problēmas ar turbīnu

ja nu tavs vaboļuks ir sasirdzis - tb remontzona
Post Reply
meitene

problēmas ar turbīnu

Post by meitene » 17 Jun 2008 17:36

Sveiki, vabolmīļi!
Man ir 1991. gada turbodīzelis. Foršs autiņš, lieliski ripo, bet nu jau kādu laiku nevar "uzspiest", - turbīna neieslēdzas pie lielākiem apgriezieniem. Kalnā vispār grūti uzrāpties. Mainot eļļu, man teica, ka būšot vaina pašā turbīnā, un, ka cenas, lai to salabotu, esot ļoti "iespaidīgas". Vai kādam ir ideja par šādas ķibeles cēloņiem un kur manu autiņu varētu lētāk izdziedēt?

armands
foruma ģeds

Re: problēmas ar turbīnu

Post by armands » 17 Jun 2008 17:58

Šito jautājumu labāk uzdot www.vwmotion.lv forumā. Mēs jau te vairāk "aircooled" un ar benzīnu...... :D :D

fiskars
foruma ģeds

Re: problēmas ar turbīnu

Post by fiskars » 17 Jun 2008 18:04

meitene wrote:Sveiki, vabolmīļi!
Man ir 1991. gada turbodīzelis. Foršs autiņš, lieliski ripo, bet nu jau kādu laiku nevar "uzspiest", - turbīna neieslēdzas pie lielākiem apgriezieniem. Kalnā vispār grūti uzrāpties. Mainot eļļu, man teica, ka būšot vaina pašā turbīnā, un, ka cenas, lai to salabotu, esot ļoti "iespaidīgas". Vai kādam ir ideja par šādas ķibeles cēloņiem un kur manu autiņu varētu lētāk izdziedēt?
Interesanti, kas tā ir pa turbīnu, kas ieslēdzas?? :roll:
Ir aizdoma, ka šī turbīna vai nu ir nosprūdusi, tas varētu būt cēlonis, kādēļ šī negriežas. Vai tu varētu pastāstīt kā auto uzvedās pirms tev izbeidzās šī turbīna (vai pazuda motoreļļa vai šis auto ir stāvējis ilgāku laiku utt.)?
Es zinu firmu, kas remontē turbīnas un ja patiešām tā ir turbīna tad izmaksas varētu sasniegt līdz 450Ls. Tu vari pakonsultēties šajā firmā:
http://www.turbomotors.lv/
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

PowerMeower
foruma ģeds

Post by PowerMeower » 17 Jun 2008 21:36

...varētu būt New Beetle Turbo Diesel....ja jau šeit meklē palīdzību... :?
Bet diez vai 91.gadā jau ražoja... :( Tie jau tik 2000.gadā parādījās...

Post Reply