KārlīC

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
Post Reply
NikaMika
iesācējs

KārlīC

Post by NikaMika » 19 Mar 2011 20:46

Sveiki!
Kādu laiku jau manā garāžā kūko KārlīC, un mani ir spēcīga apņemšanās pavasarim nākot tikt ar viņu tiktāl galā, lai apturētu rūsēšanas procesu. Kārlītis ir braucošs, bet kādu laiku nekustināts. Vasarā izvedu pavējoties.
Mana apņēmība ir apturēt rūsēšanas procesu, respektīvi, man vajag špaktelēt, slīpēt, metināt. Nez, diez ko daudz nezinu kā rīkoties, tāpēc piereģistrējos vabole.lv.
Mani galvenie jautājumi ir:
Kas ir pirmie pamatapkopes darbi, kas būtu jāizdara?
Cik tas aptuveni izmaksā?
Vai ir kāda informatīva lapa, kur var izlasīt par restaurācijas procesu?
Cik restaurācija izmaksā, ja sūta pa taisno pie profesionāļiem?

Ļoti priecātos par informatīvu palīdzību! :)

Aigars
foruma ģeds

Re: KārlīC

Post by Aigars » 19 Mar 2011 21:38

Ja ar kārlīti biji domājis 400mtās sērijas moskviču (kā tas sarunvalodā ir iegājies), tad pieļauju ka tur tas rūsēšanas proces ir samērā ieildzis ņemot vērā ka tas ir 50mito gadu auto.. Attiecīgi ja vēlies pilnībā apturēt rūsēšanas procesu, tad pašrocīgi tas būs gandrīz neiespējami. Ja to dara rūpnieciski tad ir divi varianti, vai nu visu pilnībā nostrūklot ar smiltīm vai iemērkt skābju vannās. Pēc tam visu gruntē, tad metina, tad špaktelē tad slīpē un tad krāso. un pa vidam protams vēl dažādi ''darbiņi''
Auto restaurācija ir ļoti resursu ietilpīgs proces, kā arī vajadzīgas zināšanas, un jo auto vecāks jo zināšanas vajag vairāk..
Attiecīgi ja vēlies to darīt pats tad vajadzētu padomāt vai esi apveltīts ar šīm zināšanām, vai arī ir iespējas tās iegūt.
Bet ja pirmais kas interesē ir ''Cik tas maksā??''
Tad atbildes ir: dārgi->ļoti dārgi->nenormāli dārgi .viss atkarīgs ko un kādā kvalitātē vēlies restaurēt.
+ ja nedari to pats tad tas maksa vēl dārgāk protams cits jautājums ir cik kuram ir dārgi, bet to lai katrs pats izlemj.
vari mēģināt caur šiem vīriem ko runāt:
http://hobijauto.lv/index.php?cat=ieraksti&lapa=jaunumi
kā arī par restaurēšanas procesiem vari caur šo forumu ko vairāk uzzināt:
http://www.retromoto.lv/

Bet ja tomēr biji domājis aizmetināt caurumus lai nekrīt cauri kājas sa\spaktelēt un piekrāsot, tad pieļauju ka arī šinī forumā kāds tev var palīdzēt šāda veida jautājumos. :yawinkle:

Lai veicas!
Image

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 20 Mar 2011 18:34

Ja vajag restaurēt/metināt u.t.t. , tad raksti Arnox! Ir tāds vīrs mūsu forumā! :smile4:
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

kristsm
centis

Post by kristsm » 20 Mar 2011 22:30

ja jau laiks vairāk par naudu, tad jau prom uz smilshu struuklu un peec tam tik griez/metini/griez/metini :) Bet vispār jau tas tāds nepateicīgs darbs....

Post Reply