Jauna Wabool.Ko man tagad darīt!?!?! :)

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
Danijs
rakstītājs

Post by Danijs » 26 Dec 2006 11:59

Nez kā Wabool jk-dzei iet ar restaurēšanas - remonta darbiem, vai viss pēc plāna un grafika :?: Laika apstākļi tagad garāžas darbiem nav tie sliktākie. :roll:

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 13 Jan 2007 10:42

:) paleenaam, paleenaam.
Vakar (janvaara otrajaa piektdienaa) biju apciemot - paleenaam turpina metinaaties, shpakteleeties utml. :)
Pagaidaam vistrakaakais arii ir tas deelj kaa devaamies uz sho pasaakumu - priekshas panelis caur kuru iet un kur iestiprinaats bremzhu cilindrs un pedaalis. Tie nu tagad ir ielaapiiti, bet kopeejais paskats abaam detaljaam kas saucas "cross panel" un "reinforcement panel" (man ir graamatinja tikai anglju meelee, un kaa tie abi blekji buutu saucami latviski - iisti nezinu) ir pabeediigs, nopietni saruuseejis bruunaas shkjeepelees. bet pagaidaam laikam vel nemetiishos pasuutiit jaunas. Jaasaak braukt un tad varees saprast no kura gala ko un vai dariit taalaak - jo vienkaarshi pasuutiit visas detaljas no jauna... nu nee.. tas laikam nebuus mans gadiijums :lol: Jo patreiz tieshaam nav skaidrs kas buutu taa naaviigi nepiecieshams - un meistars ar nesaka ka kautko nezheeliigi vajadzeetu (iznjemot slieksniishus kas smuki staav kaarbaas un gaida savu zvaigzhnju stundu) :)
Vienvaardsakot - ceru ka pavasarii, peec ziemas riepu sezonas beigaam, mees tomeer rulleesim :)

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 13 Jan 2007 11:01

Vakar tapa pamaniits ka nav labaas puses atpakaljskata spoguliisha. izskatijaas, ka jau sen. :roll: nez vai vareetu buut taa ka nemaz nav bijis origjinaalaa? to gan laikam visaadu iemeslu deelj vajadzees - kaut vai lai pati redzeetu kas notiek latvijaa, gan arii texapskatei :)

PowerMeower
foruma ģeds

vw

Post by PowerMeower » 13 Jan 2007 11:44

Ja spogulim labajā pusē nav jau caurums durvīs, tad apskate arī viņu neprasīs - nav paredzēts pēc konstrukcijas...
Ja caurums ir, tad pasteidzies - rīt ies prom pasūtījums...

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 13 Jan 2007 12:24

Spogulītis labajā pusē bija papildus tehniskais aprīkojums, ja nemaldos. Man likās, ka noteikti vajadzēs, bet nevajag. To vajag pie pārkārtošanās uz labo joslu, bet, ja tāpat jāskatās pār plecu, var iztikt.
Sakarā ar neziemu un meistara, kurš taisa citus agregātus nepieciešamību aplūkot vienu dzīvu, izdzinu no garāžas un atklāju, ka apskate beigusies. Par izbrīnu man (bremžu ugunis ieslēdzas diezgan vēlu, signāltaurīte nepūš, kaut jauna, stūre drusciņ kustas stiprinājumā salonā) apskati tomēr dabūju, starp citu, bez labā spogulīša. Pat avārijas gaismas neprasīja. Nujā, ne visiem tajos gados bija.
Starp citu, dzelžos man ir labās puses spogulis priekš 1302 (niķelēts, oriģinālais, tikai jauns, tagad ražots) - var dabūt.

