siltā gaisa gofra

t.i. lielajām vabolēm - vw busiņiem
Post Reply
buucis
iesācējs

siltā gaisa gofra

Post by buucis » 06 May 2010 16:11

Sveiciens pavasarī!
Varbūt ir kāds saskāries ar siltā gaisa gofru maiņu(zem busa vidū). Meklēju rezerves daļu veikalos, bet šie man piedāvā tādas neizturīgas folijas gofras, kas izturētu max. mēnesi! Kaut kur tak ir jābūt!
Attachments
IMG_0011.jpg
IMG_0011.jpg (186.32 KiB) Viewed 3602 times

Dzintars
rakstītājs

Re: siltā gaisa gofra

Post by Dzintars » 06 May 2010 21:29

Ja tu domā to, kas iet visā garumā zem pasažieru grīdas, tad es nesaspringu un uzliku Depo par pāris latiem pirkto alumīnija ventilācijas gofru. Turās labi :wink:
vw vabole `68 vw buss `75

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 06 May 2010 21:33

Es vabolei uzliku baltās plastmasas kanalizācijas gofras. Jau otro gadu iet (un pēc atejas nesmird :lol: )
Reiz bija:
1969 gada vabole - R.I.P.
1967 gada vabole - ražota Austrālijā
1973 gada vabole - no Vācijas
1955 gada vabole "BLACK MAMA" - no Zviedrijas
undis@vabole.lv

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 06 May 2010 22:07

Celtniecības bodēs arī ir pietiekami resna diametra ventilācijas rores, un no cieta, izturīga materiāla, bet jānopako jau šā vai tā būs....
var izmantot arī vidus garajam gabalam kanalizācijas rores, tik briesmīgi karsts jau tur gaiss nenāk , lai spētu tās izkausēt... 8)
Ja iet runa par 50mm trubām, tad autobodē vajadzēt būt...manā veikalā vīri atved, kad pasūtu
vai arī aizbraucu uz traktorbodi - šiem ir visvisādi izmēri...
Truba melna, cieta trīskārtīga, ar alumīniju kā vidējo slāni, apkārt un iekšpusē ciets kartons... :?

buucis
iesācējs

Post by buucis » 07 May 2010 00:37

nē, nu gluži pa visu apakšu viņa nav, pa vidu bunduls (man šķiet, ka viš i saistīts arī ar autonomo apkuri) un no tā krustām izvijas divas gofras ~50 cm garumā un dodas taisnā ceļā sildīt pasažiera pēdas! :D
a kas ir tavs veikals? Diemžēl neesmu informēts 8) jā, un es kā pāķis lielpilsētā, visticamāk, traktorbodi ar neuziešu! Muļķīgi dzenāties pa visu rīgu uz dullo meklējot, moš, ja kādam zināmas sakarīgas autobodes vai traktorveiči iemet man ar adresi! :D
un gofras diamerts ir 60mm a lielajos depo utt man sak, ka viņiem mazākās ir 80 mm..

Balodis
centis

Post by Balodis » 07 May 2010 09:14

Sveiks, varbūt vari ielikt iekšā kādas bildes kā autonomka tiek pieslēgta pie fuse box, pie relejiem un kā vispār viņai visi vadi iet, jo man ir radušā problēmas kā viņu pievienot atpakaļ, jo muļķis būdams nenofotografēju savus vadu pirms demontāžas, būšu ļoti pateicīgs.

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 May 2010 09:41

buucis wrote:nē, nu gluži pa visu apakšu viņa nav, pa vidu bunduls (man šķiet, ka viš i saistīts arī ar autonomo apkuri) un no tā krustām izvijas divas gofras ~50 cm garumā un dodas taisnā ceļā sildīt pasažiera pēdas! :D
a kas ir tavs veikals? Diemžēl neesmu informēts 8) jā, un es kā pāķis lielpilsētā, visticamāk, traktorbodi ar neuziešu! Muļķīgi dzenāties pa visu rīgu uz dullo meklējot, moš, ja kādam zināmas sakarīgas autobodes vai traktorveiči iemet man ar adresi! :D
un gofras diamerts ir 60mm a lielajos depo utt man sak, ka viņiem mazākās ir 80 mm..
"Mani" veikali atrodas Bauskā, pietiekami mazā pilsētā , lai zinātu un pazītu visus veikalus un to īpašniekus/pārdevējus...
Tātad -
cik garas un kāda resnuma (iekšējā diam) tev vajag ? Šodien varu apskatīties/sagādāt un rīt tiekamies Pie Jāņa Uz Tēju - tur arī varēsi saņemt to, ko būšu priekš tevis atradis...

armands
foruma ģeds

Post by armands » 07 May 2010 13:52

Nu, vel jau paliek BOOST ( tāds te mums ir fouma lietotājs) bode Maskavas ielā (pretī smago apskatei). Tur ir visu izmēru trubas uz metriem. Viņi liek un remonē Ebespecher un Webasto atonomās apkures. Pats esmu pircis savai vabolei.
vabolis '68

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 May 2010 13:58

Nein,
Bost jau sen vairs kā nestrādā šai kantorī...un vispār nav zināms vai vēl ir šai valstī... 8)
bet veikals , jādomā, ka vēl eksistē... :?

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 08 May 2010 00:00

armands wrote:Nu, vel jau paliek BOOST ( tāds te mums ir fouma lietotājs) bode Maskavas ielā (pretī smago apskatei). Tur ir visu izmēru trubas uz metriem. Viņi liek un remonē Ebespecher un Webasto atonomās apkures. Pats esmu pircis savai vabolei.
Es vēl pagājušo gadu tur nopirku šo gofrēto trubu! Domāju, ka nekas nav mainījies un tur arī tagad var nopirkt D-50mm melno gofrēto cauruli!
Ja nu kādam baigi gribas nopirkt tādu kā bildē bija parādīts, tad jāgriežas uz AutoFavorītu un jājautā pēc gofrētajām gaisa caurulēm. Maksā tīri dārgi, ja nemaldos tad varētu būt ap 15Ls/metrā, te būs neliels apraksts pa šīm gofrām un ja pareizi atceros tad cenas, kas ir vācijā- eiro tad Lv- favorītā tas ir latos!

http://www.isa-racing.com/product_info. ... Typ-1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Lai veicas!! :)
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

buucis
iesācējs

Post by buucis » 09 May 2010 12:01

Paldies, paldies! Rādās, ka visoperatīvākais variants bus aizlaist uz to maskav`s ielu! Biju jau ticis pie info par autofavorita trubām, piebraucu apjautāties, bet šie bolija ačeles un neko vairāk par trauslajām folija trubām nezināja!
Es šodien braucu pa garažu darboties, tad pacentīšos sabildēt to autonomku! bet Tev interesē, kur pie tās bočkas pienāk vadi, vai kur viņi aiziet tālāk?

Post Reply