Kā pārdot auto uz ārzemēm??

vieta visādu muļķību rakstīšanai :)
Post Reply
Aigars
foruma ģeds

Kā pārdot auto uz ārzemēm??

Post by Aigars » 17 Oct 2009 21:42

Tātad, vai kāds nevarētu padalīties pieredzē, kā notiek tirgošanās proces projām no LV , respektīvi ja ir pieteicies gribētājs piem, no Anglijas un grib sūtīt man bankas čeku ar naudu? Kā būtu pareizāk rīkoties šādā situācijā un kādas formalitātes nepieciešamas no csdd??Netieku skaidrībā,, :hang:
Image

fiskars
foruma ģeds

Re: Kā pārdot auto uz ārzemēm??

Post by fiskars » 17 Oct 2009 23:39

Aigars wrote:Tātad, vai kāds nevarētu padalīties pieredzē, kā notiek tirgošanās proces projām no LV , respektīvi ja ir pieteicies gribētājs piem, no Anglijas un grib sūtīt man bankas čeku ar naudu? Kā būtu pareizāk rīkoties šādā situācijā un kādas formalitātes nepieciešamas no csdd??Netieku skaidrībā,, :hang:
Par formalitātēm es nezinu, bet darbā esmu dzirdējis par dažiem gadījumiem, ka kāds ārzemnieks grib pirkt auto no LV, vienojas pa cenu un auto sūtīšanu uz turieni, tiek veikts pārskaitījums un atsūtīta maksājuma uzdevuma kopija, Tu nosūti auto. Itkā visam vajadzētu būt OK, bet šis paņem tai galā atceļ pārskaitījumu un rezultātā paliec bez naudas un auto! :?
Ja tirgo uz turieni, tad pirms tu sūti autiņu prom sagaidi naudu pie sevis un tad darbojies tālāk! :finga:
Lai veicas ar tirgošanos!! ;)
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

PowerMeower
foruma ģeds

Re: Kā pārdot auto uz ārzemēm??

Post by PowerMeower » 18 Oct 2009 21:50

Zvani rīt pa dienu Viesturam 29468145. saki, ka es ieteicu, un pastāsti savu sāpi - čoms tirgo automašīnas uz ārzemēm - paskaidros kas un kā... 8)

Post Reply