1303S German look

vieta jauniņajiem, kur uzdot visvisādākos jautājumus
st3
centis

Re: 1303S German look

Post by st3 » 11 Feb 2011 21:26

Nu sveiks lai dzivo visiem kas pa paniku kas pa nerazberihu hlopciki ????? :smile2:
Nav jau doma nevienu aizskart nekada gadijuma...nosodit ar skarbu vardu vai vel ko...
mana uztvere umniks nebut nenozime ko pavisam aizkarosu....bet kad cilveks kas ko jedz lietas...
nu vismaz mana aprite par tadu neviens necepas.....toc.... :smile2: :smile2:
vnk runa ir par tadam lietam ka viedokla izteiksana... :smile2:
vai tad tas nav pareizi.....ko jus saspringstat te visi.... :smile2: :smile2:
runa iet pat to lai tak cilveks cinas.........vajadzetu laikam tikai par to priecaties
bet sanak kad... te izveidojusies baiga diskusija kads kadam ko kapec....
ta ka skolnieki.....!!! blin.... :smile2: :smile2:
galu gala katrs tak dara ka grib,ka mak,ka gribas.....vai tad tas ir nosodami ?????

vnk cik esmu redzejis tados nopietnos saietos....neviens nedala neko...
visi draudzigi liek vala.... :drinkers: !!!!
un visiem labi.........
ludi davaite zitj druzno......!!!!!

ivo
foruma ģeds

Post by ivo » 12 Feb 2011 21:43

st3 wrote:Nu sveiks lai dzivo visiem kas pa paniku kas pa nerazberihu hlopciki ????? :smile2:
Nav jau doma nevienu aizskart nekada gadijuma...nosodit ar skarbu vardu vai vel ko...
mana uztvere umniks nebut nenozime ko pavisam aizkarosu....bet kad cilveks kas ko jedz lietas...
nu vismaz mana aprite par tadu neviens necepas.....toc.... :smile2: :smile2:
vnk runa ir par tadam lietam ka viedokla izteiksana... :smile2:
vai tad tas nav pareizi.....ko jus saspringstat te visi.... :smile2: :smile2:
runa iet pat to lai tak cilveks cinas.........vajadzetu laikam tikai par to priecaties
bet sanak kad... te izveidojusies baiga diskusija kads kadam ko kapec....
ta ka skolnieki.....!!! blin.... :smile2: :smile2:
galu gala katrs tak dara ka grib,ka mak,ka gribas.....vai tad tas ir nosodami ?????

vnk cik esmu redzejis tados nopietnos saietos....neviens nedala neko...
visi draudzigi liek vala.... :drinkers: !!!!
un visiem labi.........
ludi davaite zitj druzno......!!!!!
Hlopčik, velti Tu atkal kašā sūdu čupu...! Pēter, kur ir taisnība?! Varbūt vienreiz BANU par skolniekiem, umņikiem ... Vai vabole.lv iet uz kādu citu formātu?! :toimonster:
Mazs cinīts gāž lielu vezumu!!!

Jānis un Edgars
foruma ģeds

Post by Jānis un Edgars » 16 Feb 2011 15:50

Un atkal tukšs un kluss ir klajumā,
Tik izbiedēts no trača negantā,
Pār lauku laukiem zaķīts aizļinkā! :?

kristsm
centis

Post by kristsm » 14 Mar 2011 20:52

Nu nē, zaķis nekur nav aizskrējis, patiesībā viss ir procesā, vienīgais ceru, ka mans topiks netiks turpmāk izmantots par katra indivīda sakrālo pārliecību izpaušanas postamentu.

Tāda nu izskatījās grīda, kad noplēsu nost pārsegumu (bitumena un putaplastas krustojums)
Image
Sliekšņi ir ideāli, pat neticās, jo pārsvarā forumos citiem tie ir pabriesmīgi un bieži vien ir kā pirmā izpausme rūsas mērim. Nolēmu vispirms visu nokasīt ar fleksi un tad domāt par to, vai grīdu ir jāmaina.
Image
Secināju, ka nav tik traki un pāris gadus vēl varēs pavizināties ar to pašu.Kā redzams bildē, vienīgā izkostā vieta ir pašā tālākajā stūrītī pie šofera puses. Stulbi jau ir - nokrāsot un tad metināt :rolleyes: , bet parasti darbi skrien pa priekšu domām! Šonedēļ tiks aizlāpīts.
Image

kristsm
centis

Post by kristsm » 14 Mar 2011 20:57

Par cik priekšējie spārni ir visai bēdīgi, uzdūros iekš ss.lv šiem, fiksi paķēru un braucu piemērīt:
Image
Neder :? Pirms steigties iepirkt jaunus, mēģināšu reanimēt vecos, jo Tuvāk apskatot rūsas vietas izliekas, ka varētu arī izbraukt cauri pa lētuci.

