Ko tik krievi netaisa...

vieta visādu muļķību rakstīšanai :)
armands
foruma ģeds

Re: Ko tik krievi netaisa...

Post by armands » 23 Sep 2009 22:19

arturs wrote:Par oligarhiem piekrītu :D Bet intresanti, kā viņi dabū gatavas Volgas 21, ir ļoti daudz projektu, kur viņi volgas virsbuvi uzliek uz citas mašīnas, piemēram, Mercedes !
Nedabū. Tās ir ŠOVKĀRI. Tā tikai liekas, ka daudz. Bet pa ielām tur tādi nebraukā. Krievijā var pa kapeikām jaunu Volgu no detaļām salikt, tad kāpēc sarežģīt sev dzīvi ar Mercedes detaļu meklēšanu. Arī tepat Igaunijā un Lietuvā pirms eiropas daudz ko varēja dabūt gatavu, bet tagad viss cauri.
vabolis '68

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 24 Sep 2009 09:13

šo es nezināju! man viens mājā žurnāls, kur volgu liek virsū uz mercedes E klases virsū un cik sapratu, tad šo projektu pasūtīja kāds konkrēts cilvēks. un ja es nemaldos tad tai rakstā bija minēts arī par projekta legalizāciju (par šo es gan atmiņu atsvaidzināšu/izlasīšu to rakstu vēlreiz).! šovkarus es saprastu, ja taisa servisi lai parādītu uz ko viņi spējīgi, bet ja taisa uz pasūtījuma konkrētam cilvēkam, tad kur tā fiška...

apskaties šo http://www.gaz21volga.com/Custom/_tuning.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
tik maz nemaz nav ....

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 24 Sep 2009 09:43

Var jau būt ka šos auto pasūta tie kas nedzīvo RUS , bet kaut kur Eiropā ,piem UK , vai pat tālāk... Izgatavot jau nekur nav aizliegts, a par legalizāciju izgatavotājiem galva nesāp - UK iet cauri ne tas vien - ja esat redzējuši seriālu Bangla Bustler,. kur pakistānietis Londonā realizē savus galīgi sviestainus "dizainera" sapņus (murgus) - un legālus, ar visiem nummuriem, un pārvietojas pa koplietošanas ceļiem...salīdzinoši pēc dizaina un kvalitātes konkrētais krievu 'gaziks' ir cara kronis no Ieroču palātas...

Jansons
iesācējs

Post by Jansons » 24 Sep 2009 09:51

to gaziku krievi uzlika uz Cadillac "bobika" bāzes....
http://jalopnik.com/5146165/gaz+51-cust ... de-ext-hot" onclick="window.open(this.href);return false;

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 24 Sep 2009 10:15

Nu tas "Bangla Bustler", tas ir kaut kas īpašs :D Man vienmēr licies cik ilgi šīs mašīnas tur, te pat varētu taisīt "likmes" :lol:

un kur viņi dabū līdzekļus sevi reklamēt Discovery ??????

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 24 Sep 2009 12:15

Parastai angļu/Londonas publikai ( kas lieieieiela daļa nu jau ir indieši vai pakīši ) tas ir extrīms un shows paskatīties kā viens traks brūnais tb savējais "antisanitāros" patiltes apstākļos dabū gatavu ko neparastu - tikai TV šovs ...kaut gan vēlāk šie rādīja , ka ir pat parādījušies pasūtītāji...!
Turās šie auto kopā nežēlīgi stingri, jo metināts tur tiek uz nebēdu/nejēgu, tiesa, špakteļkalni gan varētu lekt nost ātri, jo to ar nežēlo formu uztaisīšanai (pēc principa - špaktele "paņems" visu) !!
Bet pa ielām brauc, un pilnīgi legāli !! 8)

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 24 Sep 2009 14:10

te gan es biju vairāk domājis nevis 'metināšanu", bet pārējo tehnisko - ritošo, motoru, elektroniku.... jo man kaut kā mazs ticams, ka aizbrauc uz šrotu paņem veca auto motoru ar turbīnu (kurš ir nokauts ! ) un nedaudz pietaisot viņš tagad ies, kā arī ritošā vienā no pēdējiem raidījumiem bija redzams, taisītās atsperu vietas neizturēja (pēc kā domāja kā uzlabot) un izlūza un vēlāk izmēģinot motoru pazuda bremzes [kvalitātes rādītājs]. Man šāds variants nu galīgi neievieš uzticību. Cita lieta, kur amerikā taisa Hot roadus (neatceros raidijumu nosaukumus Discavery), tur viņi praktiski jaunu mašīnu uztaisa un pie tam viņiem reizēm tāpat ir kādas ķibeles !

