VS numuri

... kuri dažādu ģimenes apstakļu dēļ nevar būt vaboles :)
vabole.lv
vaboļtēvs

Re: VS numuri

Post by vabole.lv » 07 Dec 2009 13:15

nu man jau liekas, ko te tagad gari pļāpāt, bet vienkārši pagaidīt un redzēs ko šami atbildēs. es pa telefonu ar pašu sertifikatoru runāju, nu nelikās man ka tur tik traka tā problēma.... bet... will see. doķus iesniedzu, gaidu atbildi
vw typ1 '56 vw typ1 '67

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 Dec 2009 13:33

Es gan vairāk piekrītu motormuzeja tēzei par "...labi saglabātu oriģināleksemplāru, vai 100% perfekti restaurētu auto..." , kā tam arī patiesībā vajadzētu būt...
Visos citos gadījumos, ar pielaidēm un acu pievēršanu ,šis Vēsturiskuma Saglabāšanas princips tiek devalvēts un zaudē jēgu...
*
...un Salātiņš lai protas kaunu un labāk pat negrasās uz VS...ir T1 un pelēcītis, kam tur būtu īstā vieta :oops:

Guntars
foruma ģeds

Post by Guntars » 07 Dec 2009 13:48

Par VS nummuru piešķiršanu līdz 45 gada autiņam(99%orģinālam) piekrītu, ir ok - pensionāram pienākas atlaides nemaksāt ceļa nodokli un diezvai Tu ikdienā pārvietosies ar muzeja eksponātu... :hang: A ka jau tā gribēšana nemaksāt tos štrunta 20ls (kaut gan komisijai tāpat jāmaksā 25ls) un pataisīt sevi par invalīdu - kaut kādu idiotisku nodokļu dēļ, tad jau labāk piereģistrējamies Lietuvā par ko jau tika runāts citā foruma sadaļā. :muaha:

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 07 Dec 2009 14:08

Guntars wrote:Par VS nummuru piešķiršanu līdz 45 gada autiņam(99%orģinālam) piekrītu, ir ok - pensionāram pienākas atlaides nemaksāt ceļa nodokli un diezvai Tu ikdienā pārvietosies ar muzeja eksponātu... :hang: A ka jau tā gribēšana nemaksāt tos štrunta 20ls (kaut gan komisijai tāpat jāmaksā 25ls) un pataisīt sevi par invalīdu - kaut kādu idiotisku nodokļu dēļ, tad jau labāk piereģistrējamies Lietuvā par ko jau tika runāts citā foruma sadaļā. :muaha:
ta, ka tos 20 latus gadā pareizina ar četri (lai ar gadā tiek izbraukts tik ar 2iem no tiem), pieskaita OCTA draudimas (lietuviešu vārds vislabāk der tam, kas man jāmaksā par busu), tad sāc aizdomāties arī par VS :) tā ka nav jābrauc augumā ar invaliditāti, bet gan jāpieņem, ka katrs dara kā viņam pareizāk liekas un tās ar ir viņa tiesības ;)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 Dec 2009 14:26

...un vispār - visu noņemt, visu nodot, visiem lielo ielikt...un pofig rudzi...sēž uz astes kādam vai galīgi staigā kājām...
:lol:
VABOĻTĒVS...TU IRI TĒVS VAI KO...? :oops:
*
*
*
"Ko nevar nest, to nevaig' celt..."
( Latviešu tautas paruna)

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 07 Dec 2009 15:05

nav runa par celšanu vai nešanu... ir runa par loģiku un veselo saprātu. to es skaļi presē esmu paudis un uz csdd sūtījis, ka tas ir slimi un neloģiski, ka cilvēkam, kuram auto ir hobijs un kolekcionēšanas prieks velkas līdz sūnaina OCTA bonus-malus vēsture, tik tāpēc, ka lielākā daļa uz viņa vārda reģistreto auto uzrādās ar pārtrauktu apdrošināšanas periodu (neviens vaboli uz ziemu nepadrošina)! paldies dievam šitas sviets nesen kā beidzās un bonus-malus ir +/- sakārtota. tagad vietā nākamais sviests - negribu maksāt nodokļus par to, ko es reāli neizmantoju. piedodiet, bet na kokovo h**a man maksāt to pašu nodokli, ko citi, kas auto izmanto ikdienā, ja es savus vw kustinu tik vasarā. un pat tad ne visus.... nebija problēma kāmēr nodoklis bija jāmaksā par to gadu, kad ej skati. viss bija čikeniekā, neesmu nolēmis braukt ar kādu no aparātiem, tātad asfaltu nedeldēju, nodokli nemaksāju. bet tagad - bleķot par to, ka man viņš stāv garāžā?!?! un ja ir mūsu likumdošanā sprauga kā vēsturiskais spēkrats un ir iespēja to pamēģināt - why not? un man ir pie pakaļas vai vācijā tādu reģistrētu kā vēsturisku vai ne. somijā atkal cita kārtība - tur visi ratluki vālē ar sarakniem numuriem un miers.