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 14 Mar 2011 21:09

Grīda izskatās, kā jauna!! :supz:
Atceros, ka pats, savai vabolei izdarīju to pašu un ceru, ka tagad uz kādu laiku nebūs jāsatraucas!
Vai plāno likt pa virsu vibroizolāciju?
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

kristsm
centis

Post by kristsm » 14 Mar 2011 21:10

Atsperapkārtņi :lol: jeb Coiloveri arī uzcepti. Salīdzinot ar original izskatās miniatūri, bet tas tāds mānīgs priekšstats, jo noregulēt var arī līdz pat standarta augstumam. Atspere ir par 25% cietāka par oriģinālo.

Image
Piemērīšana (šur tur jāpasmirģelē, bet tā viss strādā). Bildē arī var apskatīt bremžu diskus, špilkas uz 5x130 (Porsche izmērs):
Image
Ņemot vērā iespaidīgo klīrensa palielināju starp bremžu disku un amīšu+atsperes risinājumu, zem standarta spārniem mierīgi var iestūķēt J7.5 diskus. Mans mērķis R17 J7.5 + 205/45.
Last edited by kristsm on 14 Mar 2011 21:23, edited 1 time in total.

kristsm
centis

Post by kristsm » 14 Mar 2011 21:20

fiskars wrote:Grīda izskatās, kā jauna!! :supz:
Atceros, ka pats, savai vabolei izdarīju to pašu un ceru, ka tagad uz kādu laiku nebūs jāsatraucas!
Vai plāno likt pa virsu vibroizolāciju?
Jap, noteikti likšu. Protams, ne to glauno DYNAMAT , bet pa lauciniecisko - bitumena lenti :smile2: . Kā rāda pieredze, atšķirība nekāda (varbūt audiomāniem būs cits viedoklis, bet manā gadījumā tas īpašu lomu nespēlē). Busu izlīmējot krustām šķērsām, atšķirība bija vairāk nekā iespaidīga, no otras puses dauzot ar kulaku durvis liekas, ka sit pa koku :shock:

Starp citu runājot par busu (tas laikam vairāk pieaugušo nodaļai), šeit busa turbo ūdenspumpis, nākamnedēļ beidzot tiks iestumts busam :butthead: . Tika uz stenda iedarbināts un pasildīts. Propelleris no EVO IX. Aizdedzes sistēma, vadu kūlis un ECU paša rokām salikts. Izplūdes kolektors tiks meistarots pēc motora ielikšanas.
Image

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 14 Mar 2011 22:07

kristsm wrote:
Jap, noteikti likšu. Protams, ne to glauno DYNAMAT , bet pa lauciniecisko - bitumena lenti :smile2: . Kā rāda pieredze, atšķirība nekāda (varbūt audiomāniem būs cits viedoklis, bet manā gadījumā tas īpašu lomu nespēlē). Busu izlīmējot krustām šķērsām, atšķirība bija vairāk nekā iespaidīga, no otras puses dauzot ar kulaku durvis liekas, ka sit pa koku :shock:

Cik es esmu dzirdeejis tad baigaa starpiiba tur nav! Vieniigais, kas mani atureeja no parastaa bituma, ka esot smaka, karstaa laikaa (kaut kur forumos izlasiiju).
No otras puses, ja zin, ka taalaakaa naakotnee vareetu gadiities kaadi remonti, tad jau ar nav jeegas to Bombu likt iekshaa!
Skatos, ka nopietni abiem aparaatiem palielinaasi jaudinju! :) Tad jau gaidam kaadu reportu arii pa businju, kaa ta beigaas izskatiisies tas biideklis ieksh to businj! ;)
Veiksmi darbos! ;)
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

Undis
foruma ģeds

Post by Undis » 15 Mar 2011 07:05

Iepirktie spārni ir no parastās vaboles - priekš 1303 nekādi neder jo tai viss purns ir citādāks... gan jau varēsi notirgot tālāk kādam kam ir pirms-McPherson vabole vai Mexikānis.

