HELP: zviedru auto papīri!!!

vieta visādu muļķību rakstīšanai :)
vabole.lv
vaboļtēvs

HELP: zviedru auto papīri!!!

Post by vabole.lv » 25 Dec 2010 13:27

HELP!!!!
kaut kur te forumā biju, bet nu vairs neatrodu -
KĀDI PAPĪRI VAJADZĪGI NO ZVIEDRA, LAI LV MUITA NEPIEP..... NEPIEPRASĪTU VĒL KAUT KO ;)
zaļā tehniskās pases lapa? vai vēl kas cits?
zinu, ka dažiem te ir pieredze (gan laba, gan slikta)
man lūdzu LABO!!!!
vw typ1 '56 vw typ1 '67

fiskars
foruma ģeds

Re: HELP: zviedru auto papīri!!!

Post by fiskars » 25 Dec 2010 15:44

Reku uzgāju vecos arhīvus!
http://forums.vabole.lv/viewtopic.php?f=3&t=469" onclick="window.open(this.href);return false;
lietotājs PowerMeower rakstīja Sestdiena Novembris 24, 2007 7:29 pm
Ja pameklē Stokholmas apkārtnē, tad ceļš pāri jūrai apm Ls 100 (vienam turp un ar mašīnu atpakaļ)-no rīta iebrauc, savāc un vakarā ar to pašu kuģi atpakaļ uz Rīgu . Ja brauc ar auto ,tad plus 1cilv +auto uz abiem galiem klāt...Var noskaidrot tepat Rīgā pie Tallinka...Vēlams zināt vismaz angļu valodu un iepriekš sazvanīties vai sameiloties ar īpašnieku (es pat naudu pārskaitīju iepriekš,atlika tikai savākt auto un papīrus).
Papīriem ir jābūt trijiem - dzeltenai un zilai reģistrācijas lapai (dzeltenā tiek aizpildīta otrā pusē)noteikti abām! , pirkšanas papīram - es (vārds un uzvārds,personas kods- A4 formāta lapa), nopirku no ... ... auto ... ... ,tad un tad ,par tik un tik, tur un tur, abi paraksti un datums . Nummuriem būtu vēlams palikt klāt, lai var legāli braukt pa SWE, labāk meklēt auto ar apskati un apdrošināšanu - pašam vieglāk, mazāk problēmu ar braukšanu un vismaz zini ka auto ir daudz maz kārtībā...
Ja rocība atļauj, var meklēt Gēteborgas pusē - tur ir labāk saglabājušies auto, vai ziemeļos - tur nekaisa sāli... Ja vēl jautājumi,zvani 29492009
Links re ku
http://www.blocket.se/vi/14310218.htm?ca=13_s" onclick="window.open(this.href);return false;
un
čeko katru dienu kas jauns...
Muitas nav!!!
Ja pareizi atceros tad tur ir diezgan interesanti ar tioem papīriem, jo kad pirku savu vaboli, tad tie bija vecie papīri un man bija tikai balts un zils papīrs, bet jaunajiem papīriem bija vēl arī dzeltens! Manai vabolei nebija nekādu problēmu tik pēc reģistrācijas vajadzēja aizsūtīt bijušajam saimniekam, reģistrācijas apliecības kopiju, ka auto ir reģistrēts LV un viņš var noņemt no uzskaites tur SWE!
Kad Tomam dzinām busiņu tad tur bija kaut kaadas problēmas un 'tik raiti negāja ar reģistrēšanu. :?
Viss labāk jau Guntars un Valdis zin pa šīm lietām! :supz:

Esi noskatījis kādu skaistu Ziemassvētku dāvanu? 8)
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

Guntars
foruma ģeds

Post by Guntars » 25 Dec 2010 19:04

Ideālais variants, ja vabole Zviedrijā ir jau noņemta no uzskaites, bet tas neattiecas uz muitu. Jo galvenais papīrs pirkšanas pārdošanas papīrs(kaut vai ar roku rakstīts) ar attiecīgiem personas kodiem, parakstiem, kā arī papīrs - tehniskā pase, kas apliecina par mašīnas piederību un ideālā variantā ar izieta tehniskā apskate, lai nav pārvietošanās problēmas. Precīzi neatceros, bet kautkāda dzeltena lapele arī bija. Sūnzaļajam PO vienīgā aizture bija LV CSDD ar piereģistrēšanu, jo nācās pagaidīt kamēr mašīna tiks noņemta no uzskaites. Nu neko, pāris nedēļas braukāju ar zviedrijas numuriem un papīriem it kā būtu aizņēmies mašīnu no zviedra. Vienīgā atšķirība ko esmu pamanijis, ka pāris gadus atpakaļ nobraucot no prāmja neviens neko nepārbaudija, bet tagad Rīgas ostā visus muitas zonā pārbauda. Kautgan muitas kā tādas manuprāt nav, nezinu :opaa:

