Salons

ja nu tavs vaboļuks ir sasirdzis - tb remontzona
Post Reply
artlavs
iesācējs

Salons

Post by artlavs » 18 Jul 2015 23:45

Ir kādam idejas kur meklēt salonu T2 busam (sēdekļus)? vAr būt sliktā stāvolkī vai pa atsevišķam elementam - tāpat būs jāpāršuj. Priecāšos par ieteikumiem.

Nirējs
iesācējs

Re: Salons

Post by Nirējs » 10 Nov 2017 21:19

Jautājums tiem dažajiem, kuri pa retam te iemet savu aci? T2 busa prieksejo sedeklu dzelži ir nokrāsoti. Vajadzigs polsterējums un un pārvalks. No tā izriet jautājums. Vai ir jega pirkt interneta veikalos par bargu naudu tos zirgu saru vai udenszālu (nezinu no ka isti taisit orginalie) polsterējumus un gatavos pārvalkus, vai meklēt meistaru kurs uzmeistaro beņķus. Ir kads saskāries ar tiem neta beņkiem. Esmu parliecinats ka labs meistars izgtavotu kvalitativak un polsterejumu gan jau no musdienigakiem materialiem izveidotu, bet nu tas noteikti ar butu dargak. Kadas ir aptuvenas izmaksas t2 busa prieksejiem kresliem.

uuudis_vw
iesācējs

Post by uuudis_vw » 15 Nov 2017 10:32

Noteikti vari vērsties pie Letiņa ar šiem jautājumiem. https://www.facebook.com/skotsskroders/
Un ja rodi atbildes - noteikti padalies ar risinājumu, variantiem un galvenais cenām! :wink:
splitiņš #61
https://goo.gl/gvF5Ol

Nirējs
iesācējs

Post by Nirējs » 17 Nov 2017 17:29

Šādas tādas atbildes radu. Telefoniski painteresejos divos kantoros par tiem sēdekliem. Abos kantoros likas loti sakarigi meistari. Letins izradas tagad strada Ciekurkalna, pavisam man blakus. Ir pieredze ar T2 busiem. Cena par uzšūšanu un polsterējumu aptuveni 200 monētas + audums ko pats varot pasutit. Slikti, ka man nav saglabajusies kā paraugi tie kokosriekstu škiedru pakalas un muguras balsti. Bet nu gan jau uztaisišot. Cik nopratu, tad ir variants ari no kokosa taisit pildijumu, lai pilnigi autentiski, bet nu vai vajag. Laikam modernak no parolona un tapat jau neviens neredzes kas lācītim vēderā
Otrs kantoris ir automix, Ventspils iela. To man jau sen ieteica. Ari vīrs man likas zinošs un visu paskaidroja....cenu nosauca 150-180 eiro + drēbe. Gan jau pa lielam tie pasi 200. Zinu ka vel vienam busam tur briest viss salons. Tagad tik jasaprot uz kuru doties 😂 ja gruti izveleties tad laikam uz to kur tuvak majam un ko iesaka vaboļnieki. Vai varbut vienu kreslu uz vienu, otru uz otru? 😁 redzes kur labak.

Post Reply