Grīda gan neticami labā stāvoklī ir :shock:
Reiz bija:
1969 gada vabole - R.I.P.
1967 gada vabole - ražota Austrālijā
1973 gada vabole - no Vācijas
1955 gada vabole "BLACK MAMA" - no Zviedrijas
undis@vabole.lv

kristsm
centis

Post by kristsm » 15 Mar 2011 09:25

fiskars wrote:Cik es esmu dzirdeejis tad baigaa starpiiba tur nav! Vieniigais, kas mani atureeja no parastaa bituma, ka esot smaka, karstaa laikaa (kaut kur forumos izlasiiju).
No otras puses, ja zin, ka taalaakaa naakotnee vareetu gadiities kaadi remonti, tad jau ar nav jeegas to Bombu likt iekshaa!
Skatos, ka nopietni abiem aparaatiem palielinaasi jaudinju! :) Tad jau gaidam kaadu reportu arii pa businju, kaa ta beigaas izskatiisies tas biideklis ieksh to businj! ;)
Veiksmi darbos! ;)
Ar busu nobraukaaju visu pagaajusho vasaru (noliimeeju pilniigi visu - durvis, saanus griidu utt...), smakas nekaadas nemaniiju. Droshi vien, ka svaigaa autinjaa es noteikti bitumena lenti neliktu :roll:

kristsm
centis

Post by kristsm » 15 Mar 2011 09:29

Undis wrote:Iepirktie spārni ir no parastās vaboles - priekš 1303 nekādi neder jo tai viss purns ir citādāks... gan jau varēsi notirgot tālāk kādam kam ir pirms-McPherson vabole vai Mexikānis.

Grīda gan neticami labā stāvoklī ir :shock:
Paldies par info, Undi! Man tieshi taadas aizdomas arii bija, jo sliipaas lampas tur nebija, taakaa droshi vien kaut kas pirms McPherson un peec ..67 ;) Bet ar paardeveeju jau vienojaamies, ka vispirms sameeriishu un tad pirkshu. taa kaa, ja kaadam vajag, sheit taalrunis: 20220907.
P.S. Platie tie noteikti nav, sameeriiju un neko plataaku tur nepamaniiju.

xplod
centis

Post by xplod » 17 Mar 2011 22:31

vajadzētu atkal ciemos piebraukt :smile4:
:D

tev nav vēl kāds Propelleris no EVO IX aizķēries ? :oops:
GOLF MK4 TDI 4MOTION GG511
GOLF MK1 1.6 GTI GT1979

kristsm
centis

Post by kristsm » 19 Mar 2011 20:00

xplod wrote:vajadzētu atkal ciemos piebraukt :smile4:
:D

tev nav vēl kāds Propelleris no EVO IX aizķēries ? :oops:
Droši, laipni gaidīts ;)
Par propelleriem - kaut ko izdomāsim :)

kristsm
centis

Post by kristsm » 21 Mar 2011 19:59

Nedēļas nogalē tika iztīrīts salons, kas bija pamatīgi piegružots pēc grīdas attīrīšanas no rūsas. Pie reizes putekļu sūcējam nomainīju eļļu un pieregulēju vārstus ar 0.15mm atstarpi, bet tāpat nenovērsu sāpi, kad pie piestartēšanas auksts motors kādu laiciņu sit ar 3 stobriem, kad uzsilst, tad sāk rukāt visi 4tri.
Ja vabolistiem ir kādi ieteikumi - būšu pateicīgs par konsultāciju! :)

Nesen iepirkti R17 7.5J ripuļi (sākotnēji paredzēti Porsche džipam, nav smagi :mrgreen: )

Image

Šie R16 paliks nākamai ziemai:

Image

Rīt jāatrok ledus kalns pie garažas durvīm, jāiepērk šovakar OCTA un jāizbrauc līkumiņš ;)

P.S. AKTUĀLS JAUTĀJUMS par auto pārkrāsošanu - vai kādam ir kādi ieteikumi?

Post Reply