baja bug

... kuri dažādu ģimenes apstakļu dēļ nevar būt vaboles :)
ilmars
rakstītājs

baja bug

Post by ilmars » 07 Sep 2006 22:05

Jatājums vabolei.lv.Ar ko tad šie /bugi/ atšķiras,vēlams to redzēt vizuāli. Bet vabole5 jau ir trāpījusi naglai uz galvas un lūgums iedot dziļāku info,no kurienes tas.
you are what you drive

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 08 Sep 2006 11:20

nu tā. tā kā ilmar tu mums forumos jauniņais, ta mēs maigi pakratam pirkstu un ziņojam, ka ja saruna ir sākusies vienā tematā, tad lai teiktu jaun u sakāmo nevajag uzreiz taisīt jaunu tēmu. ir tak pie katras sarunas arī poga ATBILDĒT. tā kā arī tajā beach bug / baja bug forumā arī paskaidrošu, kas un kā :)

PowerMeower
foruma ģeds

baja

Post by PowerMeower » 08 Sep 2006 11:25

Būtībā nekas traģisks tas nav - jānoņem vai jānogriež viss liekais un jāuzliek plastmasas spārni un priekša, pamatbūda jau paliek...nu un piecelt nedaudz ( ar IRS piekari tikai !) . Tas jau tāds optisks efekts , ja uztaisa no spārniem tikai spārniņus...liekas ka nu jau nezin kur pacelta gaisā tā vabole + plus dažādi off-road aksesuāri un izskatās vareni...
Image
un liekas ka izmaksā arī tikpat vareni...bet to es nevaru apgalvot...viss nezināmais sākumā liekas baigi dārgs... 8)

ilmars
rakstītājs

Post by ilmars » 08 Sep 2006 12:19

vabole.lv wrote:nu tā. tā kā ilmar tu mums forumos jauniņais, ta mēs maigi pakratam pirkstu un ziņojam, ka ja saruna ir sākusies vienā tematā, tad lai teiktu jaun u sakāmo nevajag uzreiz taisīt jaunu tēmu. ir tak pie katras sarunas arī poga ATBILDĒT. tā kā arī tajā beach bug / baja bug forumā arī paskaidrošu, kas un kā :)
pēter!lūdzu atvaino,jo kaa teica Undis maaciities nekad nav par veelu,un es arii maacos anļu meeli. :roll:
you are what you drive

ilmars
rakstītājs

Re: baja

Post by ilmars » 08 Sep 2006 12:25

Vabole No5 wrote:Būtībā nekas traģisks tas nav - jānoņem vai jānogriež viss liekais un jāuzliek plastmasas spārni un priekša, pamatbūda jau paliek...nu un piecelt nedaudz ( ar IRS piekari tikai !) . Tas jau tāds optisks efekts , ja uztaisa no spārniem tikai spārniņus...liekas ka nu jau nezin kur pacelta gaisā tā vabole + plus dažādi off-road aksesuāri un izskatās vareni...
Image
un liekas ka izmaksā arī tikpat vareni...bet to es nevaru apgalvot...viss nezināmais sākumā liekas baigi dārgs... 8)
paldies!tehnoloģija man ir skaidra,bet šim verķim ir savādāka priekša-man neder,vajaga iepriekšējo-no kurienes tas?
you are what you drive

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 08 Sep 2006 13:08

ilmars wrote:maaciities nekad nav par veelu,un es arii maacos anļu meeli. :roll:
Ilmaar, kad uzliec "rocinju" uz navigaacijas pogaam, bet to nenospied, tad paraadaas arii raamiitii Latvisks tulkojums katrai pogai. Tas paliidz!

Runaajot par tehniskaam lietaam sakaraa ar Baja Bug, tad robezha ir tikai finances un izdoma.
Leetaakais variants: nozaagjee priekshu un aizmuguri, to vietaa uzliek stiklaplasta panelus kaadus piedaavaa daudzi razotaaji, itiipashi ASV. Tad veel lielaakas riepas un aidaa.
Naakamais solis ir piekares modifikaacijas. Priekshaa torsionu enkurus pagriezh uz augshu, un izmanto iipashi modificeetas asis, vai arii asis no 181 (kubelwagen). Aizmuguree, kaa jau Valdis teica labaak ir IRS. Piekari pacelj piereguleejot torsionus un nonjemot atduri.
Papildus var pacelt virsbuuvi virs shasijas ar raamja paliidziibu. Raamis sastaav paarsvaraa no chetrstuuru caurules kas izlociita taa lai preciizi monteetos starp griidu un virsbuuvi. Papildus dod saturu uz bezceljiem.
Katalogos atrodams zem nosaukuma "body lift kit"
Taalaak jau saakas exotika, kaa piem.: garaakas prieksheejaas un aizmugureejaas piekares "kjepas" garaakas aizm. asis, 2 vai 3 amortizatori katraa stuurii utt.
Starp citu taa bilde ko ievietoju ar peleeko vaboli, naak no Austraalijas www.clubvw.org.au tur izmanto interesantu risinaajumu ko neesmu redzeejis ne ASV ne Anglijaa ne Vaacijaa, tas ir vabolei izmantot tiltus no "Bay Window" busa. Tie ir stipraaki jo domaati lielaakam busa svaram, taka izturiigi bezceljos.
Reiz bija:
1969 gada vabole - R.I.P.
1967 gada vabole - ražota Austrālijā
1973 gada vabole - no Vācijas
1955 gada vabole "BLACK MAMA" - no Zviedrijas
undis@vabole.lv