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 13 Jan 2007 12:59

Papeetiju tuvaak bildes (kuras pa rokai vairaak nekaa pati W.) - nu izskataas ka nav caumuru.. Laikam gan labaak buutu ja buutu tas spoguls, bet to tad ar - kad izriposim no metinaashanas... ok, jcx? (ja es veel skaidri zinaatu kaada tieshi ciparu kombinaacija tai W. ir.. vieniigais kas pusliidz skaidri zinaams - 1980.g.)
:)
A mums avaarijas gaismas ir! :) Un tas reizeem ir galvenais bliivaa satiksmee, iipashi - jk-dzeem!!! :lol:

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 13 Jan 2007 14:30

Palūkojies bildēs - ja Tavs spogulis ir maziņš un hromēts, tad derēs, bet, ja plastmasas un melns - tad nederēs.

armands
foruma ģeds

Post by armands » 13 Jan 2007 14:51

Labo spoguli obligāti vajag tad , ja ir tumšie logi. Citādi pietiek ar kreiso un salona. Ja durvīs nav cauruma, tad tur ir jāskrūvē klāt pāreja. Man gan liekas, ka Raimim izdevās atrast vītni spogulim zem bleķa labajās durvīs, bet viņam ir 1303 vabole.

armands
foruma ģeds

Post by armands » 13 Jan 2007 15:05

Tie spoguļi īpaši nedalijās pēc modeļiem, bet pēc gadiem. Un laikam tikai 1303 (jeb "super beetle", ar lielo liekto priekšējo stiklu) bija savādāki. Pārējiem bija hromētie spīdīgie, un kaut kādiem pēdējo gadu meksikāņiem bija melni.
Last edited by armands on 13 Jan 2007 22:00, edited 1 time in total.

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 13 Jan 2007 18:26

mazinjshj, hromeets un viegli pielokaams uz eņģītes klāt durviim. aizmugureejiem saanu logiem virsuu veel puscaurspiidiiga, reaalo pasauli kropljojosha zalja pleeve - pleesiishu nost, bet pagaidaam, kameer ir, tikmeer pat pie paarbrauciena "treilera piekabe-pagalms-bokss" bij jaagroza ij galva ij kakls lai vareetu visu redzeet :)

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 13 Jan 2007 23:56

Aha, tur, kur es pirku, rakstīts 68-. Tad jau derēs, meklēšu. Nopirku, lai uzliktu, bet ar laiku uzzināju, ka oriģinālā bija bez spoguļa labajā pusē un tad vēl tas caurums...
Vārdu sakot, vairs nevajag.
Es par to samaksāju 20 eur ar visu transportu.

ilmars
rakstītājs

Post by ilmars » 14 Jan 2007 16:07

armands wrote:Labo spoguli obligāti vajag tad , ja ir tumšie logi. Citādi pietiek ar kreiso un salona. Ja durvīs nav cauruma, tad tur ir jāskrūvē klāt pāreja. Man gan liekas, ka Raimim izdevās atrast vītni spogulim zem bleķa labajās durvīs, bet viņam ir 1303 vabole.
Ar jebkuriem caurumiem,un ja pareizais spogulis-var tikt galā.
you are what you drive

Jānis un Edgars
foruma ģeds

Post by Jānis un Edgars » 03 Apr 2007 19:54

Nez, kā iet Wabool jaunkundzei? Vajadzētu takš būt lai arī zaļai, bet gatavai!

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 03 Apr 2007 22:03

solijās būt gatava, t.i., zaļa uz 1.aprīli, bet kaučkā nepaspēja. šodien vakarpusē, atrāvusies no darbu darbiem, zvaniju mestaram, bet šis laikam nojauta ko jautāšu un necēla klausuli :) rīt zvanīšu atkal. dikti jau sāk tā kā gribēties :) apakšas izgrieztajiem bleķa gabaliem dekoratīvās caku krāsas lai sestien iepirku. zaļā krāsa jau nedēļas divas kā aizgādāta. Tā lūk man iet... ("Labvēlīgā tipa" meldijā) :lol:

PowerMeower
foruma ģeds

vw

Post by PowerMeower » 13 Apr 2007 12:49

Nu, aprīļa joks izdevies...? Rūc un brauc, vai atkal piektdiena 13....??? 8)

Post Reply