Svečvadi

pērk, pārdod, maina, atdod labās rokās...
Post Reply
Vabolīte
centis

Svečvadi

Post by Vabolīte » 29 Aug 2011 11:27

Man ir vajadzīgi jauni svečvadi no T2 ūdensdzeses busa.
Lūdzu padomu, kur tādus ļoti ātri var nopirkt, jo šobrīd varu pabraukt tikai sulainā laikā.

Aigars
foruma ģeds

Re: Svečvadi

Post by Aigars » 29 Aug 2011 16:43

svečvadus pa vienam var nopirkt arī benzīntankā, kā arī jebkurā auto veikalā. nav obligāti no busa..
galvenais pamērīt katram vadam garumu un pirkt līdzīgu tam. un mainīt pa vienam lai nesajauc secību.
ja pērk autovikalā tad izamēri visiem garumu un paņem vienu kā paraugu(jo gala micītes mēdz atšķirties)
Image

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 29 Aug 2011 22:09

Vabolīte wrote:Man ir vajadzīgi jauni svečvadi no T2 ūdensdzeses busa.
Lūdzu padomu, kur tādus ļoti ātri var nopirkt, jo šobrīd varu pabraukt tikai sulainā laikā.

Tajā ķēdē jau nav tikai svečvadi, kas reaģē uz mitrumu... :smile3:
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

Vabolīte
centis

Post by Vabolīte » 29 Aug 2011 22:36

Vienam svečvadam cepurīte ir bik ieplīsusi un es ceru, ka tur tā vaina.
Paldies Aigaram par ieteikumu ar benzīntanku, bet es apzvanīju kādus 3 vai 4 rezerves daļu tirgotājus un nonācu pie slēdziena, ka man vajag ļoti daudz dzert, pīpēt un vēl mazliet saaukstēties un tad varbūt kāds kaut ko pārdos :hang:

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 29 Aug 2011 22:50

Vabolīte wrote:Vienam svečvadam cepurīte ir bik ieplīsusi un es ceru, ka tur tā vaina.
Paldies Aigaram par ieteikumu ar benzīntanku, bet es apzvanīju kādus 3 vai 4 rezerves daļu tirgotājus un nonācu pie slēdziena, ka man vajag ļoti daudz dzert, pīpēt un vēl mazliet saaukstēties un tad varbūt kāds kaut ko pārdos :hang:

Ļoti interesants slēdziens... Ja nav noslēpums, kurām bodēm tu zvanīji?! Sveču vadi ir katrā, sevis cienošā, auto rez. daļu bodē! :smile5:

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 30 Aug 2011 01:04

Mans plaša profila autosīkdetaļu lovemark veicītis-bode "Autodvēselei" - Vienības gatve 29, (+371) 67601074.
Tev gan viņš nav diez ko pa ceļam - no centra puses nākamā šķērsiela (Altonovas) aiz otrā luksofora pēc izbraukšanas pa dzelzceļa tilta apakšu, Vienības gatves labajā pusē. Tūliņ aiz Tekstiliānas drupu bedres un vecās koka muižas (bij. arī bibliotēka). Maza bodīte, bet tur ir teju viss, kas vispār spēj ienākt prātā. Un forši džeki aiz letes! :wink:

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 30 Aug 2011 10:00

Wabool jk-dze. wrote:Mans plaša profila autosīkdetaļu lovemark veicītis-bode "Autodvēselei" - Vienības gatve 29, (+371) 67601074.
Tev gan viņš nav diez ko pa ceļam - no centra puses nākamā šķērsiela (Altonovas) aiz otrā luksofora pēc izbraukšanas pa dzelzceļa tilta apakšu, Vienības gatves labajā pusē. Tūliņ aiz Tekstiliānas drupu bedres un vecās koka muižas (bij. arī bibliotēka). Maza bodīte, bet tur ir teju viss, kas vispār spēj ienākt prātā. Un forši džeki aiz letes! :wink:
Maza šķūninga paradīze! :smile2: :yawinkle:

Post Reply