Riepas

t.i. lielajām vabolēm - vw busiņiem
Post Reply
Nirējs
iesācējs

Riepas

Post by Nirējs » 22 Dec 2016 23:25

Jautājums sekojošs? Vai t2 dzīvojamam busam obligāti jābūt C klases riepām? Vai tehniskā skatē tas ir no svara? Dzirdēti dažādi viedokļi. Vairāk sliecos uz ne C klases riepām, jo tām pieļaujamā slodze uz riepu 600 kg. un ir krietni klusākas un mīkstākas kā C klases. Zinu ka man uz 14 diskiem jāliek 185 platums, bet varot likt arī 195. Augstums laikam jo lielāks, jo labāks? Kādas Jūsu busiem riepas? Gribas jau tagad iepirkt laicīgi vasarenes pa lēto, nevis pavasarī.

raimis
rakstītājs

Re: Riepas

Post by raimis » 23 Dec 2016 13:59

Ja nemaldos t2 ir paredzētas C klases riepas un lai nebūtu problēmas skatē tad tādas arī vajag likt un par trokšņa līmeni no riepām nevajadzētu uztraukties jo ir daudz citu skaņu kuras tracina , jo nav jau T6.

Nirējs
iesācējs

Post by Nirējs » 23 Dec 2016 15:53

Nu ja, redz cik viedokļi...Tiko runāju ar kravu pārvadājumu firmas īpašnieku. Pavaicāju viņam. Šis saka, ka c klase obligāta no 3.5 t...Līdz tam pēc izvēles... Manam T2 pilna masa 2250 kg...Itkā jau smieklīgi maza...pašmasa 1720....Tagad jau jaunās "parastās" riepas paredzētas lidz 600 kg uz riepu...tātad 2400 būtu jābūt pilnai masai...Bet nu Valdis man iedeva kontaktu kur vaicāt. Šejienieši iepērkoties Rubbers.lv :D Gan tur zinās...Vēl tik nevaru saprast, cik strikti pieturēties pie tā orģinālā platuma izmēra 185...Smukāk jau būtu 195...itkā varot tādas ar uz tiem pašiem diskiem uzlikt...Bet nu priecāšos ja pārliecināsiet 195 variantu neizskatīt...Iespējams tas patraucētu VS statusu dabūt. Nezinu cik strikti viņi uz to skatas. Palasiju Jūsu 2009. gada diskusijas, kad tas VS tikai sākās. Bardaks laikam tad vēl bija un daudz nezināmā. Tagad neesot tik sarežģīti. Draugs ar pārtaisītu milicijas žiguli gāja...pabubināja tik par to ka motortelpa nebija dzeltena izkrāsota. bet orģināla bēša bija...

hazaa
centis

Post by hazaa » 24 Dec 2016 22:02

man liekas pa to VS var nesataukties, es gaju meristim vinu, vini tur diezgan virspuseji paskatijas un neko baigi neciksteja!!!

Post Reply