FK Ventspils vabole jeb senās tradīcijas atjaunošana

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
Post Reply
Molodoy
iesācējs

FK Ventspils vabole jeb senās tradīcijas atjaunošana

Post by Molodoy » 07 May 2016 16:52

Labdien,

Piepildās jaunības sapnis, esmu kļuvis par vaboles īpašnieku. Ir ļoti daudz jautājumu, šo to informāciju atradu vabole.lv forumā, bet izskatās kā sociālajos tīklos ir iespējams daudz ātrāk sakomunicēt ar zinošiem cilvēkiem.

1) Esošai mašīnai ir fantastiska krāsa, bet man plānos ir pārkrāsot to jo ir jāuztaisa vienas vēsturiskās mašīnas kopija lai varētu atjaunot vecu labu tradīciju. Meklēju speciālistu kas varētu šo darbu paveikt.

2) Var būt Jūs varat ieteikt meistaru kam VW Beetle ir sirdslieta, kurš varētu palīdzēt savest manu vaboli tehniskā kārtībā. Vakardien izgāju tehnisko apskati, dabūju mēneša pagarinājumu. Jāpaspēj 30 dienu laikā salabot dažas nianses.

3) Vai Jūs varētu ieteikt vasaras vai multi sezonas riepas, VW 1974 gadā vabolei? Ideāli ja tas riepas varētu iegādāties Rīgā kaut šodien. Ir problēma ar vienu esošo riepu un kamēr nenomainīšu to, normāli braukt tagad nevaru. Loģiski iegādāties uzreiz pilnu riepu komplektu.

Ļoti atvainojos ja ne pa tēmu. Gaidu kad forumā mani kā lietotāju apstiprinās administrators, tad varēšu uzdod jautājumus tur. Paldies jau iepriekš visiem par padomiem un informāciju.

p.s. saule spīd, brīvdienas paiet, bet vabole stāv, a ļoti gribas braukt ar to.

Molodoy
iesācējs

Re: FK Ventspils vabole jeb senās tradīcijas atjaunošana

Post by Molodoy » 07 May 2016 17:53

Nedaudz par tradīcijas atjaunošanu:

Sākot ar 1997 gadu, Ventspilī pirms futbola spēlem bijā tradīcija, izbraukt apli ap futbola laukumu ar dzeltenu zilo vaboli. Visiem līdzjutējiem it īpaši bērniem Ši vabole ārkārtīgi patika.

Tad 2000šo gadu sākumā vabole pazuda ar visu īpašnieku.

Nesen es to vaboli atradu diezgan sliktā stāvoklī. Vabole pieder vienam cilvēkam kurš ir parādā par remontdarbiem citām bet faktiskais īpašnieks pēc papīriem ir trešā persona.

Sākumā plāns bija atjaunot esošo vesturisko vaboli, bet neiespējamas noformēšanas dēļ, nācās izvēlēties rezerves variantu, pirkt citu mašīnu un mēģināt atjaunot to.

http://i.imgur.com/TlDYrIu.jpg

http://i.imgur.com/fTLO8er.jpg

http://i.imgur.com/rtwWIzP.jpg

http://i.imgur.com/b2Ozmwi.jpg

Aigars
foruma ģeds

Post by Aigars » 08 May 2016 09:22

stūlbi ka jāsačakarē tik laba vabole :hang: šitas gan biš cits modelis kā iepriekšējā,kopija gluži nesanāks..
riepas mēģini 165.80.r15 vai 175.70.r15 vai 185.65.r15
Image

Molodoy
iesācējs

Post by Molodoy » 08 May 2016 14:13

Ar katru dienu esošā zaļa supervabole man patīk ar vien vairāk un vairāk, pašam tagad negribas to pārkrāsot. Iespējams būs jāpērk citu mašīnu un jāpārkrāso to.

