Smilšu strūkla cīņa pret rūsu (T3)

t.i. lielajām vabolēm - vw busiņiem
Martins.Macs
centis

Smilšu strūkla cīņa pret rūsu (T3)

Post by Martins.Macs » 28 Nov 2010 17:55

Tā vien izskatās, ka manam oranžajam T3 busam pavisam drīz uzradīsies jauns draudziņš - sudrabots T3 Coach. Auto 90 gada ar 2.1L wbx dzineeju. Pilniigs standart auto bez jebkaadiem unikaaliem labumiem.
Mazliet lielaaks apraksts par auto un projektu taps veelaak, bet iesaakumam ir kaads jautaajums.

Kaa jau visiem labiem auto arii sim ir piemetusies ruusa. Kaa bildee var redzeet, tad ir sis tas ir uz suveem un arkaam. Caurumu par laimi nav. Bet mazliet sliktaak ir zem auto. Atradu tikai vienu caurumu, bet ir daudzas vietas, kur kraasa/pinjis ir nost un Ruslans saacis graust. Prasaas mazliet nopietnaaka apstraade.

Pamekleeju pa netu un uzraku so darbniicu: http://www.hobijauto.lv" onclick="window.open(this.href);return false;
Vai ir kaada pieredze ar siem meistariem? Doma ir par smilsustruuklu un grunteesanu.

Varbuut kaadi citi varianti, ieteikumi?

Image
Mārtiņš
VW T3 Westfalia 1.9TD

Dzintars
rakstītājs

Re: Smilšu strūkla cīņa pret rūsu (T3)

Post by Dzintars » 28 Nov 2010 22:48

Neņemos spriest par hobijauto darbu kvalitāti (lai gan kādu laiku atpakaļ varēja lasīt varen plašu diskusiju par šo tēmu: http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic.php?f=29&t=14516" onclick="window.open(this.href);return false;), bet par mana busa reanimāciju tika prasīti lieli cipari īpaši neiedziļinoties tajā, ko tad man īsti vajag.
vw vabole `68 vw buss `75

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 29 Nov 2010 15:18

Dzintars wrote:Neņemos spriest par hobijauto darbu kvalitāti (lai gan kādu laiku atpakaļ varēja lasīt varen plašu diskusiju par šo tēmu: http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic.php?f=29&t=14516" onclick="window.open(this.href);return false;), bet par mana busa reanimāciju tika prasīti lieli cipari īpaši neiedziļinoties tajā, ko tad man īsti vajag.
Restaurācija nevar būt lēta!!! Lēti ir uzlikt ielāpus un aizsmērēt ar špakteli! :smile4:
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

Guntars
foruma ģeds

Post by Guntars » 29 Nov 2010 20:09

Skopais maksā divreiz, krāsojot savu sūnzaļo PO Cēsīs pa lēto, pēc gada sajutu sekas, - tobiš nevisur bija sametināts kur tas bija nepieciešams(špaktele pa virsu) un rūsa agri vai vēlu parādijās... :( :( :( Tā ka vienā ziņā loterija ar to meistaru meklēšanu... :muaha: :muaha: :muaha:

Martins.Macs
centis

Post by Martins.Macs » 29 Nov 2010 21:06

Dzintars wrote:Neņemos spriest par hobijauto darbu kvalitāti (lai gan kādu laiku atpakaļ varēja lasīt varen plašu diskusiju par šo tēmu: http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic.php?f=29&t=14516" onclick="window.open(this.href);return false;), bet par mana busa reanimāciju tika prasīti lieli cipari īpaši neiedziļinoties tajā, ko tad man īsti vajag.
Thanks, par info. Viela paardomaam..
ivo wrote:Restaurācija nevar būt lēta!!! Lēti ir uzlikt ielāpus un aizsmērēt ar špakteli! :smile4:
Bet nevienmeer daaargi = kvalitatiivi.. :roll:
Guntars wrote:Skopais maksā divreiz, krāsojot savu sūnzaļo PO Cēsīs pa lēto, pēc gada sajutu sekas, - tobiš nevisur bija sametināts kur tas bija nepieciešams(špaktele pa virsu) un rūsa agri vai vēlu parādijās... :( :( :( Tā ka vienā ziņā loterija ar to meistaru meklēšanu... :muaha: :muaha: :muaha:
Taisniiba, labi meistari apkaart nemeetaajas :cry:
Mārtiņš
VW T3 Westfalia 1.9TD

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 29 Nov 2010 22:18

kad restaurēju savu mr. california, šitam gāju rūpīgi cauri.
ir pieredze un viedoklis par visu
ja to visu noīsina, tad rezumē: strūklot pie hobijauto var,
bet visu pārējo var atrast citur & labāk

ja interesē, sīkāk, let me know!
vw typ1 '56 vw typ1 '67

Dzintars
rakstītājs

Post by Dzintars » 30 Nov 2010 15:52

ivo wrote:
Restaurācija nevar būt lēta!!! Lēti ir uzlikt ielāpus un aizsmērēt ar špakteli! :smile4:
Lasi uzmanīgāk :wink: Man restaurācija arī nebija vajadzīga, bet cenu piedāvaja kā par restaurāciju.

