ienemu vaboli

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
PowerMeower
foruma ģeds

Re: ienemu vaboli

Post by PowerMeower » 28 Oct 2009 12:27

Nu re..jau sakarīgāk sācis runāt... :lol: :lol: Kad nedaudz pasitās ar galvu pret sienu, tad uzreiz šis tas mainās :weedman:
*
Bet vispār jau skumji, ka nevari ko vari un gribi :evil: , bet tepat pāri jūrai var...
...par šo tematu citos topikos ir izrunāts, izlamāts un jau nosecināts.... :(

st3
centis

Post by st3 » 28 Oct 2009 12:45

iemetu tiko aci blocket nu neko oval gan viniem tur daudz iekrajies..
bet nu tie stavokli bildes jau var redzet pokojniki visi.:-))))
man kaut ka tomer labak ar vaciesiem ta draudziba padodas...
un tas masinas ari protams tur daudz sakarigakas,nenoliedzu cenas nav sliktas tas gan :-)))
talu ari nav :-))))

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 28 Oct 2009 13:26

Zviedrijā vaboles var nopirkt pa taisno no īpašnieka ,zviedra vai soma...
Vācijā - no turka, melnā vai cita dvieļgalvas...placī... :( kur neko nezina par vaboli, tik vien ka tā ir automašīna, kuru vajag pēc iespējas dārgāk un ātrāk nogrūst patālāk kādam durakam no 'kautkurienes sovietaustrumos'...muslim business...
Uzskatu to par NE MAZSVARĪGU FAKTORU !!!
Vari SWE pats aprunāties/satikties ar īpašnieku, uzzināt patieso ainu , pat sadraudzēties , nosist cenu (ar šņabja palīdzību), savākt vēl pusgarāžu ar vabolei vajadzīgām lietām, nopirkt pa internetu iepriekš samaksājot un aizbraukt pakaļ kad sanāk laiks...tieši no Rīgas...pats, nevis starpniekfirma (kam pofig ko ved)...un pulka tuvāk tas viss...un arī lētāk!!!
*
Man labāk patīk darījumi ar baltajiem cilvēkiem, jo joprojām esmu (ja kāds vēl nezin!) klusais rūcējs un rasists!!! 8) :finga:

Guntars
foruma ģeds

Post by Guntars » 28 Oct 2009 14:09

Ja papētī un salīdzina mobile.de un blocket.se, tad atšķirība diezgan liela. Nerunājot jau nemaz par vaboļu cenām arī ceļš manuprāt ir ērtāks. Vakarā uz prāmja un no rīta mājās. 'Vienīga problēma šogad par ievesto mašīnu piereģistrējoties CSDD prasa kautkādu mistisku nodokli un diezgan palielu...

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 28 Oct 2009 15:15

...pie vienas un tās pašas tehn kārtības (Vācijā pat brīžiem sliktākas...), izlaides gada , vācu cenas ir nu ļoooooti atšķirīgas(neadekvāti!) no Zviedrijas cenām...turkam tak pofig, ka tik iesmērēts un aizpārdots...bet par vācu firmas nosaukumu , un vēl pašā Vācijā, tiek iekasēts bargi...
*
Pati svarīgākā nianse - SWE nav pārdošanā Mexico taisītās vaboles !!!!
TIKAI MADE IN GERMANY !!!!!!!!!!!!
...un neviens necenšas ( brīžiem pat uzsvērti, tā ka pat jālūdzas taisīt pārdošanu veicīgāk...) tev ko iesmērēt par katru cenu... 8)
*
Vēl problēma - kā atdabūt auto no GER uz LV ??
Brauksi no GER pats -
- ņem transita nummurus (kas krietni maksā), un vabolei noteikti ir jābūt labi ejošai ( vismaz 1500km jānovīlē!), degviela ar maksā, prāmis arī stingri dārgāks...
Gribi lai atved -
- vai nu pirksi kaķi maisā vai arī tērēsi VĒL naudu braucot to gaisa gabalu skatīties auto pats...atvešana kā pakalpojums dažkārt var izmaksāt otru mašīnas cenu... 8)

