Veelos pirkt vaboliiti !!!!

pērk, pārdod, maina, atdod labās rokās...
Post Reply
markins
foruma ģeds

Veelos pirkt vaboliiti !!!!

Post by markins » 23 Nov 2007 19:58

Nopirksu vaboliiti gadam nav noziimes galvenais lai nav baigi sapuvusi un ir normaala bundza,gribeeju dziit no Friciem bet tad nospriedu ka jaapameklee tepat LV.
Piedaavaajumus ar bildeem suutiit uz 16valve@one.lv

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 24 Nov 2007 17:35

nu vispareizākais jau tomēr būtu dzīt no svenskas
reku uz sitienu links CLICK IT
cenas draudzīgākas, izvēle lielāka, atgādāšana mazāk sāpīga
tas, kas tirgojās latvijā, nu mī un žē ku uzskrūvētas cenas.... vāks

markins
foruma ģeds

Post by markins » 24 Nov 2007 19:04

Paldies par info ,tacu cik apmeeram izmaksaa taas visas muitas celss utt...varbuut kaadam ir sava pieredziite...buusu loti pateiciigs ja apstaastiisiet...

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 24 Nov 2007 19:29

Ja pameklē Stokholmas apkārtnē, tad ceļš pāri jūrai apm Ls 100 (vienam turp un ar mašīnu atpakaļ)-no rīta iebrauc, savāc un vakarā ar to pašu kuģi atpakaļ uz Rīgu . Ja brauc ar auto ,tad plus 1cilv +auto uz abiem galiem klāt...Var noskaidrot tepat Rīgā pie Tallinka...Vēlams zināt vismaz angļu valodu un iepriekš sazvanīties vai sameiloties ar īpašnieku (es pat naudu pārskaitīju iepriekš,atlika tikai savākt auto un papīrus).
Papīriem ir jābūt trijiem - dzeltenai un zilai reģistrācijas lapai (dzeltenā tiek aizpildīta otrā pusē)noteikti abām! , pirkšanas papīram - es (vārds un uzvārds,personas kods- A4 formāta lapa), nopirku no ... ... auto ... ... ,tad un tad ,par tik un tik, tur un tur, abi paraksti un datums . Nummuriem būtu vēlams palikt klāt, lai var legāli braukt pa SWE, labāk meklēt auto ar apskati un apdrošināšanu - pašam vieglāk, mazāk problēmu ar braukšanu un vismaz zini ka auto ir daudz maz kārtībā...
Ja rocība atļauj, var meklēt Gēteborgas pusē - tur ir labāk saglabājušies auto, vai ziemeļos - tur nekaisa sāli... Ja vēl jautājumi,zvani 29492009 8)
Links re ku
http://www.blocket.se/vi/14310218.htm?ca=13_s
un
čeko katru dienu kas jauns...
Muitas nav!!!

markins
foruma ģeds

Post by markins » 25 Nov 2007 10:25

Paldies par info ,noteikti uzzvaniisu:)

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 25 Nov 2007 12:14

Paldies Valdi, man jau arī šitā informācija interesēja....

Viens novērojums par Zviedru mašīnām: izskatās ka viņiem tur nav dabūnamas Mexikas vaboles, ja interese ir uz kautko jaunaaku, teiksim no '90iem gadiem, tad tomēr Vācija ir vieta kur to meklēt.
Reiz bija:
1969 gada vabole - R.I.P.
1967 gada vabole - ražota Austrālijā
1973 gada vabole - no Vācijas
1955 gada vabole "BLACK MAMA" - no Zviedrijas
undis@vabole.lv

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 25 Nov 2007 13:20

Lapai esmu uzlicis uzstādījumu - līdz 1981.gadam...bet jaunākas jau arī nemaz neparādās...nav laikam tur tādu...Un mums taču interesē jo vecākas jo labāk!
Cenšos vilkt uz forumu vairāk info par busiem, bet var jau arī par vabolēm šo to ielikt (bet tad pie citas nodaļas...) 8)

markins
foruma ģeds

Post by markins » 25 Nov 2007 19:21

Nu teiksim esmu atradis vaboli aizbraucis pakal utt bet vai tad par registraaciju LV neskaitot numurus tehnisko pasi un tehnisko apskati nav kautkaads tur paarsimt latu nodoklis?????

