Gribu 1979.gada vaboli

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
vabole.lv
vaboļtēvs

Re: Gribu 1979.gada vaboli

Post by vabole.lv » 17 Jan 2010 18:55

Undis wrote:Atvest no ASV ir nervu kutinoš pasākums.
ja esi ar mieru līdz pat pusgadam gaidīt, tad USA ir labākais pasākums, liela izvēle, zemas cenas...
mīnusi - tā pati gaidīšana + muita (10% no mašīnas un shippinga cenas) + pvn (arī no auto un shippinga)
sakarā ar to, ka shippings pa lielam ir nemainīgs lielums (1,5k zaļo prezidentiņu), ieteicams ņemt kaut ko labu ~10 000usd, jo tad tie 1,5 smuki izšķīst un nebojā kokteili...
ja vēl iekš USA ir kāds draugs vai radagabals, tad vispār maļina
vw typ1 '56 vw typ1 '67

sanitadz
iesācējs

Post by sanitadz » 22 Mar 2010 18:23

Sveiciens pavasarī!

Manam 'seriālam' ir neliels turpinājums. Kā vidusmēra taupīgais latvietis sazinājos ar lēta kaefer īpašnieku - paaizdomīgu DE vai NL pilsoni vārdā Pauls (viņa sludinājums http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1). Pēc papildus pieprasījumiem beidzot ir atsūtījis dažas iekšbildes (redzamas te http://picasaweb.google.lv/101840604075 ... aefer1979#). Speci - pēc kā izskatās? Ir vērts šo bīdīt uz priekšu?

Ak jā - dažas papildus atsūtītās foto bija ar notušētu fonu - tā, ka vispār nevar saprast, kur īsti atrodas, tik bruģēts pagalms, kā arī sludinājumā minēta Vācija, bet valsts numurs bildēs NL, autonumurs notušēts un Pauls atrakstīja, ka auto Nīderlandē pie DE robežas. Parasti tur sludekļi ir ar plašākiem kontaktiem.

Zemā cena vilina, gandrīz visām manām prasībām atbilst, bet intuīcija saka - netīrīgi..
Last edited by sanitadz on 22 Mar 2010 18:38, edited 1 time in total.
Carpe diem!:)

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 22 Mar 2010 18:35

1. motors kulturāls
2. iekštelpa samocīta, bet oriģināla (moš ar pucēšanu var savest kārtībā, ja ne, mums ir Letiņš, kurš no salona jeb ko uztaisīs) :)
3. tajās mobile.de bildēs daudz nevar saskatīt, bet... izskatās +/- ok
4. jāatcerās, ka 1303 pēdējo gadu modeļi smagi rūsē by default. kā to komentēja arunas, suns paracies tajā faktā, ka tajos gados volkswagen un opel metālu importēja no krievijas :mrgreen:
5. cabrio gan pats par sevi ir atsevišķš stāsts. daudz sīku nianšu, bet te mums ir eksperts - christophers
6. mans rezumē, ja viņa kustās un ja vēl pāris simtiņus izdodas nokaulēt, tad jau ceļams variants
7. lai veicas :)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

sanitadz
iesācējs

Post by sanitadz » 22 Mar 2010 18:44

vabole.lv wrote:6. mans rezumē, ja viņa kustās un ja vēl pāris simtiņus izdodas nokaulēt, tad jau ceļams variants
7. lai veicas :)
Vabole.lv - man pat vīrs tuvākajā laikā dosies uz to pusi, varētu šo brīnumu pats arī attransportēt (ir visi priekšnosacījumi), a ber kas tam pārdevējam varētu būt par uti iekodusi, ka tā slēpjās??? Šim vairāki cabrio ir pārdošanā, bildes uz identiska fona, pats nekādus kontaktus izņemot pasta kodu nav norādījis, nepatīk, ka piekrāso un aizkrāso. Nu aizdomīga esmu, jā, bet naudu krāpniekam atdot negribas.

Vai ar NL kaefer klubu ir kādi kontakti? Iespējams šo tādā veidā nočekot ir?

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 22 Mar 2010 18:48

vienīgais, kas ir zināmi no nīderlandes, tie ir šie zēni http://www.theundutchables.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
bet aŗi ne personiski. uzraksti viņiem, varbūt var ko pastāstīt,
jo pa lielam jau tie vaboļnieki ir diezgan atsaucīgi

p.s. es tomēr uzmetu aci, ko piedāvā mobile.de pasaule... nu vispār nav tas saulainākais piedāvājums
ieteiktu tomēr audzināt rakstutu un meklēt vēl :) tur vēl biki piemetot var dabūt auto kā konfekti :)
šitādā tomēr daudz darba jāiegulda...
vw typ1 '56 vw typ1 '67

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 22 Mar 2010 18:50

vēl var jautāt tepat forumā undim. viņš tak mums nīderlandes vēstniecībā strādā ;)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

sanitadz
iesācējs

Post by sanitadz » 22 Mar 2010 19:29

Vabole.lv - paldies, jau aizsūtīju e-pastu vienam no NL kēferistiem.

