vaboļforumotava • Jauniņā ar pāris jautājumiem
Page 1 of 1

Jauniņā ar pāris jautājumiem

Posted: 11 Feb 2015 10:23
by MartaK
Sveiki, Vabolisti :)

Beidzot ir izdevies piereģistrēties, īsumā par mani- vasarā iegādājos 1999. gada sarkanu VW NEW BEETLE, bet nebiju droša vai tas ir mans auto. Vakar izdevās iziet apskati ar pirmo piegājienu un notika klikšķis, sapratu,ka tā tomēr IR MANA mašīna! Pirmais, ko steidzu izdarīt, piereģistrējos šeit!

Tātad, varbūt kāds man var ieteikt, kur vislabāk meklēt priekšējā bampera apakšējo uzliku, to daļu ar restītēm,kur stiprinās miglas lukturi? Pagājušonedēļ mani mazliet sabrauca busiņš,tāpēc to daļu būs jāmaina,kā arī pašus miglas lukturus, bet nezinu, kur lai meklē un ar kādu summu būtu jārēķinās ? Šobrīd interesē tieši detaļu iegāde,kas to visu saliks kopā un krāsos,jau ir sarunāts!
Vēl būtu nepieciešami šādi tādi štruntiņi salonā, glāzes turētājs priekšā ir aplauzis sev kājiņas :D un arī aizmugurē trūkst trauciņa-nezinu, kas tur bijis,ar vāciņu,vai arī glāzei domātais!? Ā,un vēl, apakšā zem priekšējā bampera esot jābūt plastmasas vākam,kas apsedz visus dzelžus kas tur ir, tāds vāks man arī trūkst!

Noteikti ir vēl kaut kas, ko pašlaik nevaru atcerēties :smile2:

Re: Jauniņā ar pāris jautājumiem

Posted: 11 Feb 2015 15:25
by MartaK
Skatos,ka esmu kādus 2 gadus nokavējusi un te ir iestājies miers un kapa klusums :(

Re: Jauniņā ar pāris jautājumiem

Posted: 11 Feb 2015 17:38
by markins
Miers nav iestājies, bet gan šeit lielākoties publika ir vecā tipa VW Vaboļu fani un par jaunā tipa vai VW Golf 4 tev noteikti apskaidros kādā citā forumā = piemēram www.vwmotion.lv :partyman:

Re: Jauniņā ar pāris jautājumiem

Posted: 12 Feb 2015 09:05
by MartaK
Cik žēl :(