iepirkums

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
PowerMeower
foruma ģeds

Re: iepirkums

Post by PowerMeower » 22 Oct 2009 11:00

Vaboli nopirkt ir viegli, bet pārdot gan ne...
Tas ir auto fanam un entuziastam... Parasti gan kā otrā, sezonas automašīna, jo žēl pašam drāzt un sačakarēt to , ko pats savām rokām , ar lielu mīlestību ( un daudz naudas!) esi uztaisījis...
Ja tiek uzturēta sterilā kārtībā , kā oriģināls, tad vērtība tikai aug...
Tas ir kā puzzle - var veidot un veidot, nebeidzamais stāsts,uz ilgu laiku
Lai brauktu visos gadalaikos, sagatavošana priekš tā ilgs vismaz gadu....mašīna tak nav jauna un būvējot pielietotās tehnoloģijas ir vismaz 30 gadus senas...
Ja grib tikai pabraukāties, tad labāk nepērc...
Vecākajam taisnība - pacietību vajadzēs daudz.... 8)

kristapzs
iesācējs

Post by kristapzs » 22 Oct 2009 11:46

ne nejau pabraukaties, parprati, es par to visa gada brauksanu,jo ta bus pirma mashina un shaubos, ka varesu ziemai nopirkt citu , lai ari cik skumji tas nezklausitos.
un kas ir gads? gads nav nekas, patiesiba, bet laikam jau jums ir taisniba -naksies par ziemu aizmirst :hang:

Puharidze
centis

Post by Puharidze » 22 Oct 2009 12:56

kristapzs wrote: un kas ir gads? gads nav nekas, patiesiba, bet laikam jau jums ir taisniba -naksies par ziemu aizmirst :hang:
es arī gribēju puslīdz ātri vabolīti savest normalā tehniskā un vizuāla kartība! bet tā kā es ne ar savām rokam to visu taisu un man pieejamie resursi nav tik lieli cik gribētos, tā man tas proekts ievilkas jau uz diviem gadiem :hang: ! Un pie tā visa kas jau ir izdarīts es nedomāju ka varēs pa ziemu braukāties! Un pieļauju ka ja es visu taisītu paša rokām tad vel nebūtu pat līdz pusei ticis no tā kas jau ir izdarīts, bet palika pavisam nedaudz, pieskrūvēt sparnus, durvis un kapotu ar bagažnieku vietā un var braukt :rock:
No visas savas pieredzes (cik nu man tās ir) varu pateikt ka ja ar pacietību un velmi visu novest līdz galam tev viss ir OK, tad tik uz priekšu :arrow: un lai tev viss sanāk :jipii:
VW POWER :)

Guntars
foruma ģeds

Post by Guntars » 22 Oct 2009 13:23

Kad noliksi tiesības un būsi pabraucis ar citu marku automašīnām kā arī nomēģinājis vaboli, tad Tu sapratīsi ko Tev vajag, bet vienalga rēķinies ar divām automašīnām, jo tuvākā laikā Latvijas ceļu kvalitāte diezvai uzlabosies(CSDD - Ceļi Sūdīgi D...a Dreb) un lauzt savu Dārgumu ikdienā nav prāta darbs :muaha:

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 23 Oct 2009 08:12

Pārliecināšanai der viens arguments - detaļu vabolei (sastāvā) ir maz un tās ir lētas (un vienmēr var nopirkt), ja runā par standarta izpildījumu (ja vabole nav pārāk veca vai pārāk jauna). Apstrādāt pret rūsu ir dārgi, lētāk ir norūsināt pāris-trīs eksemplārus, tikai jauki tas nav. Ja reiz kaut kas kārtīgi sataisīts (nerunāju par saķīlēšanu, bet atkal par standartu), tas ilgi nebūs jāremontē. Benzīnu ēd samērīgi, bet ne maz (7 l droši), ja saķīlē - daudz.
Arguments vecākiem - ja vecu civiku vai polo var nomest garāžā un aizmirst, vaboli nevar, gribas to remontēt un darbināt. Veca Honda izskatās pēc ... vecas Hondas, bet vecas vaboles vērtība nekrīt, varbūt tikai, pasliktinoties stāvoklim, kaut gan tas ir nosacīti, pārdošanas tirgus taču maziņš.
Galu galā, vaboles cena ir maza, ieskrieties ar to tik ātri, lai nosistos, negribas, nodokļi un apdrošināšana zemas, pietiekami vienkārša, lai, ar grāmatas palīdzību, skrūvētu to pats. Priekš tik liela konstruktora un hobija - atkal - lēta.

markins
foruma ģeds

Post by markins » 24 Oct 2009 16:58

paklau :""kristapzs""-tev nav gadījumā kāds sakars ar Normundu??-to pašu ,kas restaurē Jaguārus un citus ekskluzīvus spēkratus??? :?:
I am today:)

Post Reply