zinu, ka no tās plejādes salātiņš tur galīgi neierakstās. pieļauju arī, ka šamo tā komisija atšūs, bet... par mēģinājumu ierakstīties beznodokļiniekus jau neviens nesit. tā kā....

atgriežoties pie parunām: mīlestībā un karā - visi paņēmieni ir derīgi :finga:
vw typ1 '56 vw typ1 '67

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 07 Dec 2009 15:19

šoreiz es arī piekrītu VABOLE.LV - ja tev ir viena mašīna tad vēl OK, bet ja ir vairākas un ar kurām tu izbrauc retu reizi un vēl vasaras laikā. ja mēs paskatamies "globāli", tad ir daudz cilvēku, kuri labos laikos ir iegādājušies auto un restaurējuši (vairākas mašīnas), bet tagad vairs nav tik daudz līdzekļu, lai katrai mašīnai nopērk OCTA uz gadu un vēl maksā nodokļus...

pēdējā vaboļu tusiņā, kad bijāt pie Rundāles pils - tur onkulim arī mājās bija labi eksemplāri. Es domāju, ka viņam vairs šajos laikos nav tādas iespējas, visiem auto nomaksāt nodokļus.... cik man zināms, tad tas HORHE un BMW viņam ir ļoti ekskluzīvs...

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 Dec 2009 15:22

Pieiesim reāli-
nelauzi galvu un lieki necepies par lietām ko nevari mainīt - nu ir tur cirpēji un tālāk būs vēl sūdīgāk un nenormālāk...
Es saskatu risinājumu neuzturēt sakarus vairs ar to, kas mani krāpj un nelietīgi izmanto...tb atteikties no LV pavalstniecības saviem auto...
Dusmoties un uztraukties jau mēs varam cik gribam, pat demonstrācijas taisīt....un ko panākt???? Tikai sabeigtus nervus un nekādus labus rezultātus...
*
Man būtībā ir vienalga kādas valsts nummurs ir uz mana auto - mans un manis mīlēts viņš ir šā vai tā...un pilnīgs pofigs kurš viņu "pieraksta/pieskaita"...ja tas vien ir loģiskā un civilizētā veidā...
*
Katram sava doma un darbi -
bet ne jau kādu alkatīgu idiotu dēļ tagad es savas Mīlestības slēpšu, atteikšos, pūdēšu garažā ...!!!!!!

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 Dec 2009 15:33

P.S.
Kāpēc tu domā ka VS tagad dalīs pa labi un pa kreisi kā glābšanas riņķus??
Vai tev pašam ir kaut viens auto tādā kārtībā lai patiesi pretendētu uz VS??
Tu zini kādas prasības ir Somijā, tiem ko tu sauc par ratlukiem??? Tādas , ka maz neliekas...
Kā brīvajā pasaulē ir jāpacīnās ( dīvaini,ko!) lai dabūtu šo privilēģiju...???
Uz to ir speciāli jāgatavojas!!!! :mrgreen:
Komisijā duraku nav, viņi ir redzējuši gadiem kā jāizskatās un jābūt restaurētam vēsturiskam auto ( jo paši to ikdienā dara!)- Latvijas pieredze šai jomā ir pasaulē atzīta un vecāka par mums dažiem...
Es principā neatzīstu sarunāšanas principu šai lauciņā - nabadzības dēļ lepnumu un godu negribu zaudēt!!!!
*
To arī visu jau uzsvēru iepriekš, te NAV princips na haļavu pamēģināt...iedos/neiedos...
Šeit ir jāiegulda lai dabūtu atpakaļ...un nopietni..
*
*
*
...un ko darīt tiem "nabadziņiem" , kam VS nespīd vispār un nekad...?
...pacelt rokas un laisties dibenā( pakaļā...)..?

