pusass putekļgumija un vēsturisks statuss

t.i. lielajām vabolēm - vw busiņiem
buucis
iesācējs

pusass putekļgumija un vēsturisks statuss

Post by buucis » 08 Jun 2010 19:34

Sveiki vīri!
Darbi šķiet nekad nebeigsies, bet ir pienācis beidzamais mirklis Buuciņam izbraukt ielās. Piķējot apakšu tomēr uzrāvu vienu pusass putekļgumiju pušu (redzēt prektiski nevar, bet kad saspiež, dzird ka gaiss pūš pa caurumu) un tie kas CSDD lūr apakšā jau nu noteikti gribēs tās gumijas paņurcīt.. ko iesakat, kur dabūt maiņai tādu? Veicītī jau nu nenopirkt!
Un vēl es sakontaktējos ar motormuzeju un grasos savam draugam nokārtot vēsturisko statusu. Statuss man puslīdz mazsvarīgs, bet simtnieks, kas neizripo no maka par ceļu nodokli, šķiet tā vērts. Droši vien esat jau sprieduši par plusiem un mīnusiem, varbūt iemetat linku vai fikso komentu par tēmu!

Tencinu!
Attachments
IMG_00021.jpg
IMG_00021.jpg (231.35 KiB) Viewed 4292 times

adventurer
rakstītājs

Re: pusass putekļgumija un vēsturisks statuss

Post by adventurer » 08 Jun 2010 21:38

Transportldzeklim, lai dabūtu VS, ir jābūt kā no rūpnīcas, gan tehniskajā, gan vizuālajā kārtībā. Nekādu defektu, rūsas pleķīšu vai detaļām no cita gadu gājuma busiem vai automašīnām... Vari mēģināt, bet čakaris ir liels... :roll:

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 08 Jun 2010 21:44

aaaaaaaa... sākās atkal viss no gala. nu nevajag muļķības rakstīt. nav jābūt kā no rūpnīcas. ir pieļaujamas mezglu modifikācijas. tur ir gan LV, gan angļu mēlē. armands tak iepostēja
http://forums.vabole.lv/viewtopic.php?f=8&t=761" onclick="window.open(this.href);return false;
par stāvokli gan taisnība, jābūt restaurētam,
kas gan ir pretrunā ar DOC uz kuru motormuzejs atsaucās ;)
pēc ENG dokumenta arī oriģinālā patina (unrestored) iet zem sadaļas VS

:axe:
vw typ1 '56 vw typ1 '67

markins
foruma ģeds

Post by markins » 08 Jun 2010 23:44

buucis wrote:Sveiki vīri!
Darbi šķiet nekad nebeigsies, bet ir pienācis beidzamais mirklis Buuciņam izbraukt ielās. Piķējot apakšu tomēr uzrāvu vienu pusass putekļgumiju pušu (redzēt prektiski nevar, bet kad saspiež, dzird ka gaiss pūš pa caurumu) un tie kas CSDD lūr apakšā jau nu noteikti gribēs tās gumijas paņurcīt.. ko iesakat, kur dabūt maiņai tādu? Veicītī jau nu nenopirkt!
Un vēl es sakontaktējos ar motormuzeju un grasos savam draugam nokārtot vēsturisko statusu. Statuss man puslīdz mazsvarīgs, bet simtnieks, kas neizripo no maka par ceļu nodokli, šķiet tā vērts. Droši vien esat jau sprieduši par plusiem un mīnusiem, varbūt iemetat linku vai fikso komentu par tēmu!

Tencinu!
man radās jautājums par busa krāsojumu-tu tādu jau nopirki vai pats mēģināji sakombinēt divas pilnīgi asimetriskas krāsu spektras???....vienkārši intresanti??? :rock:
I am today:)

buucis
iesācējs

Post by buucis » 09 Jun 2010 00:10

Njā, izlasīju jūsu iepriekšējo diskusiju par VS- nu baigi devāt vaļā :axe:
Beigu galā ar nesaprotu dabūšu vai ne! Bet uzskatu, ka jāmēģina, ta manīs! Itkā jau manam busam nav bijis neviens tehnisks uzlabojums! Viss notiek pa vecam! Tik vien, ka šie stabili apakšā atradīs kādu rūsas pleķīti(diez šie liek braukt uz bedres un lien riktīgi apakšā??), arī motortelpā nepielūdzamais rižiks manāms! Tiešām viņi piesienas pie katra sīkuma? 30 gadus vecs auto tak nekādi nevar būt "kā no rūpnīcas" Un restaurācijas skaidrojumos var sastapties ar niansi, ka restaurācijai jābūt atgriezeniskai un pamanāmai no tā, kas saglabājies oriģināls!
Ir uz doto brīdi kāds buss ar VS?

