68.gada vabole

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
Post Reply
razbainieks
iesācējs

68.gada vabole

Post by razbainieks » 11 Jan 2019 13:04

Sveiki, vabolieši.

Kā gadījies kā ne, pavisam netīšām esmu kļuvis par 1968.gada vabolītes īpašnieku. Šobrīd vabolītei ir nepieciešama salikšana, pēdējos 30.gadus ir stāvējusi garāžā, daļēji izjauktā stāvoklī, bet stāvoklis ir labs. Nav rūsas, visas detaļas ir uz vietas. Nepieciešama krāsošana, apdares pārvilkšana un motora iecelšana un citi dažādi sīkumi.

Gribēju uzzināt cik maksātu tas viss process kopā un vai Te ir meistari, kuri var to izdarīt.

Bildes varu ielikt vēlāk, jo diemžēl šobrīd uz garāžu netieku.

Būšu ļoti pateicīgs par jebkādu info.

Paldies.

Ervīns

lebedeks
iesācējs

Re: 68.gada vabole

Post by lebedeks » 16 Jan 2019 10:19

Domāju tādu speciālu "vaboles meistaru" kur var aizvest savu virsbūvi ar detaļām un pēc mēneša izbraukt ar gatavu mašīnu laikam nav, var meklēt jebkuru autoservisu kas gatavs darīt nestandarta darbus jo mūsdienu "meistari" pamatā aprobežojas ar veco detaļu nomaiņu pret jaunām(citām). Jāsadala darbi par daļām, virsbūve, dzinējs, salons u.t.t. Galvenais lai nav izvazātas detaļas un visādi sīkumi, lai arī Vabole ir ļoti vienkārša mašīna bet tai tomēr ir pietiekoši daudz gumijiņu, kronšteinu, skrūvju utt, un ja tie ir pazuduši bet tas sarežģī procesu.
Pasākumu atvieglo tas ka atrast un pasutīt var pilnīgi jebko. Izmaksas atkarīgas no tā ko grib panākt iznākumā un cik var izdarīt ar savām rokām un samenedžēt piem krāsotājus utt.

Vēlu veiksmi!!!

Sirmis
rakstītājs

Post by Sirmis » 16 Jan 2019 13:58

Izmaksas sākot no 5k, termiņš sākot no 3 gadi un bonusā dažas izjukušas attiecības kā arī pāris telefona numuri, kurus vairs neceļ. Veiksmi :)

armands
foruma ģeds

Post by armands » 16 Jan 2019 19:09

Meistari te ir, bet par atsevišķām tēmām. 3 gadi - stipri pārspīlēti :smile2: . 5k - nu atkarīgs ko gribi panākt rezultātā. Neredzot izejmateriālu grūti spriest, bet ja 30 gadu stāvējis varētu pat sasniegt. Pēc tāda laika ar motora iecelšanu varētu nepietikt. Motora iecelšana ,starp citu , ir stundas darbs. Krāsošana pie kāda pazīstama krāsotāja. Salonu ir kas pāršūs. Pārējais, ja pats negribi, - visu detaļu kaudze + pa minimumu 10,- eur stundā. Bet cik ilgi atkarīgs no visu lietu stāvokļa. Jāredz tas kas ir.
vabolis '68

armands
foruma ģeds

Post by armands » 17 Jan 2019 17:52

Paturpinot tēmu. Pāris gadus atpakaļ pabeidzu vaboles būvēšanu (sievas, manējā tagad gaida, kad saņenšos sākt :smile2: ). Arī bija dabūta un nostāvēja gadus 10. Izmaksas detaļās ( bija komplektā, bet lielāko daļu izmetu vecuma/nederīguma dēļ) un materiālos sanāca ap 2500,- eur. Darbs mans personīgais. Izņemot salonu - Letiņš uzšuva. Pa lielam darbs ap 4-5 mēnešiem ja rēķina 8 stundu darbdienu normālā nedēļā. Varbūt nedaudz mazāk. Tālākie aprēķini ir tevis paša ziņā.
vabolis '68

armands
foruma ģeds

Post by armands » 17 Jan 2019 18:14

68' gada mašīnu ir pat ĻOTI vērts būvēt. Tie 2,5k eur ir ar salona šūsanu. Man arī ir '68 gada vabole, bet vel jāpieķeras atjaunošanai. Vakar bija 22 gadi kopš es esmu viņas īpašnieks un kopš esmu ar viņu braucis (izņemot pēdējos 2 gadus, kopš gaida kad saņemšos taisīt :smile2: ).
vabolis '68

Post Reply