šis tas labojams

ja nu tavs vaboļuks ir sasirdzis - tb remontzona
Post Reply
kazhooks
iesācējs

šis tas labojams

Post by kazhooks » 03 Jan 2015 23:44

Sveiki, visiem!

Tātad šis ir mans pirmais posts un šodien esmu oficiāli ticis pie Vaboles (2000, 2.0 Petrol), vēl ir jāiziet tehniskā, tāpēc vēlējos visu savest kārtībā pirms tās...

Nopirku diezgan lielā steigā, jo atrodos nelielā Vidusjūras salā un pārvietošanās bez auto ir diezgan problemātiska, tāpēc šo to nepaguvu pārbaudīt, vai arī uzskatīju tos par sīkumiem, tāpēc varbūt kāds tālāks vai tuvāks vaboles rads varētu padalīties ar informāciju, kas nepieciešama, lai pašam būtu patīkami iekāpt šajā auto. :) Palasīju arī senākus ierakstus un parakņājos pa eBay, citiem forumiem, u.tml., tomēr konkrētas atbildes neatradu, jo vienā vietā gaismas u.c. lietas tiek izmantotas pavisam citas kā sākotnēji tiku atradis, tāpēc ceru uz Jūsu atsaucību.

Tātad, ir problēmas un ir nepieciešama nomaiņa sekojošām detaļām: (pats ceru tās arī nomainīt, cik grūti / viegli tas ir izdarāms nav ne jausmas, bet ar YouTube palīdzību ceru visu atrisināt).

1. Tuvās gaismas - vienā pusē ir izdzisusi daļa lampu, tāpēc vēlējos noskaidrot, uz kādām ir jāmaina?
2. Numura apgaismojums aizmugurē - kādas lampiņas;
3. Logu tīrītāja motoriņi - tas nespēj pakustināt šotkas, jo ilgi netika izmantots, vai ir iespēja to atjaunot, vai labāk nomainīt? To var izdarīt pats, kā meklēt?
4. Aizmugurē mazais gabarīts izdedzis - kādu lampiņu meklēt?
5. Nepaguvu pārbaudīt vai neatradu salona apgaismojumu, ir iespēja nomainīt arī šīs lampiņas un vai tiešām tās ir tikai sānos?
6. Ir iekritusi iekš paneļa kas regulā gaismu augstumu, ir iespēja izvilkt kaut kā vai jāņem nost panelis?

Varbūt ir vēl kādi klasiski kasjaki ar šī gada modeļiem?

Zinu, ka šīs ir ne tās svarīgākās lietas, taču kā jau iepriekš minēju vēlos visu savest laicīgi kārtībā un mašīna šobrīd nav pa rokai, līdz ar to, nevaru perosnīgi īsti apskatīt šīs visas lietas.

Paldies un laimīgu Jauno Gadu! :partyman:

Aigars
foruma ģeds

Re: šis tas labojams

Post by Aigars » 05 Jan 2015 22:42

Nāksies Tevi apēdināt, taču šeit cik man zināms cilvēkiem lielāka pieredze būs ar šāda tipa vabolēm :smile2:
Image
Par kuru uzbūvi un konstruktīvajiem risinājumiem dažs labs lekciju varētu nolasīt.
Taču cik noprotu jautājumi ir par new beetle auto kurš konstruktīvi maz atšķiras no 4paaudzes golfa, dēļ kā tad arī forumā īpašu popularitāti nav iekarojis. Varbūt labāk mēģināt laimi vwmotion klubā(ja tāds vēl eksistē).
Bet cik es noprotu visas problēmas ir ap elektrību ,lampiņas labāk pirkt pēc parauga ,pirms tam pārbaudot drošinātāju stāvokli. Veiksmi.
Image

kazhooks
iesācējs

Re: šis tas labojams

Post by kazhooks » 08 Jan 2015 17:49

Hehe, paldies par atbildi, nekas traks. Redzēs, varbūt iepatiksies man visa šitā lieta ar vabolēm un, tad jau atgriezīšos ar citiem jautājumiem! :jipii:

Post Reply