vabole "klepo" - ko dariit?

ja nu tavs vaboļuks ir sasirdzis - tb remontzona
Post Reply
zaa
centis

vabole "klepo" - ko dariit?

Post by zaa » 30 Jun 2014 13:50

Nepiecieshams padoms no spechukiem - man vabole neuznem apgriezienus. Tuksggaitas apgriezienos stardaa labi, ja piedod gazi, tad klepo un shchauda. Notiirot ar smilshpapiiru kontaktus, 1 min stradaa labi, tad sakaas atkal kleposhana. Kontaktu atstarpes reguleeshana neko nemaina, sadaliitaja vacina maina arii neko nedeva. Vadu nostiprinajums parbaudiits.

Shkaudiishabna paliek arvien biezhaaka.

Griezhos peec padoma - kas shajaa gadiijumaa ir vainiigs, kur un kaa jameklee vaina.
:prayer: Please help!!!!!

P.S. Sho piektdien javadaa kazinieki, bet izskataas, ka buus jaatsaka..... :( :goodman:
nežāvē airus, cilvēk!!

fiskars
foruma ģeds

Re: vabole "klepo" - ko dariit?

Post by fiskars » 30 Jun 2014 23:19

Ja sadalītājs un vadi ir pārbaudīti tad varians vēl atliek aizdedzes svecēs! :!: Ja ir kādas nomaini un palūkā kā tad strādā! (Man senāk bija problēma arī ar degvielu, aizbraucu uz Ogri, viss OK, uzpildījos Neste 95E un knapi mājās tiku, auto negribēja uz visiem cilindriem strādāt! Nolēju visu degvielu un paprovēju 98E un problēma pazuda. Stulbi jau izklausās, bet no tās reizes es leju tikai 98. Nezinu vai tas ir pareizi, bet tad gāja labāk, tagad pēc UK pārbūves šos pēdējos mēnešus man ar pie auksta aizlej motoru šaušelīgi, laikam būs karburātors jāpārbauda! :D )
Ja nu nav vainas svecēs tad to problēmu vajag dabā skatīt!
Padod ziņu, kas un kā!! ;)
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

zaa
centis

Re: vabole "klepo" - ko dariit?

Post by zaa » 01 Jul 2014 13:32

Nomociijos gan.
Atradu vienu Elektru (elektriki), kas ar ierastaam kustibaam vaboles "klepu" izarsteeja. Vainiigs bija sadalitajs - ta gultnis sadilis - nomainija kontaktus, vakuumkorektora membrana bija bojata :smile3: :smile2:
Parreguleja aizdedzi, kontaktu atstarpi un karboratoru - un atiet zuziit..... :smile2:

Conclusions - karoch jamaina sadalitajs! :muaha:

Statuss ir pagaidaam - braukshu testeet tagad!
:yawinkle:
nežāvē airus, cilvēk!!

Post Reply