servisa (garāžas) aprīkojums

pērk, pārdod, maina, atdod labās rokās...
Aigars
foruma ģeds

Re: servisa (garāžas) aprīkojums

Post by Aigars » 13 Mar 2010 00:35

Cik man ir info tad ne mašīnā, bet boksā tādā kur var iedzīt smago autiņu. respektīvi kvadratūra liela ~50kvm :yawinkle:
Image

Guntars
foruma ģeds

Post by Guntars » 13 Mar 2010 08:13

Nu ja tāda kvadratūra un grib riktīgi piesildīt, tad bez trīsfāzīgā tur nav ko darīt. Pēc kw jāskatās - jo vairāk,jo labāk, jo siltāk, jo vairāk barosi Miķelsonu. :hang: 15 m2 var piesildīt ar 2kw pušku kura maximā nopērkama pa 5-6ls. Nu normālu 3fāzīgo zem simta nedabūt, ja nu vienīgi talkučkā.

arnox
rakstītājs

Post by arnox » 13 Mar 2010 11:01

Man te paziņas kad bīja K-Rauta izārdošanas sapirkās infrosarkanos sildītājus un ir apmierināti,dodot labi siltumu un neēsot dārgi,bet kas nu kuram ir dārgi :smile4: un telpa tiek izmantota reti un tātad ar sidītāji slēgti reti,tāpēc laikam lēti :roll: bet kas lai zin varbūt tiešam kaut kas labs un lēts 8) vajag tos rādītājus uz viņiem palasīt :wink:
ImageImageImage

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 13 Mar 2010 12:03

Jā, redzēju Alfas Cenu Klubā šādu infrasarkano - jūtamu siltumu varēja just pa 3m...Biju pat pārsteigts par tāāādu atdevi... Nu maksāja ar 115.00 Ls , bet ...50 kvm piesilda smiedamies , 220 V 2500W ... Un kas pats labākais - var uzlikt taimeri, kas regulē kad šis ieslēdzas un izslēdzas, var jau arī termosensoru pieslēgt, kas regulē darbību pēc temperatūras...ko pie sķidruma vai malkas sildītājiem ir praktiski neiespējami izdarīt...
Maksā jau, bet ja pa 250 Ls ( katrā garažas galā pa vienam!) var ierīkot jēdzīgu apsildi , tad ir vērts.
Elektrības patēriņš atkarīgs no tā, cik efektīvs būs sildījiens - lai no telpas siltums nepazūd pa vārtu/logu šķirbām vai nesiltinātām sienām/griestiem ( lai nesildi pliku atmosfēru!) - tas pats kas dzīvoklī - lai nav siltuma zudumu !!

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 13 Mar 2010 13:40

Es varētu nedaudz pakomentēt to infrastaru sildītāju, jeb kā mēs to mājās saukājam "Cūku sildītājs"! :muaha: Es teikšu tā, ka aparāts ir ļoti labs un galvenā priekšrocība šim aparātam ir tas, ka tas silda ķermeņus nevis gaisu! :idea: Tā ir viena no labākajām īpašībām šim aparātam, kaut vai vēji svilpo pa garāžu, bet pašam būs silts. Modelis ir UFO 3000 UK, kur ir iespējams regulēt jaudu ar tālvadības pulti.
http://www.ufoterm.lv/?l=3&item_id=26&product_id=13" onclick="window.open(this.href);return false;
Pirku cenuklubā pa 180 Ls
Vienīgā lieta, ka garāžā tie putekļi ir vairāk un nāktos biežāk tīrīt reflektoru. Lai nu kā, bet es esmu apmierināts ar šo sildītāju! :supz:
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 13 Mar 2010 13:49

Tieši šādu ar redzēju darbībā Cenu Klubā, uz statīva, tikai cena 115 Ls , nezinu vai ar statīvu vai bez...
Ražots Turcijā, bet ar visiem pazīšanās uzrakstiem uz kastes - tā nav nekāds No Name produkts ( piemēram,BEKO ledusskapji, veļas mašīnas un plītis ar turki ražo - man mājās ir tikai šīs markas nosauktie aparāti, jau n-gadus bez jebkādām problēmām, bet par adekvātu cenu, nosaukums nav puse cenas klāt...)

Balodis
centis

Post by Balodis » 14 Mar 2010 12:36

Infrasarkanie sildītāji ir laba lieta, bett nezinu vai gribu tik daudz samaksāt par šiem. Pašlaik domāju par šādiem modeļiem: Power tec EL12 vai EL15, respēktīvi 12 vai 15 kw. Elektrības patēriņš pagaidām mazsvarīgs, galvenais, lai garāžu nedaudz piesilda, jo pagaidām tur aukstāk kā ārā. Garāžas izmēri kaut kur 50 m2, ne ne vairāk, ar augstajiem griestiem.