un vēl BŪTISKA atšķirība manis minētajiem salīdzinājumiem, ir tāda, ka, piemēram, OSCar auto būtu taisījis Dambis un ES :lol: Kur sanāk - Dambis taisa ar rasējiem, mērījumiem, aprēķiniem u.t.t., bet es pieeju pie trubu kaudzes un metinu kopā kā man uz aci liekas labāk ...... (kā tas melnais raidījumā - paņem mašīnas kuzavus ar fleksi sagriez, sametina pēc sava prāta - cik viņa ir stabila - nezinu )

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 24 Sep 2009 14:25

It kā jau nesošajās konstrukcijā šis iekšā nelien...parasti jau pastiprina ko ja švaks liekas, neesmu redzējis ka kaut ko pataisītu vieglāku vai nestabīlāku, drīzāk liek klāt jo materiāls netiek žēlots...aprēķinus varbūt Bārnijs kādus taisa, bet tas pakistānis tikai griež virsu , poļi sametina atpakaļ kopā, pirms tam ar collštoku atmērīdami... :lol:
*
Gazikam jau visa tā štelle tika būvēta uz trīsdimensiju koordinātu rāmja/galda , varēja pat iztikt tāpat, jo bobika rāmi ar motoru pat necentās pārveidot...tur jau viss pa smuko un ar tehn rezervi... 8)

arnox
rakstītājs

Post by arnox » 28 Sep 2009 19:43

Cik man zināms tā problēma tiek risināta tā,auto tiek reģistrēts Igaunījā un pēc tam Latvijā
ImageImageImage

arnox
rakstītājs

Post by arnox » 28 Sep 2009 19:46

Vēl viens Krievu darbs
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... cxcbh.html" onclick="window.open(this.href);return false; :shock:
ImageImageImage

armands
foruma ģeds

Post by armands » 28 Sep 2009 20:58

arnox wrote:Vēl viens Krievu darbs
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... cxcbh.html" onclick="window.open(this.href);return false; :shock:
Nu jā........, bet šitas ir ar visiem papīriem :lol: :lol:
vabolis '68

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 28 Sep 2009 22:37

arnox wrote:Cik man zināms tā problēma tiek risināta tā,auto tiek reģistrēts Igaunījā un pēc tam Latvijā
...un nez kas ta tur tai EST ir savādāks, gaiss vai?...ja šie tepat 150km tālāk var , a mēs ne... :shock: :shock: :shock:

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 28 Sep 2009 22:39

arnox wrote:Vēl viens Krievu darbs
Redzēju šo, mājupceļā no FIN...Ainažu ceļmalas Hesburgertankā!!! LIVE!!!
Nu baigais monstrs... 8)

Reinis
rakstītājs

Post by Reinis » 28 Sep 2009 22:58

Vabole No5 wrote:
arnox wrote:Cik man zināms tā problēma tiek risināta tā,auto tiek reģistrēts Igaunījā un pēc tam Latvijā
...un nez kas ta tur tai EST ir savādāks, gaiss vai?...ja šie tepat 150km tālāk var , a mēs ne... :shock: :shock: :shock:
Es te esmu sācis diskusiju igauņu VW forumā par šiem jautājumiem, bet tur pagaidām visi zina tikai kaut kādas baumas, daži pat saka, ka pie viņiem dauzi domā ja ne par reģistrēšanos Latvijā, tad vismaz uzskata, ka labāk viss ir tieši šeit.. :mrgreen:

Kad būs kaut kāds konkrēts info, došu ziņu.
Image

arnox
rakstītājs

Post by arnox » 29 Sep 2009 00:01

Auto ekzotikā vairākus gadus bīja auto no Igaunijas pārtaisītas volgas pobedas ...
un viņi teica ka pie viņiem varot. un Latvijā ražotus auto līdzīgus lotusa arī no sākuma reģistrē tur un pēc tam .... :roll:
ImageImageImage

Post Reply