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 25 Nov 2007 21:06

Nav!!! Nav nekādas muitas vecākiem par 25 gadiem!!!
Es par visu reģistrāciju ( ieskaitot teh.pasi, nummuru zīmes, ceļa nodokli par atlikušo gadu un pašu reģistrāciju kā tādu) samaksāju apm 50 Ls . Tas par -72 gada auto, kas ievests tika septembrī...
Var jau reģistrēt tikai pašās gada beigās, tad ceļa nodoklis jāmaksā tikai par atlikušajiem gada mēnešiem ( manā gadījumā tie bija nepilni 4 Ls), bet...pie nosacījuma, ka autiņam ir zviedru apskate un apdrošināšana līdz vismaz nākamajam gadam( strīdu gadījumā tiek sūtīts pieprasījums uz SWE, tā kā labāk nemelot!), un nekur nav robežkontroles atzīme kad auto ievests....( man nebija!). Tā nu tu vari braukāt kur iepatīkas,kamēr izdomāsi reģistrēt, sakot tiem kas aptur, ka esi paņēmis no drauga vāģi un varbūt atdosi atpakaļ kad apniks, uzrādot kā auto dokumentu TIKAI zilo papīru, ko saņēmi pie pirkšanas ( NE dzelteno vai abus kopā!!!).
Var jau arī nemaksāt ceļa nodokli nemaz, ja taisies auto likt uz steķiem un uzreiz ķerties pie restaurācijas vai kādas citas sev vēlamas uzlabošanas...Maksāsi tad kad iesi apskati un gribēsi doties uz ceļa...
Es pie reizes izgāju arī apskati, saņemot tikai divus,manuprāt visai šaubīgus, vieniniekus ( lielās lampas nedaudz par zemu un viens balsts it kā , varbūt, liekas (!!) kustējās...), tā kā atspēlējās īpašnieka teiktais par TIEŠĀM izieto apskati SWE, gods kam gods - viss bija perfektā kārtībā...Nu interjers un krāsojums jau paša ziņā...
Nav jau tik traki, ja iepriekš apsver, izdomā kas un kā... 8)

markins
foruma ģeds

Post by markins » 28 Nov 2007 11:38

super...paldies par informaaciju....starpcitu esmu Lv atradis oran`zu vaboliiti 1972 gada cena 2700 Eur iisteniibaa viss ir origin`als un bunza arii tiiri vesela salons ideaals tacu manupraat taa cena ir paaraak uzskruuveeta????Tacu no oyras puses seit ir taa seedies un brauc>>:)

Dunlop
foruma ģeds

Post by Dunlop » 28 Nov 2007 11:51

markins wrote:super...paldies par informaaciju....starpcitu esmu Lv atradis oran`zu vaboliiti 1972 gada cena 2700 Eur iisteniibaa viss ir origin`als un bunza arii tiiri vesela salons ideaals tacu manupraat taa cena ir paaraak uzskruuveeta????Tacu no oyras puses seit ir taa seedies un brauc>>:)
Es pagāš vasar savējo paņēm pa 2000 Eur kopā ar piekabi Skif M2 82 g
Tas lai tu orjentējoši cenas salīdzinātu , oranžais 1972 man jau liekas ka labs ,
ĀĀĀĀ un es ta vēl neko nezināj par šitād mājs lap ar šitik daudz konsultantiem - izmanto tik iespēju . :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
Patīkama laika pavadīšana interesantu cilvēku sabiedrībā,"Resno putnu" go-go slow vadiitajs...
Nestraadaaju....nevaru apvienot ar balliiteem...

ēzelīts
centis

Post by ēzelīts » 28 Nov 2007 22:30

markins wrote:super...paldies par informaaciju....starpcitu esmu Lv atradis oran`zu vaboliiti 1972 gada cena 2700 Eur iisteniibaa viss ir origin`als un bunza arii tiiri vesela salons ideaals tacu manupraat taa cena ir paaraak uzskruuveeta????Tacu no oyras puses seit ir taa seedies un brauc>>:)
ja tas ir tas pats, kas neko nezin par vabole.lv, tad iesaku painteresēties, vai tas vabulis vēl ir pārdošanā.
lielāko daļu sarežģījumus var labot ar labu attieksmi.
visus pārējos ar labu motorzāģi.

Jānis un Edgars
foruma ģeds

Post by Jānis un Edgars » 29 Nov 2007 08:04

Kad ieraudzīsi savu vaboli uzreiz zināsi- tā ir īstā! Un nekas vairs nebūs par grūtu! :heart:

Dunlop
foruma ģeds

Post by Dunlop » 29 Nov 2007 09:33

Jānis un Edgars wrote:Kad ieraudzīsi savu vaboli uzreiz zināsi- tā ir īstā! Un nekas vairs nebūs par grūtu! :heart:
Pilnīgi piekrītu galvenais sajūtas :rolleyes:
Patīkama laika pavadīšana interesantu cilvēku sabiedrībā,"Resno putnu" go-go slow vadiitajs...
Nestraadaaju....nevaru apvienot ar balliiteem...

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 29 Nov 2007 09:53

Te man nāk prātā, kāda cilvēka teiktais, kad es meklēju:

Ar mašīnu ir tāpat kā ar sievieti, ja iepatīkas tad ņem ciet! :D

savā ziņā teicienam taisnība jau ir, jo tad tu kāpsi ar prieku mašīnā un izbaudīsi to, bet pretējā gadījumā - kad vajadzēs braukt, tad vienmēr būs doma, ka varbūt nevajadzēja šito ņemt, bet vēl pagaidīt un pameklēt citu...... un te tas prieks zūd!

Post Reply