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 08 Sep 2006 13:28

Reiz bija:
undis@vabole.lv

PowerMeower
foruma ģeds

bug

Post by PowerMeower » 08 Sep 2006 13:49

Un ja to visu vēl varētu atdabūt un šejieni normālās izmaksās...!!!
Jādomā ka tas būtu lielākais šķērslis baja būvēšanai...

ilmars
rakstītājs

Re: bug

Post by ilmars » 08 Sep 2006 15:21

Vabole No5 wrote:Un ja to visu vēl varētu atdabūt un šejieni normālās izmaksās...!!!
Jādomā ka tas būtu lielākais šķērslis baja būvēšanai...
KUNGI!Man viss tas ir garāžā maisā.Mani interesē tehniskais risinājums montējot šo baju.Ļoti labi iesāka Undis.Aparāts ir tāds,kādu parādīja Valdis.
you are what you drive

PowerMeower
foruma ģeds

baja

Post by PowerMeower » 08 Sep 2006 15:53

Vai tiešām !!! ...šie visi nepieciešamie plastikas ( vai metāla) gabali??? Nu tad jau atliek darboties...Tām maināmajām lietām tak ir savi izmēri, no kuriem izejot, noņem no vaboles lieko un liec klāt no maisa...Es vismaz tā saprotu...Un augstumu caurgājamībai iesākumā panāksi ar lielākiem riteņiem. Jau standartvabolei uzliekot bezceļa ratus, viņa jūtami paliek augstāka...Tikai motorītis gan nedrīkst būt švakāks par 1.6 , nevilks to kasti...Bet, no otras puses, noņemot metālu un pieliekot daudz mazāk un vieglāku plastmasu.....Svars samazinās - motoram vieglāk...

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 08 Sep 2006 16:03

tikai nevaik uztaisīt pa vieglu 8) a to būs kā ar to igauņu beach bug - iepriekšējais saimnieks aivar notirgoja šamu annesam tāpēc, ka beachbags šamam esot pa vieglu un busā tomēr esot labāk :D

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 08 Sep 2006 16:22

ilmars wrote:KUNGI!Man viss tas ir garāžā maisā.Mani interesē tehniskais risinājums montējot šo baju.Ļoti labi iesāka Undis.Aparāts ir tāds,kādu parādīja Valdis.
Varbuut der iepirkt sho te graamatu. Buus ar bildeem un textiem.
http://www.amazon.com/gp/explorer/08958 ... 47?ie=UTF8
Reiz bija:
undis@vabole.lv

PowerMeower
foruma ģeds

baja

Post by PowerMeower » 08 Sep 2006 17:00

Re ku no leišu festa - viens polis bija atbraucis...
http://www.vabalai.lt/index.php?option= ... y=15&hit=1
Last edited by PowerMeower on 08 Sep 2006 17:08, edited 5 times in total.

ilmars
rakstītājs

Post by ilmars » 08 Sep 2006 17:00

Undis wrote:
ilmars wrote:KUNGI!Man viss tas ir garāžā maisā.Mani interesē tehniskais risinājums montējot šo baju.Ļoti labi iesāka Undis.Aparāts ir tāds,kādu parādīja Valdis.
Varbuut der iepirkt sho te graamatu. Buus ar bildeem un textiem.
http://www.amazon.com/gp/explorer/08958 ... 47?ie=UTF8
Kā viņai tikt klāt?
you are what you drive

armands
foruma ģeds

Re: baja

Post by armands » 08 Sep 2006 21:18

Vabole No5 wrote:Re ku no leišu festa - viens polis bija atbraucis...
Man šķiet, ka šitā baja arī Polijā uz brīdi parādijās. Bet ātri kau kur nozuda.

Post Reply