VS numuri

... kuri dažādu ģimenes apstakļu dēļ nevar būt vaboles :)
Guntars
foruma ģeds

Re: VS numuri

Post by Guntars » 07 Mar 2010 17:00

Nu ja ir laiks un pacietība, tad protams. Četros gados ar nesamaksātajiem ceļa nodokļiem sapelni Weberiem, uzbūvē jaudīgāku motoru, un atkal dēļ pārbūves(atkāpjoties no oriģināla) pensionāra statusu pazaudē... :muaha:

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 07 Mar 2010 17:17

Aigars wrote:busam nodoklis ir 96 ls x 4 sanāk 384ls , par 384ls var nopirkt dubultos vēberus piemēram....
96 x 5 - 30 = 450 ls ;) sanāk vēberi un vēl 5 kastes tērvetnieka :supz:
vw typ1 '56 vw typ1 '67

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 07 Mar 2010 17:22

Aigars wrote:Es piemēram labprāt tiktu pie tiem vs tik nezinu cik tur daudz skaitās pārbūve, bet pieļauju ja trūkst apkures sistēma tā jau ir nopietna pārbūve :?

Type E – EXCEPTION
Out of PERIOD modifications to a HISTORIC VEHICLE with proven identity, which have
been made using parts or technology not available in PERIOD
. Such a vehicle must still
have the original frame/chassis or platform and a body to a PERIOD SPECIFICATION for
the model. Not more than two of the following main components can be changed from the
original specification
:
· Engine
· Transmission
· Wheels
· Front suspension / Steering system
· Rear suspension
Modifications may have been made recently. Such modifications do not impact the dating
of the vehicle.

lūk.... ja bundžā un šasija ir, tad 2 lietas vari mainīt. tā kā VS varētu dabūt pat kristiana baltā vabole, jo viņam modificēta ir tikai priekšējā piekare un riteņi, lai gan tie vēl arī palien zem Type B - PERIOD MODIFIED - jo tie ir vēsturikie diski (replika)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

raimis
rakstītājs

Post by raimis » 07 Mar 2010 18:16

Roberts nodeva busam numurus un viņam nodoklis ir 54ls ,varbut tapēc kad registrēts kā kravas .

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 08 Mar 2010 00:02

Es ar biju domājis par VS nummuriem un secināju, ka es savu kustāmo tehniku atstāšu, kā ir, jo ja es nevarēju dabūt VS nummurus priekš savas JAWAS tad uzskatu, ka nav vērts plēsties arī par vaboli! :( :opaa: Dažiem varbūt ir vērts pacensties tikt tais VS (Lielajiem brāļiem T1-T2) vabolēm gan uzskatu, nav jēgas cīnīties! 8)
Te būs mana izbrāķētā JAWIŅA! :(
Image
Image
un te arī atbilde:
"Pagaidām motocikls neatbilst VS statusam. Lai dabūtu sertifikāciju Jums jānomaina benzīnbāka, kas konkrētajam modelim ir no jaunāka motocikla, jābūt krāsojumā savilktām nepieciešamajām svītrām kā arī jānovērš korozija piem. izpūtēja lokam utt.
Kad šīs nianses ir labotas tad gaidam no Jums motocikla kreisā un labā sāna foto uz neitrāla fona un visus tehniskos datus (gads, kubatūra, masa, garums, platums, augstums, jauda) kā arī reģ. apliecības skenējuma kopiju, kur redzama ailīte ar motocikla VIN jeb šasijas nr. "
Varbūt, ka vabolēm šī pārbaude ir vieglāka, bet mocītim tā bija skarba!! :hang:
Jebkurā gadījumā es labprāt dzirdētu citu cilvēku iznākumus saistībā ar VS nummuriem! 8)
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

armands
foruma ģeds

Post by armands » 08 Mar 2010 11:10

raimis wrote:Roberts nodeva busam numurus un viņam nodoklis ir 54ls ,varbut tapēc kad registrēts kā kravas .
Nu ja. Kraviniekiem jau nepacēla, murmuļi. Pagaļvedēji tāpat var ceļu čakarēt tālāk. :twisted:
vabolis '68

adventurer
rakstītājs

Post by adventurer » 06 Apr 2010 16:27

fiskars wrote: Varbūt, ka vabolēm šī pārbaude ir vieglāka, bet mocītim tā bija skarba!! :hang:
Jebkurā gadījumā es labprāt dzirdētu citu cilvēku iznākumus saistībā ar VS nummuriem! 8)
Kā man paskaidroja, tad lai transporta līdzeklis dabūtu VS numurus, tam ir jābūt "kā no rūpnīcas", ar visām no tā izrietošajām sekām- nekādas pārbūves, rūsas, krāsas vai virsbūves bojājumu...

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 07 Apr 2010 00:10

adventurer wrote: Kā man paskaidroja, tad lai transporta līdzeklis dabūtu VS numurus, tam ir jābūt "kā no rūpnīcas", ar visām no tā izrietošajām sekām- nekādas pārbūves, rūsas, krāsas vai virsbūves bojājumu...
Es nessen parunāju ar cilvēkiem, kas ir tuvāk ar to saistīti un saka to pašu! :( Pie mums jau kā vienmēr viss ir tik ļoti sarežģīts, ka normālam mirstīgam nav iespējams to iegūt! :ban:
Kāpēc citās valstīs šie vēsturiskie spēkrati var atgūt daļu akcīzi pa degvielu, retāk iet apskati un vēl dažādus atvieglojumus izbaudīt bez īpašām grūtībām, bet LV mums tas viss ir jāpanāk ar neiedomajamām grūtībām :!: :?:
Jebkurā gadījumā es šo lietu atrisināju vienkāršāk un noņēmu mocīti un otru vaboli no uzskaites. :finga:
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 07 Apr 2010 00:16

Es arī visu lieko no uzskaites noņēmu, nav ko lieki nodokļus maksāt.
Bet par to VS - tas taču murgs pēdējais! Tas vēsturiskais spēkrats, manuprāt, būtu atvieglojošs režīms veca auto saglābšanai vai iespēja ļaut to izmantot, spītējot vecumam. Bet ne, pie mums vajag izveidot kārtējo elitāro krāniņu mērītāju pulciņu! "Redz, man ir oriģinālāks braucamais kā visiem citiem un rekur spravka!" Oriģinālam spēkratam taču ir vērtība pašam par sevi. Ne jau visi grib iekļūt motormuzeja ekspozīcijā, bet gan pa ielām braukāt.

markins
foruma ģeds

Post by markins » 21 Jun 2012 17:40

Ir tāda lietiņa :supz:

Image
I am today:)

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 21 Jun 2012 22:03

Tagad VNZ tulkojama kā Cienīgi Vēsturisks spēkrats? ;)
Kongratulācijas!

Post Reply