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 25 Dec 2010 21:22

man šoreiz noņemšana no uzskaites nederēs! jo doma ar to aparātu vēl zviedrijas kalnus iekarot.
apskate un apdrošināšana tam aparātam ir
fiskars wrote:Esi noskatījis kādu skaistu Ziemassvētku dāvanu? 8)
var saukt par dāvanu, bet šoreiz nav air-cooled un pat ne volkswagen :)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

Sirmis
rakstītājs

Post by Sirmis » 26 Dec 2010 00:07

vabole.lv wrote:man šoreiz noņemšana no uzskaites nederēs! jo doma ar to aparātu vēl zviedrijas kalnus iekarot.
tad cerams, ka vismaz klasisks saab :)

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 26 Dec 2010 01:54

Man gāja šādi. Šo tekstu jau kādu laiku atpakaļ rakstiju. Man radās iespaids ka mūsu CSDD rīcībā ir nepareiza informācija par to kādi dokumenti nepieciešami, tā ka sanāk pacīnīties.
Man bija taa, sazinaajos elektroniski-telefoniski, tad aizsuutiju depoziitu 10%. Kad tikaamies Stokholmaa samaksaaju atlikumu. Papiiri ir pirkshanas-paardoshanas liigums kuru var sastaadiit kautvai uz vietas, galvenais ierakstiit cilveeka vaardu uz kuru mashiina ir registreeta. Otra lieta ir registraacijas dokuments. Tas sataav no divaam daljaam: dzeltenas un zilas. Te nu man sanaaca maza shaize jo skaitaas taa, ka dzeltenajaa daljaa aizpilda jaunaa iipashnieka datus, abas puses parakstaas un tad vecais iipashnieks to iesniedz savaa satiksmes departmentaa kaa pieraadijumu par iipashnieka mainju, un zilaa dalja paliek pie jaunaa iipashnieka... BET kad es gribeeju vaboli registreet CSDD, shamie uzstaaja ka jaabuut abaam dokumenta daljaam. Man tad bija jaaraksta iesniegums un jaaluudz lai registree izneemuma kaartaa, luuk taa! To vajadzeetu kaartiigi noskaidrot.
Par numuriem, zviedri grib lai tos suuta atpakal, jo ja mashiinu izved no valsts tad lai to pilniibaa nonjemtu no uzskaites, numurus vajagot iesniegt. Atkal es rakstiju iesniegumu CSDD par to ka numurus paturu, un tad tos pa pastu aizsuutiju atpakal uz Zviedriju.
Tad veel, veelams ka ir speekaa esosha apdroshinaashana, jo LV var OCTA uztaisiit tikai kad ir LV numuri.
Lai veicas!
Reiz bija:
1969 gada vabole - R.I.P.
1967 gada vabole - ražota Austrālijā
1973 gada vabole - no Vācijas
1955 gada vabole "BLACK MAMA" - no Zviedrijas
undis@vabole.lv

markins
foruma ģeds

Post by markins » 26 Dec 2010 10:50

Sirmis wrote:
vabole.lv wrote:man šoreiz noņemšana no uzskaites nederēs! jo doma ar to aparātu vēl zviedrijas kalnus iekarot.
tad cerams, ka vismaz klasisks saab :)
tad jau gan jau kautkas no vecā labā Ferdinanta krājumiem :)
I am today:)