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 07 Dec 2009 16:13

Kā tad tur īsti ir ar tiem nodokļiem, vai kādam ir pilnīgi skaidrs ko, kas un kā :!: :?:
Kā ir ar tiem autiņiem, kas ir uzskaitē un netiek lietoti ikdienā, būs vai nebūs jāmaksā par tiem nodokļi? Kas to iekasēs un kā viņi taisās to realizēt???
Ja man ir autiņi, kurus pagaidām neplānoju kustināt un nav noņemti no uzskaites, kā viņi to panāks, lai es tos nodokļus samaksātu!! Ja pareizi sapratu, tad inkasatori būs CSDD!
Viens variants, ko es sapratu ir tāds, ja es iešu kādam auto apskati, tad viņi var likt samaksāt nodokli par pārējiem auto, kas skaitās uz mani. Tā tas varētu būt??
Ja uz mani skaitās kāds auto kurš nav noņemts no uzskaites un es neeju apskati un nerādos CSDD tuvumā, kā tad viņi plāno iekasēt to nodokli??

p.s. Runāju ar šefu, ko šis domā iesākt, ja būs jāmaksā par visiem uzskaitē esošiem aparātiem, atbilde bija vienkārša, pārcelšu visu auto parku uz citu valsti un mūsējie varēs iet ieskrieties ar šo vaiprātu. Domāju, ka tadā gadījumā izveidosies atkal jauna darbības sfēra, kur cilvēki varēs pārreģistrēt savu auto uz ārvalstīm par attiecīgu samaksu. Latvietis jau nav dumš, izdomās kā apčakarēt un nemaksāt šos vaiprātīgos un nejēdzīgos nodokļus!

p.s.2 Par VS nummuriem es piekrītu Pēterim un pašam ar ir plānos pārreģistrēt Jawu un varbūt arī RED 65 uz VS nummuriem. Jo ar mocīti nu labākajā gadījumā izbraucu trīs reizes gadā un maksāt šos astronomiskos ciparus ir vaiprāts!! :ban:
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 07 Dec 2009 16:38

iekasēs nodokļus CSDD - kad konkrētajam "aparātam" iesi tehnisko apskati. viņi tev sarēķinās par iepriekšējo un tekošo gadu, nevis par visiem gadiem (tā es sapratu).

ejot vienai mašīnai tehnisko apskati, es domāju - viņi nevarēs no tevis iekasēt naudas līdzekļus par citiem "aparātiem", jo tu veic konkrētas darbības ar konkrētu auto un viņi naudu iekasē tieši tajā momentā !

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 Dec 2009 17:23

es sapratu, ka iekasēs par VISU stāvēšanas periodu , kaut 8 gadus... tai brīdī , kad sadomāsi atkal kustināt...:cry: TAS jau ir tas vājprāts... :evil:
*
bet uzsveru vēlreiz - nedrīkst uztvert VS kā glābšanas riņķi ( tad visi uzlabojumi ir jāņem nost!!!nekādu dubulto karburatoru, sporta izpūtēju,sporta gaisa filtru, bezontakta aizdedzu vai diskbremžu...!!!)
Tikai un vienīgi ražotāja paredzētais konkrētam modelim!!! :?

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 07 Dec 2009 17:42

es jau pirms pāris stundām teicu - nav ko lieki runāt. kad tikšos ar to motormuzeja puisi, tad ar pastāstīšu kādi rezultāti. to, ko esmu ar viņu vairākkārt izrunājis pa telefonu / sarakstījies e-pastos - neizklausās baisi un nesasniedzami... tas, ko prasa somija un vācija - tas pie pakaļas. mums tak visur sava zināšana (skat. topicu par kitcaru un pārbūvju reģistrēšanu)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 Dec 2009 18:44

vabole.lv wrote:... tas, ko prasa somija un vācija - tas pie pakaļas. mums tak visur sava zināšana...
..un VS sanāk tukša skaņa un dižošanās ar ne savām spalvām... :butthead:
TAS jau arī ir tas kas mani atbaida no šī procesa, man NAV pie pakaļas mana mīlētā auto patiesā vērtība...
... nožēlojama pielāgošanās dēļ kapeikas drāšanas !!!
Ja nu ir vienreiz VS, tad pēc pilnas programmas un ĪSTS , nevis samuģīts pakaļdarinājums, ne šis ne tas... :evil:
Ja reiz neļauj man oficiāli, tad uz vēdera līst, mānīties un citādi ākstīties pat nedomāju...
Ir pieklājīgāki varianti kā atrisināt varētnespējīgās valsts radītās problēmas.
Sorry...bet tā nu es domāju
nekā personīga... 8)

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 07 Dec 2009 18:50

par to jau bija runa - katrs dara kā grib :) btw to, ka tavs aparāts ir VS, neviens izņemot tevi un CSDD darbinieku nezinās :) ja vien nemētāsi tehnisko pasia apkārt :axe:
vw typ1 '56 vw typ1 '67

Post Reply