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 22 Mar 2010 21:12

Viens no mūsu vabolistiem, saukts Blondais, pašlaik mitinās un strādā NL, vari piezvanīt...ja varēs tikt - izpalīdzēs kā "vietējais"...
ILVARS +31620751811 8)

Dzintars
rakstītājs

Post by Dzintars » 23 Mar 2010 13:02

Par salona un arpuses bildēm daudz svarīgākas varētu būt auto apkašas bildes, pēc kuram tad reāli var spriest, cik daudz būs ar metinātāju jādraudzējas. Virsbūves darbi jau arī ir tie dārgākie un laikietilpīgakie. Smuks salons vēl ne par ko neliecina.
Pēc manas pieredzes puse no tiem ārzemniekiem ir dīvaini un no tā nav jābaidās :D Ja sāk pieprasīt kautkādus dīvainus apmaksas veidus tad gan jāsāk uzmanīties...
vw vabole `68 vw buss `75

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 23 Mar 2010 17:01

Vabole bildēs izskatās OK, bet ņemot vērā salīdzinoši zemo cenu un to ka bildēs nav redzama neviena potenciāli problemātiskā vieta, pieņemu ka grīda, sliekšņi, priekšējā sija, riteņu arkas utt. ir Švieces siers!

Varētu pārdevējam prasīt bildes no neglītajām vietām, bet iespējams ka viņš negribēs čakarēties, bet gaidīs kad kāds paņems tādu kāds ir un miers. Mana taktika būtu, ja īpašnieks nav ar mieru atsūtīt bildes kur redzamas minētās vietas, es nopietni pārdomātu vai tālāk iesaistīties.
Reiz bija:
1969 gada vabole - R.I.P.
1967 gada vabole - ražota Austrālijā
1973 gada vabole - no Vācijas
1955 gada vabole "BLACK MAMA" - no Zviedrijas
undis@vabole.lv

sanitadz
iesācējs

Post by sanitadz » 24 Mar 2010 13:12

Undis wrote:pieņemu, ka grīda, sliekšņi, priekšējā sija, riteņu arkas utt. ir Švieces siers! (..) Mana taktika būtu, ja īpašnieks nav ar mieru atsūtīt bildes kur redzamas minētās vietas, es nopietni pārdomātu vai tālāk iesaistīties.
Paldies visiem, kas seko seriāla turpinājumam un dzīvo līdzi:)! Man tas pats - kaut kā intuīcija saka, ka šoreiz atkal jālaiž garām. Ok, vīrs, ja sanāks, varēs uzmest aci, bet bez nopietna nodoma iegādāt. Starp citu - uz DE viņš tāpat drīz brauks, uz ziemeļdaļu. Vai ir kādi nopietni autoplači, kur pavairāk un biežāk smuki kaefer manīti?

Nu vairs pati nesaprotu - 1) atlikt to savu sapni uz laiku, kad nebūšu tik ieciklējusies uz konkrētām prasībām un īstais kēfers pats atnāks pie manis ( :cry: ), 2) čekot tomēr visu laiku sludinājumus un ķert tuvāko iepatikušos, kas atbilst esošajām prasībām vai arī 3) mainīt savas prasības, lai paplašinās izvēle. Tas tā - filozofēšana ar sevi, bet vai ir kur ineta vidē palasīt storijus par to, kā kēferi līdz jums pašiem nonāca? Kamēr neesmu ar šo auto, tusiņos nevaru piedalīties, bet ai kā noderētu labs padoms ... :).

Un jautājums sieviešu kārtas pārstāvēm: vai jūsu vīrieši bija pret šāda auto iegādi / ja bija, tad kā tomēr pārliecinājāt, ka tas nav slikts ieguldījums?

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 24 Mar 2010 13:25

sanitadz wrote:Un jautājums sieviešu kārtas pārstāvēm: vai jūsu vīrieši bija pret šāda auto iegādi / ja bija, tad kā tomēr pārliecinājāt, ka tas nav slikts ieguldījums?
atliek vien paskatīties tās smaidošās sejas http://sejas.vabole.lv" onclick="window.open(this.href);return false; lai būtu skaidrs, ja PAT vīrieši kaut ko teica, tad viņām tas PO :)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

sanitadz
iesācējs

Post by sanitadz » 24 Mar 2010 14:16

atliek vien paskatīties tās smaidošās sejas http://sejas.vabole.lv" onclick="window.open(this.href);return false; lai būtu skaidrs, ja PAT vīrieši kaut ko teica, tad viņām tas PO :)
Nu, mums ģimenē kopbudžets, nevaru uz savu galvu svaidīties ar naudām :). Paldies, vabole.lv tāpat par online palīdzēšanu.

Kjirsumeitene
iesācējs

Post by Kjirsumeitene » 24 Mar 2010 17:46

Man vajadzēja tikai vēlēties skaļi (vīrieši vislabāk lietas uztver, ja tās pateiktas tiešā valodā), lai mans vīrietis tik pat ļoti un vēl ļotāk iemīlētos vabolē un jau nākamajā nedēļā pēc tās apskatīšanas man to nopirktu :jipii:

st3
centis

Post by st3 » 26 Mar 2010 22:53

cau visiem !!! nu jus gan te baigi iztirzajusi sito temu
biju nedaudz aizmucis tapec savlaicigi nevareju pabridinat
sitadas lietas jau sen vairs neviens nopietni neuztver...
cerams gan neiesaistijies turpmakos darijumos...nepaspeji domaju...;-)))
tas ir tirakais metiens...sad tad vel kads protams pavedas....:-))))
ta ka drosi vari neiespringt.......tas nav tas ko vajag..

Post Reply