandarīnu apmeklējumam. pats savulaik esmu ilgi gulšņājis gaiļezerā un zinu cik tur ir garlaicīgi un kāds prieks, ja kāds apciemo.
detaļas tad jau PM / DM / telefonā
vw typ1 '56 vw typ1 '67

ilmars
rakstītājs

Re: brāļi ilmāri

Post by ilmars » 04 Dec 2014 20:13

vabole.lv wrote:nav jau baigais tusiņš, bet tēma, kas vislabāk atbilst šim nosaukumam 'ambulatorā daļa' - tomēr ir gluži par kaut ko citu. un man bija bail, ka savādāk ieraksts pazudīs.
ieraksts par sekojošu dzīves atziņu - viss, kas notiek ir līdzsvarā. zvanīja ļoti mundrs ivars (mūsu visvecākais vaboļnieks, ja nu kāds vēl vaboļvēsturi nezin), lai paziņotu, ka uz doto brīdi cīņā ivars vs. vēzītis, pārliecinošu uzvaru saglabā ivars. toties slimnīcā ir iekļuvis otrs brālis ilmārs. mūsu otrs pārliecinoši vecākais vaboļnieks. tb pats ilmārs. guļot gaiļezerā. tā kā, ja nu kādam ir laiks, varbūt varam sabriest kolektīvam / individuālam piparkūk-mandarīnu apmeklējumam. pats savulaik esmu ilgi gulšņājis gaiļezerā un zinu cik tur ir garlaicīgi un kāds prieks, ja kāds apciemo.
detaļas tad jau PM / DM / telefonā
.. .paldies par atsaudziibu,bet patreiz jau esmu maajaas jo gailezers ar manu- sarezgiito- motoru netiek galaa.GLUDINU celu uz stradiniem.
you are what you drive

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 05 Dec 2014 00:22

Ja ir iespēja tiec pie Dr. Karpova un Jegorova, šie divi un vēl pāris, kurus neatceros, pacēla vienu tuvu cilvēku no neiespējamas situācijas! 'Viņi zin, ko dara un Stradiņi ir pati labākā vieta, kur remontēt motorus!!
Veseļojies un mēs esam ar Tevi!! :goodman:
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

markins
foruma ģeds

Post by markins » 05 Dec 2014 10:03

Mani droši var pielikt sarakstei par apciemošanu, savējie jāatbalsta :!:
I am today:)

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 05 Dec 2014 11:58

Stradiņi atkal šai pusei tuvāk. Ja nu kas - ziņojat, piekāpsim ar ko nu vajag (kas pietrūkst pilnai laimei Strados). Bet, cik noprotu, patreiz vēl ne?

Post Reply