Var būt varat ieteikt kādu meistaru kas specializējas uz vabolem, gribētos saprast vai tā dzelten zila vabole ir restaurejamā, bet atklāts paliek jautājums par īpašnieka atrašanu un pārformēšanu uz sevis.

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 09 May 2016 21:09

Krāsojums (un vispārīgi auto) patiešām skaists un žēl būtu... Es jau gribēju pieminēt - ka ja nu ļooooti vajag, tad varbūt var izlīdzēties ar uzlīmēm (bet tās jau tāpat krāsu mēdz paplēst nost pēcāk) un izmantot zaļo kā "zāli", ja reiz futbols. Vai vēl - varbūt var priekš izbraucieniem uzšūt priekšas haubei uzvelkamu zili dzeltenu auduma brunci un tad ja vēl karogs klāt - krāsu gamma būtu sasniegta. Var vēl aplīmēt aizmugurējos logus ar krāsainām apdrukātām perforētajām plēvēm (kā tramvajos un autobusos) - no loga krāsu pēc tam nenoplēsīs nost nejauši :) un gan jau daļu no tā var pat csdddd saskaņot :)

Molodoy
iesācējs

Post by Molodoy » 10 May 2016 14:48

Wabool jk-dze. wrote:Krāsojums (un vispārīgi auto) patiešām skaists un žēl būtu... Es jau gribēju pieminēt - ka ja nu ļooooti vajag, tad varbūt var izlīdzēties ar uzlīmēm (bet tās jau tāpat krāsu mēdz paplēst nost pēcāk) un izmantot zaļo kā "zāli", ja reiz futbols. Vai vēl - varbūt var priekš izbraucieniem uzšūt priekšas haubei uzvelkamu zili dzeltenu auduma brunci un tad ja vēl karogs klāt - krāsu gamma būtu sasniegta. Var vēl aplīmēt aizmugurējos logus ar krāsainām apdrukātām perforētajām plēvēm (kā tramvajos un autobusos) - no loga krāsu pēc tam nenoplēsīs nost nejauši :) un gan jau daļu no tā var pat csdddd saskaņot :)
Lēmums jau ir pieņemts, šīs vaboles krāsu neaiztikšu. Aktuāls paliek laba vaboļu speciālista atrašanā kā teikt diagnostikai plus jaunas riepas iegāde. Izvēle ir ļoti liela, bet gribētos laik kāds pasaka " ņem šīs " un miers.

Paldies par atsaucību.

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 10 May 2016 23:03

Sveiks!
Es ar teiktu, ka zaļo vaboki vajadzētu atstāt kā ir un dzelten/zilo atrestaurēt! :supz:
Es sev riepas pirku SIA Rubbers, Rīgā uz Krustpils ielas 6, piedāvāja labas riepas pa labām cenām, kā arī ir lietas kursā pa vaboles riepām!!
Par konsultācijām ieteiktu griezties pie Valda (http://www.powermeower.eu/contacts), viņš mums ir labi informēts par visu.
Lai veicas!!! :supz:
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

Molodoy
iesācējs

Post by Molodoy » 14 May 2016 23:44

fiskars wrote:Sveiks!
Es ar teiktu, ka zaļo vaboki vajadzētu atstāt kā ir un dzelten/zilo atrestaurēt! :supz:
Es sev riepas pirku SIA Rubbers, Rīgā uz Krustpils ielas 6, piedāvāja labas riepas pa labām cenām, kā arī ir lietas kursā pa vaboles riepām!!
Par konsultācijām ieteiktu griezties pie Valda (http://www.powermeower.eu/contacts), viņš mums ir labi informēts par visu.

Paldies par kontaktiem.

Atradu dzelten-zilas vaboles īpašnieku. Ceru ka vienosimies :drinkers: :rock: :supz:

students22
iesācējs

Post by students22 » 23 Dec 2016 10:38

fiskars wrote:Sveiks!
Paldies, piefiksēšu. šogad jau nopirktas, bet uz nākamo noderēs! :smile5:

Post Reply