Nedienas ar spoguļiem

ja nu tavs vaboļuks ir sasirdzis - tb remontzona
Post Reply
Dzintars
rakstītājs

Nedienas ar spoguļiem

Post by Dzintars » 10 Nov 2011 18:47

Nedienas ar spoguļiem ir manai vabolei.
Pasažiera pusē spogulim ir kļuvusi vaļīga skrūve kura stiprinās durvīs un līdz ar to tas lielākoties bēdīgi nokarājas uz leju nevis rāda apkārt notiekošo. Laikam oriģināli manai `68 vabolei šajā pusē spogulim nemaz nav jābūt, jo spogulis ir piestiprināts ar palielu uzgriezni no durvju iekšpuses un uzgrieznis iekšpusē nav piemetināts. Līdz ar to lai spoguli pievilktu uzgriezni vajadzētu pieturēt ar atslēgu. Šeit nu arī sākas problēma, jo tam nolādētajam uzgrieznim var tikt klāt tikai uz aklo. Esmu izmēģinājis dažādas atslēgas un patērējis vairākas stundas - bezcerīgi. Ar pirkstu galiem var tikai aizsniegt bet ne satvert lai vismaz saprastu cik liels tas uzgrieznis ir. Varbūt kāds ir ar šādu postu saskāries un zin pateikt vismaz ar kāda izmēra atslēgu ir vērts čakarēties?
Otra nelaime - vienīgo funkcionējošo spoguli vakar kāds idejõc uz ielas nolauza. Par laimi man bija pāris spoguļi lieki bet diezgan bēdīgā kondīcijā. Kad biju no diviem salicis vienu kaut cik ok, tas izkrita no rokām un stikliņš sašķīda tūkstoš gabalos. Tad nu meklēju vai kādam nav šoferpuses spogulītis vai vismaz stikliņš.

Image
vw vabole `68 vw buss `75

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Re: Nedienas ar spoguļiem

Post by Wabool jk-dze. » 10 Nov 2011 19:09

Droši vien mazderīga info - bet vietvietām ir manītas stiklinieku darbnīcas utml., kur piedāvā piegriezt autospoguļus no parastā spoguļstikla. Varbūt на худой конец tas noder, ja nekā labāka neatrodas?

Sirmis
rakstītājs

Post by Sirmis » 10 Nov 2011 20:07

man kaut kur ir šofera puses, bet ar aprautu vītni kātam. Ja kas tāds interesē varu mēģinat atrast.

bubbla
centis

Post by bubbla » 10 Nov 2011 22:10

Man uz "VABOLES" abi arejie spoguli ir piegriezti pec "nolaizita" sablona un pielimeti ar MIRROR BOND.Turas kops 2007.g Ja intrerese piegrezejs,vina tel.Nr29870423 (Sergejs).Vins piegriez jebkuras formas spogulus un stiklus pec piestadita sablona(nav dargs).

Dzintars
rakstītājs

Post by Dzintars » 11 Nov 2011 12:44

Paldies par info. Stikla piegriešanu es arī esmu apsvēris laikam tā arī darīšu.
vw vabole `68 vw buss `75

Post Reply