buucis
iesācējs

Post by buucis » 09 Jun 2010 00:16

man radās jautājums par busa krāsojumu-tu tādu jau nopirki vai pats mēģināji sakombinēt divas pilnīgi asimetriskas krāsu spektras???....vienkārši intresanti??? :rock:
atslābsti ar savu interesi, neiesaistos šitajos Latvjiem tik ļoti raksturīgajos komentos!

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 09 Jun 2010 01:27

buuci, relax, te neviens nevienam nelec virsū! normāls jautājums!
ja ir pamatots lecīgums + administrators (tb es) sliktā garastāvoklī, tad gan var atrauties bau uz pāris dienām
:finga:
davajķe, rebjata, žiķ družno!
vw typ1 '56 vw typ1 '67

buucis
iesācējs

Post by buucis » 09 Jun 2010 09:36

Labi labi, vakar sabruka bariņš plānu tāpēc pats tāds uzvilcies! Nu nez, man tās krāsas rauj :weedman: , varbūt no malas vairs neesmu spējīgs paskatīties, bet man liekas, ka viss tur ir burvīgi!

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 09 Jun 2010 09:39

krāsojums ir interesants :) jāredz ar dzīvē.... man arī ar unda vaboli no AUS bija tā, ka ilgi domāju vai es tā darītu vai nedarītu, beigās nosliecos, ka ir smuki

Image

Image
vw typ1 '56 vw typ1 '67

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 09 Jun 2010 11:31

a ko , baklažānu neviens nav redzējis...?? ...dabas dotas busam krāsas...! :lol: 8)

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 09 Jun 2010 11:49

Es kā ieraudziju to krāsu salikumu, tā uzreiz prātā nāca mana vecā vabole… man jau gan tas zaļais bija gaiši zaļš (oriğinālais tonis) un bordo sarkans (gadam atbilstošs VW tonis) un pašam patika, kautgan jāsaka ka tas bija tālajos deviņdesmitajos, un tagad es tā vairs nekrāsotu… :smile2:
Reiz bija:
1969 gada vabole - R.I.P.
1967 gada vabole - ražota Austrālijā
1973 gada vabole - no Vācijas
1955 gada vabole "BLACK MAMA" - no Zviedrijas
undis@vabole.lv

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 09 Jun 2010 13:46

PowerMeower wrote:a ko , baklažānu neviens nav redzējis...?? ...dabas dotas busam krāsas...! :lol: 8)

tikai oranžie pagriezieni gan vairs neder pie "dārzeņa"stila...
*
...nu un kas ? poļi busu sauc par gurķīti (ogórek)...kas, mēs sliktāki?? :opaa: :lol:

Balodis
centis

Post by Balodis » 09 Jun 2010 19:21

Loti smuki izkatās! Prieks, ka tāds pienāks pie LV busu saimes! Gan jau dzīvē vēl labāk izskatās.. 8)
Prieks arī šodien par sevi, ka sanāca motoru iecelt iekšā savā busā. :smile2:

buucis
iesācējs

Post by buucis » 11 Jun 2010 12:34

Man jau ar pašam patīk un ellīgi gribas ripināt busiņu, tāpēc atgriežoties pie tēmas- vai ir kādam idejas ko darīt ar putekļgumiju?

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 11 Jun 2010 13:33

Ja vien no turienes nekas netek vai nepil ārā, tad nevienu nepiederošu, kaut arī oficiālu, personu šī problēma īpaši neinteresē...izņemot tevi pašu 8)
*
Pusasu gumijas visām vaboļu un busu IRS piekarēm ir vienādas - izskatās šādi
Image
un dabūjamas šeit, kā atsevišķi ,tā uzstādīšanas komplektā
http://shop.hoffmann-speedster.com/cata ... ts_id/3229" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.hoffmann-speedster.com/cata ... ts_id/2663" onclick="window.open(this.href);return false;
*
vai nu sūti pats, vai gaidi, kad saleks kopējais pasūtījums... 8)

Post Reply