Martins.Macs
centis

Post by Martins.Macs » 30 Nov 2010 23:06

vabole.lv wrote:kad restaurēju savu mr. california, šitam gāju rūpīgi cauri.
ir pieredze un viedoklis par visu
ja to visu noīsina, tad rezumē: strūklot pie hobijauto var,
bet visu pārējo var atrast citur & labāk

ja interesē, sīkāk, let me know!
Mana vajadziiba buutu struuklosana un un grunteesana (lai plikais blekjis ruusu nepiesauc). Metinaasana, spakteleesana un sagatavosana kraasosanai ir paredzeeta maajas darbniicaa ar pasa speekiem.

Cik nojausu, tad Hobijauto nodarbojas ar nopietniem projektiem un restoraaciju. Mans 90 gada T3 buss gluzi nekombineejas ar tik nopietnu teemu kaa "auto-restouraacija".

Taa kaa interesee principaa meistars/ darbniica, kura vareetu veikt struuklosanu un grunteesanu sapraatiigos kvalitaates un cenu apmeeros.

:roll:
Mārtiņš
VW T3 Westfalia 1.9TD

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 01 Dec 2010 11:06

Dzintars wrote:
ivo wrote:
Lasi uzmanīgāk :wink: Man restaurācija arī nebija vajadzīga, bet cenu piedāvaja kā par restaurāciju.
Kur tad tev nebija vajadzīga?! Pus mašīnu no jauna izlocīja un piepasēja... :lol:

Dzintars
rakstītājs

Post by Dzintars » 01 Dec 2010 22:11

Restaurācija un virsbūves remonts ir divas dažādas lietas ar ļoti atšķirīgām izmaksām, bet tēma jau aiziet offtopic.

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 02 Dec 2010 10:45

Dzintars wrote:Restaurācija un virsbūves remonts ir divas dažādas lietas ar ļoti atšķirīgām izmaksām, bet tēma jau aiziet offtopic.
Labi. Katrs traktē kā grib! Jebkurā gadījumā tas nevar būt pa sviestmaizi! Basta! :smile3:

armands
foruma ģeds

Post by armands » 02 Dec 2010 11:19

Dzintars wrote:Restaurācija un virsbūves remonts ir divas dažādas lietas ar ļoti atšķirīgām izmaksām, bet tēma jau aiziet offtopic.
Ko nu kurš saprot ar "restaurācija". Man jau liekas, ka mēs te visi nodarbojamies ar virsbūves remontiem un auto "atjaunošanu . Arī tas hobijauto. Bet ar restaurāciju nodarbojas tādi vīri , kā Juris Ramba, Aleksejs Popovs, ... un viņiem līdzīgi. Tas ir , kad katrai skrūvītei ir tā to gadu oriģinālā ražotāja marķējums virsū, un nav nekā no mūsdienu izgudrojumiem ne iekšpusē, ne ārpusē. Bet tās jau vairs nav ikdienā lietojamas lietas. :!: :!: :!:
vabolis '68

markins
foruma ģeds

Post by markins » 03 Dec 2010 18:37

Juris Ramba tā ir dzīva leģenda, ir būts pie viņa ciemos viņa darbnīcā, tur tādus brīnumus var redzēt un tādas NANO tehnoloģijas :supz:
I am today:)

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 04 Dec 2010 20:46

Sameklē Xplod ( arī Mārtiņš, starp citu...no Kuldīgas) VWmotion biedrs, vandās arī šeit - viņam laikam nu jau ir pabeigts Golf projekts
Viņš bija pusauto nosmilšojis...gan jau ko ieteiks 8)
Manā rīcībā esošais viņa
tel.28688452
...negarantēju par sakariem tagad, sen iedeva... :?

Martins.Macs
centis

Post by Martins.Macs » 05 Dec 2010 19:45

PowerMeower wrote:Sameklē Xplod ( arī Mārtiņš, starp citu...no Kuldīgas) VWmotion biedrs, vandās arī šeit - viņam laikam nu jau ir pabeigts Golf projekts
Viņš bija pusauto nosmilšojis...gan jau ko ieteiks 8)
Manā rīcībā esošais viņa
tel.28688452
...negarantēju par sakariem tagad, sen iedeva... :?
Pateicos :)
Mārtiņš
VW T3 Westfalia 1.9TD

Post Reply