jautā blondīne

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
PowerMeower
foruma ģeds

Re: jautā blondīne

Post by PowerMeower » 06 Jan 2009 15:39

...un vēl labāk ja tu savu balti/zaļo pieliktu pilnu ar fanu pulku ( MIMĪ tai skaitā)...!!!
Citādi mēs kā tādi bārenīši somaino vidu -
-ne karogu , ne SARAUJ, ne skaistu dziesmu vakarā pie ugunskura... :? 8)
... vienas vienīgas bekas...kuru pavasarī ar nebūs... :(

Aigars
foruma ģeds

Post by Aigars » 06 Jan 2009 16:31

Imagetiks darīts! :smile2: bet tas jau atkarīgs no gribētāju skaita, taču ja vēlme ir tad vietu busā protams ka nevienam neatteikšu.. jāņem tie somi uz massu ..
Vabole No5 wrote:...un vēl labāk ja tu savu balti/zaļo pieliktu pilnu ar fanu pulku ( MIMĪ tai skaitā)...!!!
Citādi mēs kā tādi bārenīši somaino vidu -
-ne karogu , ne SARAUJ, ne skaistu dziesmu vakarā pie ugunskura... :? 8)
... vienas vienīgas bekas...kuru pavasarī ar nebūs... :(
Image

mimī
iesācējs

Post by mimī » 06 Jan 2009 17:09

nesaki hop pirms neesi paarlēcis (es to par sevīm) :( tā kā paldies brašajam vaboļu pulciņam (man ne jausmas nebija ka jūs te tāda kā *brālība *organizācija *saime *sekta :D nu joks, joks, melnais. tik vienreiz uz mēness ielas redzēju vaboli ar šo uzrakstu wē wē wē...)
vārdsakot kad uz rokas būs tiesības un skaidrā nauda, tad es vēl te piegriezīšu. lai ir par ģēlu. bet nu tiešām, līdz šim es izvairījos no mašīnas, bet vaboli tikai par mašīnu negribas saukt.
bet nu ja kāds brauc garām tukumam, tad varbūt var mani pavizināt minūtes 5. kad bšu izkusies sniegs un sāls

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 07 Jan 2009 09:55

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 14 Jan 2009 14:03

Starp citu - forumā pieminētā VW 'Rozālija' joprojām tiek tirgota un ir pieejama interesentiem (pašreizējā īpašniece Sanlija)...skat. komentārus pie pārdošanas Tirgus Placī... 8)
Auto, zinot vēl īpašnieku pirms pašreizējās, ir labi uzturēts, ar labu mūziku iekšā (bija vismaz...) 8) 8)

Post Reply