*
No SWE vienkāršāk -
- iekāp vakarā kuģī, no rīta esi SWE , ja pārdevējs no Stokholmas vai tuvējās apkārtnes, var sarunāt tikšanos tieši ostā...un vakarā ar to pašu kuģi atpakaļ uz Rīgu...
- ņem draugu ar mazauto vai moci (vasarā), brauciet uz kuģa,nākamajā dienā nopērciet/savāciet sarunāto/nopirkto auto( ja pērk busu, moci iekrauj busā!), un katrs ar savu transp līdzekli atpakaļ ar kuģi uz Rīgu ...
- ņem auto ar treileri galā, kuģa biļeti round trip, un ved mājās viens pats ko gribi , kādā kārtībā esošu gribi (izjauktu,neejošu,nepabeigtu...) un no kuras SWE vietas gribi...ja paspēj , tad ar to pašu kuģi...ja ne, ar nākamo... 8)
Kuģa biļešu cenas ir vairāk vai mazāk stabils lielums un praktiski vienīgie lielākie izdevumi zviedru vaboles pirkšanas piedzīvojumā (neskaitot pašu samaksu par auto kā tādu)...degviela te neskaitās, jo var mierīgi iztikt ar Rīgā pielieto bāku...ja vien nedomā testies uz Kirunu vai Gēteborgu..

Vabolīte
centis

Post by Vabolīte » 10 Nov 2009 17:32

Cik esmu papētījusi dabā pazeminātos jumtus - ir smuki, man jau patīk, bet nekad neesmu redzējusi, ka viņiem būtu saglabāti mazie foršie vēdlodziņi un nezinu vai vispār viņi var logus atrullēt un aizrullēt. Parasti logi ir vienkārši vaļā.

st3
centis

Post by st3 » 13 Dec 2009 22:39

nu ja par tiem melnajiem gan tev piekritu par cik pa vaciju dzivojos jau kadus 15 gadus..tad nu ta tauta gan mani ta specigi ir pabesijusi...melnos ka kategoriju,NEPARVARU ;-)))
ja runa iet par pirksanu no viniem tad nu ta ir ka ir piekritu....:-(((
melnajiem vaboles neinterese.... :rock:
bet ja nedaudz tomer so to zini taja valsti pieproti to valodinu....tad jau tos saimniekus pasus loti atri var dabut roka...:-)) un ar viniem ta runa ar savadaka...pasaki tik ka kaifo no vabolem....uzreiz bus jaizlok daudz alus un jastasta sava dzive...savdabigi protams tadi vini...
tas jau protams idividuali..ari atvest auto no turienes nesagada man nekadu jautajumu( par cik ar to pasakumu esmu saistits )
bet saku ar tiem skandinaviem man ta draudziba kaut ka nesaliekas ..cik tur esmu bijis :-)))
te tiko vienam zvaniju zviedram gribeju ienemt 65 gada braucamo...
teicu atdzen lidz pramim uzstute virsu..naudinu iesutisu...tads divains izradijas...brauc pats noblavas,nu kad ne tad ne ko tad uzbazisos...izklausijas tas vabolis ta neko..zals tads tirgoja pa 16000 naudam...pec tam jau pa 14000

st3
centis

Post by st3 » 13 Dec 2009 22:41

p.s tos mazos jaukos vedlodzinus tad tiesam nevar saglabat a gribetos...:-)))

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 13 Dec 2009 22:56

...kā jau teicu - skandināviem , privātajiem vaboļu uc aircooled NAV bizness - pat iemesli tiek minēti pie pārdošanas tipa zuda interese, jāatbrīvo vieta, jauns projekts utt , ne reizi neesmu vēl piedzīvojis ka pārdod lai nopelnītu ...!!! 8)
Tāpēc jau arī tāda atbilde no zviedra, ar domu - ja tev vajag , tu tad arī skrien un pats kusties... a šie ...tā mierīgi bez steigas...ja vien tas pirkšanas objekts nav kāds labs un rets eksemplārs...tad reakcija ir momentāna - no rīta parādās bet pēcpusdienā jau pārdots...!
Un ja tu pats ar interesi galvā un naudu zobos nežāvāsies, nav nekādu šķēršļu un problēmu ko nopirkt SWE - šie nešmaucas un tic cilvēkiem - ja tiek reiz sarunāts, tad tu arī to auto dabūsi...cikilgā laikā?...nu cik ātri pats kustēsies.... 8)

st3
centis

Post by st3 » 14 Dec 2009 10:32

ta jau vecais visur ir jebkura pasakuma.....
jasivere un viss bus bumbas :-)))
diezgan logiski...man tas pramju pasakums nu baismigi nepatik...tagat vel tas laiks tads ui ui
kacka..kacka...kacka....;-)))

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 14 Dec 2009 11:19

Nav ne vainas laikam - kuģis ar milzīgs, nedaudz (apm 0.5) viskija mūzikas bārā pirms gulētiešanas un viss kā mājās... :lol: 8)

st3
centis

Post by st3 » 11 Jan 2010 21:50

ja cik esmu ar pramjiem vizinajies...tas rezultats ..beigts 0000 vienalga strjoms..:-)))

Post Reply