armands
foruma ģeds

Post by armands » 14 Mar 2010 13:32

Balodis wrote:Infrasarkanie sildītāji ir laba lieta, bett nezinu vai gribu tik daudz samaksāt par šiem. Pašlaik domāju par šādiem modeļiem: Power tec EL12 vai EL15, respēktīvi 12 vai 15 kw. Elektrības patēriņš pagaidām mazsvarīgs, galvenais, lai garāžu nedaudz piesilda, jo pagaidām tur aukstāk kā ārā. Garāžas izmēri kaut kur 50 m2, ne ne vairāk, ar augstajiem griestiem.
35 m2 telpu šitāds (15-20kW) sildītājs piesilda arī pie -15. Mums kaut kas līdzīgs ir darbā, vien ar nosacījumu, ka telpa nav šķirbaina- ir labi vārti.
vabolis '68

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 14 Mar 2010 14:07

15kW ??? :shock:
Vai te nav biki kļūda ???? :shock: :shock:
vai tik nebija domāts 1,5kw ti 1500w :? :shock:
15kw tak ir milzīga, stacionāra, elektrorijīga gromaģina...un vai ta parastā garāžā ir maz att resnuma vadi, lai darbinātu tāādu aparātu ?
Parastos veikalos esmu redzējis 3...nu vēl 5kw, bet 15... Ja ir tikai viena fāze ( kā vairumam arī ir!), tad tur tiek izsists un nodeg viss, jau ieslēdzot :shock:
Ja tās ir ex ražošanas telpas vai rūpnieciskā autosaimniecībām piederējušie boxi, tad jā....
bet vienalga - tas patēriņš vai ta atmaksājas???

armands
foruma ģeds

Post by armands » 14 Mar 2010 15:18

Ar 1,5 kW šitādā telpā būs tikai miroņa dvašai līdzīgs pūtiens :smile2: . 20m2 garažā ar zemiem griestiem es ar 2 kW pūtēju varu dabūt par 5-6 grādi siltāku nekā bija atnākot. Durvis gan nav baigi nopakotas. Ja aizklātu, varētu dabūt siltāku.
vabolis '68

armands
foruma ģeds

Post by armands » 14 Mar 2010 15:22

Bet tas 15 kW aparāts nemaz nav liels- tāds vidējs televizors. Kabelis gan pirksta resnumā, un 3 fāzes. Pie kam viņš pat pamanās slēgties ārā ja daudz nevirina vārtus. Iekšā ap +10, ārā ap -15.
vabolis '68

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 15 Mar 2010 10:59

Man jau domāt, ka priekš garāžas nekas nav labaks par Jotul tipa krāsniņām ar šamota ķieģeli iekšā! Atnāc, iekurini un pēc stundas, divām tev ir silti un labi. Protams, ja nav slinkums ienest malciņu, briketes... :smile2: :smile3: :ANAL:
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 15 Mar 2010 11:15

pēc divām stundām man jau iznāk gandrīz mājup doties...jo darbdienās uz garažu eju pēc "pensijas darba"...
ar domu, ka no rīta agri jāceļas un jāiet uz citu pusi, ne garāžu...
siltums pēc divām stundām man neder - man vajag 1/2 stundu pirms es atnāku...un to paveic taimeris, kas uzstādīts kā man vajag ( vai arī no darba braucot ieslēdzu - kamēr mājās paēdu un pārģērbjos, viss jau uzsilis...) 8)
*
pašlaik tā nav - bet ceru ka būs ...kādreiz... :lol:

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 15 Mar 2010 12:52

Vabole No5 wrote:pēc divām stundām man jau iznāk gandrīz mājup doties...jo darbdienās uz garažu eju pēc "pensijas darba"...
ar domu, ka no rīta agri jāceļas un jāiet uz citu pusi, ne garāžu...
siltums pēc divām stundām man neder - man vajag 1/2 stundu pirms es atnāku...un to paveic taimeris, kas uzstādīts kā man vajag ( vai arī no darba braucot ieslēdzu - kamēr mājās paēdu un pārģērbjos, viss jau uzsilis...) 8)
*
pašlaik tā nav - bet ceru ka būs ...kādreiz... :lol:
Nu siltums, kas nepieciešamais minimums, lai garāžā var skrūvēt tev būs arī pēc 30-45 minūtēm. P.s. Ja tev Mēmeles krastā ir maza hidroelektrostacija, tad nav jautājumu, bet ja ne, tad es piekāšu tam Latvēnegro maksāt kaudzi naudas par enerģiju!!! Un nosvilinātas enerģijas tur būs daudz!( Ja iet runa par tavu lielo garažu). Tad jau izdevīgāks ir siltā gaisa pūtējs uz soļarku... :roll:
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

Balodis
centis

Post by Balodis » 15 Mar 2010 13:45

Nu man ir līgums, ka es 5 Ls maksāju par mēnesi, vienalga, cik es nokurinu, tā kā vasaras mēnešos šaubos, ka vairāk pa 1 Ls nokurināšu, ja maksātu pēc skaitītāja,tad negribas naudu par velti maksāt. Līdz neprasa papildus naudas, izdevīgāk ir pūtēju, jo šā vai tā 5 Ls mēnesī par elektrību maksāju. Bet krāsns ir laba lieta, ja man ļautu pārbūves taisīt.

Post Reply