bubbla
centis

Post by bubbla » 26 Dec 2010 12:45

Priecīgus Ziemsvētkus! Mana pieredze ar Zviedrijā iegādātiem (vairākiem)auto katru reizi atšķirīga,izņemot numurzīmju nodošanu-tā vienmēr tika prasīta,jo citādi zviedru ceļu dienests(vāgverket) NENOŅEM auto no uzskaites un īpašniekam jāmaksā nodoklis(pilns,ja auto nav uz laiku noņemts(avstāll),vai neliels(49skr par "VABOLI''),ja auto ir noņemts no uzsk.uz laiku.Aizvedot nodot numuru,auto skaitās no zviedru reģistrācijas''noņemts'' un maksājumi beidzas.Ar pēdējo auto(''vaboli'') rīkojos šādi:iesniedzu zviedru vāgverketā iesniegumu (uz veidlapas,kuru šiem pieprasīju) auto reģistrācijai Zviedrijā uz SAVA vārda,uzrādīju zviedru adresi,kur mītu un pers.kodu,kuru zviedri pārtaisīja lasāmu no otra gala un piegudroja man nesaprotamu p.k.otro daļu.Nu varēju auto apdrošināt Zviedrijā uz sava vārda. Visas šīs darbības tika veiktas pa faxu,izņemot numuru nodošanu(mājāsbraucot) un dzelteno un zilo papīru saņemšanu pa pastu 2 dienu laikā. Ja nu Vaboļtēvs grib pasmelties nepastarpinātu info par priekšāstāvošām klapatām-te būs vāgverket klientu dienesta tel. 00 46 (0)771141516.Atrodas Ōrebro(Ērebrū)apt.200 km uz W.

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 03 Jan 2011 09:47

zviedrs ir rīgā :) baltais gulbis svensons

Image

izskatās skaisti, brauc ideāli, lec fantastiski, startējas sūdīgi :finga:
bet nu vakar ar armandu jau izkodām, kas pa lietu, tā kā domāju, ka drīz jau būs
ideāls vintage ikdienas ziemas auto :)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

Guntars
foruma ģeds

Post by Guntars » 03 Jan 2011 12:18

Mjā klasika, vecais labais :muaha: :muaha: :muaha:

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 03 Jan 2011 13:17

Šis tiešām ir labākais no Volvo... :smile2:
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

markins
foruma ģeds

Post by markins » 03 Jan 2011 17:46

un ar pakaļpiedziņu ziemā :supz:
I am today:)

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 03 Jan 2011 18:13

Vai tik nav šis te pats... ?!?

http://www.blocket.se/stockholm/Volvo_2 ... ?ca=11&w=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Image
Image
Image
Image

Några små rost fläckar.
skattad och besiktad till juni 2011.
sitter dubbdäck på ,
nya sommar däck medföljer.
mkt fin invändigt.
norrlands körd.
startar alltid.

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 03 Jan 2011 19:30

ir, ir... svenska vēl nav izvācis no blocketa :)
ja kas, sarkanais salons ir riktīgs rarity...
parasti bēša, pelēki vai zili....

btw informācijai par zviedrijas papīriem:
runāju ar augstu CSDD reģistrācijas briedi un viņš pastāstīja,
ka, jā - izvedot vajag abus paperus - zilo un dzelteno,
dzeltenais zviedrijā paliek tikai tad, ja auto pārreģistrācija notiek NE izvešanai,
bet ja nu tā sanācis, ka dzletenais palicis SWE ar nav liela bēda:
CSDD sūtot pieprasījumu zviedrijas "kā_nu_viņu_tur_to_kantori"
un tad tie apstiprina, jap - ir tāda lieta, ir viņiem arī otra papīra puse,
un tad tā lieta nodarās... tik čakars lielāks.....

un skatei pietrūka viens solis. izrādās nedeg atpakaļgaitas lampiņa.
domāju, ka vaina pat varētu būt tikai drošinātājā vai vadā,
bet citādi... auto uz urrraaaaa :)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 03 Jan 2011 22:08

Par tiek krāsainajiem paperiem jau agrāk tiku teicis - viņu ir pavisam trīs - zils,dzeltens un pirkšanas līgums...kuru tukšu bet krāsainu var pat izdrukāt no blocket lapas (ja slinkums meklēt rūtiņburtnīcu...):lol:
Ja dzeltenais kaut kādu iemēslu dēļ nav ienācies, tad mūsējie paši sūta pieprasījumu uz SWE un LV registration notiek pēc atbildes saņemšanas ( ar Guntaru tieši tā arī iznāca) 8)
Apsveicu ar ātrāko traktoru pasaulē !
...pērc, pērc bērniņu, bērniņš labs pirkums ...! :lol:

Post Reply