VW!!!

t.i. lielajām vabolēm - vw busiņiem
Post Reply
Roberts
iesācējs

VW!!!

Post by Roberts » 23 Feb 2010 14:27

Labdien kolēģi!! Mums visiem ir labi zināma problēma ...Agrā rūsa!!! :lol: Varbūt kāds grib padalīties iespaidos, kādu ķīmiju esat izmantojuši sagatavošanas darbos???? Rūsas pārveidotāji, akstā cinkošana, fosfora bāzes gruntis... Ir varianti!!

vabole.lv
vaboļtēvs

Re: VW!!!

Post by vabole.lv » 23 Feb 2010 16:00

Roberts wrote:Varbūt kāds grib padalīties iespaidos, kādu ķīmiju esat izmantojuši sagatavošanas darbos???? Rūsas pārveidotāji, akstā cinkošana, fosfora bāzes gruntis... Ir varianti!!
rūsas pārveidotāji ir pirmais veids kā iznīcināt savu aparātu. to tev pateiks jebkurš profesionāls krāsotājs / restaurators. nekas labāks par mehānisku tīrīšanu līdz spīdīgam bleķim vai bojātās daļas izgriešanu / nomaiņu nav izgudrots. tas nu ir fakts. galvenais pareizie instrumenti un tad jau arī tas ir darāms darbiņš
vw typ1 '56 vw typ1 '67

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 23 Feb 2010 17:19

..smiltis, soda... 8)
cinks un fosfors tikai pēc tam...uz tīra metāla...

Roberts
iesācējs

Post by Roberts » 23 Feb 2010 17:23

Tas skaidrs!! Vēl jāpadomā par pareizo materiālu izvēi !!! Līdz šim esmu izmantojis ppg materiālus ko piedāvā formula , bet četri gadi apkārt un agrā rūsa klāt atkal. Smagākais gadijums ir ar šuvēm tās parādās pirmās !!
Vīri runā ka laba grunts esot Dupoint wash primer kas balstīts uz fosfora bāzes!!

Roberts
iesācējs

Post by Roberts » 23 Feb 2010 17:27

Man ir doma izmēgināt to auksto cinku ko piedāvā NGS metāla bāze !!! Redz kā tad turās!!

Dzintars
rakstītājs

Post by Dzintars » 23 Feb 2010 17:49

Roberts wrote:Man ir doma izmēgināt to auksto cinku ko piedāvā NGS metāla bāze !!! Redz kā tad turās!!
Aukstais cinks ir domāta grunts ar cinka piedevu vai galvanika? Kautkad tādu grunti joka pēc biju iepircis baloniņa formātā un darbojās neticami labi. Pēc tam gribēju vēl tādus baloniņus iepirkt, bet vairs nevaru atrast.
vw vabole `68 vw buss `75

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 23 Feb 2010 18:21

Mans auto jau 6-7 gadu turas labi - ar jau bija nometināts, bet virsbūves gatavotājs gribēja visu pliku... Ko viņš tur pēc tam darīja - nezinu, bet nekas augšā nelec un turas labi, pie nosacījuma, ka ziemu ( sāli) mana vabole neredz...
Cik noskaidroju, lietoja ts reakcijas grunti utt ...un pareizu tehnoloģiju, no plika bleķa sākot( ka pats izteicās), jo citādi nevarēšot dot garantiju savam darbam... 8)

Roberts
iesācējs

Post by Roberts » 23 Feb 2010 18:56

Jā !! Tas ir labi ka ziemā nebrauc!! Man buss dūmu neizlaiž nevienu dienu. Dzintars katru dienu un visās akcijās!! Par cinkošanu. Vajag ieiet http://www.ngs.lv" onclick="window.open(this.href);return false;. Tā esot jauna tehnoloģija un viņi to ir ieveduši Latvijā.Man te kolēģi nocinkoja metāla konstrukcijas kuras bija metinātas no parastajiem krievu leņķiem. Neesmu bijis apskatīt tagad , bet pēc gada kad skatijos sāļais jūras gaiss un ūdens nebija radijis nekādus bōjājumus!!
Man ir doma visas bojātās vietas maksimāli iztīrīt un tad iecinkot!!!

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 23 Feb 2010 21:06

A kā pēc tam ar nokrāsošanu, turēsies klāt...?

Roberts
iesācējs

Post by Roberts » 23 Feb 2010 21:52

Fosfora grunts ir paredzēta cinkotām virsmām! Pamēģināšu tad zināsim!!

Post Reply