Man ir iespēja iegūt vaboli.

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
maria
centis

Re: Man ir iespēja iegūt vaboli.

Post by maria » 24 Apr 2009 15:08

janis wrote:
Es netieku gudrs, vai ir saprātīgi šādu auto paturēt sev, kā transporta līdzekli, vai tomēr labāk saremontēt, dabūt tehnisko apskati un mēģināt pārdot.

NEPAARDOT!!!! :ban:
ir loti sapraatiigi, patiikami, gudri, jautri, nenoveerteejami.... :drinkers: superiigi, lieliski, SKAISTI, veertiigi, miilji... shaadu auto patureet sev :yawinkle:
ENJOY :finga:
Air cooled hippy !!!

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 24 Apr 2009 22:06

Nevajag džankjardā - man garažā uz plauktiņa stāv, pilnīgi jaunas, kastītēs...bet tā arī ir - 9 ls/gab ... 8)pirmais Golfs...
Bet 67.gads tas noteikti nav !!!vismaz 5 gadus jaunāka ,ja skatās uz bamperiem un priekš lukturiem...ja ne vairāk...ja skatās pēc aizm lukturiem, kaut gan tas viss var būt "uzlasīts" restaurācijas procesā - parasti gan cenšas jaunāku uztaisīt kā vecāku, ne otrādi... :shock:
Blīvslēga nomainīšana u.c. ilgst apm 6-7 stundas, tas tā... bez steigas, jo pilnīgi droši tā nav vienīgā vaina ko vajadzētu sakopt un skrūves jau ar visticamāk ka nav kustinātas gadiem... :?

BlondBug
foruma ģeds

Post by BlondBug » 25 Apr 2009 00:25

Dzen tik uz LV un papildini vaboļu PULKU !!!
Atliek vien brīnīties cik eleganti un bez stresssa Valdis =VaboleNr.Five in Live izcēla Ligitas motoru un ielika atpakaļ ---viss pārdomāts (pagājušonedēļ Andrejslā )!!!
Neprašām un Gudrīšiem nedod Toč -Toč kaut ko samaitās !!!
Galvenais pakasi Vabolei Puncīti jeb apakšu un priekšējo tiltu --jo tur mēdz iemesties un neganti vairoties rūseklis&koroZellis -sarkarūni negantais ...
Manējam 73.gadam jau ir vecās lampas pakaļā , bet šim jau ziloņpēdas , tāka toč- toč nav īsti 67 --> drīzāk 76 ===summa neamainās Vellna ducis 13 (1+3= 4 bez maz vai quatro četrstūris) !!!
Pievienosies ---neNOžēlosi---vaboļvasara vēl Priekšā un iepūst krīzei !!!
BlondBug

janis
iesācējs

Post by janis » 25 Apr 2009 19:22

Esmu mašīnīti veiksmīgi atbraucis uz Rīgu! Tā patiešām izrādas ir 1976. gada! Brauc uz goda, iepriekšējais saimnieks pastāstīja, ka tā ir pilnībā atrestaurēta, ieskaitot motoru un ritošo daļu. Tagad tikai jauzliek uzskaitē, jāsaremontē, kas remontējams un jābrauc pirmajā izbraucienā pa Rīgu! :smile2: :smile2:

BlondBug
foruma ģeds

Post by BlondBug » 25 Apr 2009 22:28

ConGraTUlation --- uz 9.05.09---Tieši laikā !Prieks būs redzēt kaut ko svaigu !!! :partyman:
BlondBug

Post Reply