kolektīvā ambulatorā daļa

ja nu tavs vaboļuks ir sasirdzis - tb remontzona
armands
foruma ģeds

Re: kolektīvā ambulatorā daļa

Post by armands » 17 Oct 2008 21:50

Pēc bildes izskatās, ka dažas no tām vabolēm ir jāienes starp tām starpsienām........ :smile2: :smile2: :?
vabolis '68

Jansons
iesācējs

Post by Jansons » 17 Oct 2008 22:58

nakamnedel ap tresdienu es varetu dabut kadu info ko var sadabut andrejosta. izskatas ka tur ir daudz eku un garazu, attiecibas labas pajautasu

BlondBug
foruma ģeds

Post by BlondBug » 18 Oct 2008 01:12

Es ar bij pieteicies un piesakos !!!Savējo atdzīt no laukiem +++Gribu glābt SILVER TIGER jeb CP 80 un rīt jau jādabū prom !!!Doma ņemt kraut uz piekabes un vest prom , bet nav sarunāts virziens !
Rīt vēl pāris precizējošie zvani , bet ja ir kādam pagaidu nojume Rīgā - Daugavas labais krasts(nu daje kur principā) varbūt padod ziņu ,lai 2 reizes netaisītu loģistiku????
Man tā Andejsala gan daudz tuvāk būtu un tur tiešām daudz boxu , bet ja nemaldos bez apkures ??? :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :!: :!: :!: :?: :?: :idea: :idea: : :?: :?: :!: :!: :!:
Mob.26111750 rīt jau no 9:29 būšu pie drāts un telefona aparāc ,tā kā ja kāds var izīrēt piekabi vēlams 1 asīgo ,lai nav jākrāmējas ar Lukoil tentenieci ,vai kā citādi līdzēt Welcom!!!
BlondBug

BlondBug
foruma ģeds

Post by BlondBug » 18 Oct 2008 01:34

armands wrote:Pēc bildes izskatās, ka dažas no tām vabolēm ir jāienes starp tām starpsienām........ :smile2: :smile2: :?
Blocketā Bija viens Bubblu pacēlis uz rāmja ar 4 riteņiem ,bet uz sitienu nevarēju atrast ,bet 2. variants ir tādi 4 speciālie paliktņi zem katras riepas nu un tad to Vaboli var par visiem 360 grādiem pēc labpatikas izstumdīt sāniski un slīpiski ---ja nemaldos Biltemas katalogā bija ,bet gan jau kādam servisam ar tādi ir ???Ka tik būtu Telpa un tad jau ar svaigu elpu piepildīs ,ja būs tie varētāji un darītāji !?!
BlondBug

Dzintars
rakstītājs

Post by Dzintars » 18 Oct 2008 10:39

Jansons wrote:nakamnedel ap tresdienu es varetu dabut kadu info ko var sadabut andrejosta. izskatas ka tur ir daudz eku un garazu, attiecibas labas pajautasu
Dajoš Andrejsalu! Jaunciems nerullē dēļ attāluma. Letiņam jau ideali...
vw vabole `68 vw buss `75

BlondBug
foruma ģeds

Post by BlondBug » 18 Oct 2008 18:43

Tātad 2 AndrejSalieši jau ir !!!
Mēģināšu paralēli apjautāties pa saviem kanāliem...
Silver Tiger CP 80 ir pārvests uz pagaidu mītni , tā kā šis jautājums man ir baidi aktuāls !!!
POzīcija Jaunciems-> Opozīcija ANDrejSALA ! :?: :?: :?:
BlondBug

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 19 Oct 2008 16:41

armands wrote:Pēc bildes izskatās, ka dažas no tām vabolēm ir jāienes starp tām starpsienām........ :smile2: :smile2: :?
tik traki ar nav. laikam biki neprecīzs .dwg fails - pārmērīju - šitās rasētās vaboles ir pa 10 cm garākas nekā īstās. tā kā šaurākā vieta tai garāžā ir 4 metri 30, bet vabulis - 4,07, tas nozīmē, ka ir extra 23 cm manerviem :D
vw typ1 '56 vw typ1 '67

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 19 Oct 2008 16:46

Jansons wrote:nakamnedel ap tresdienu es varetu dabut kadu info ko var sadabut andrejosta. izskatas ka tur ir daudz eku un garazu, attiecibas labas pajautasu
nu ģeogrāfiski jau it kā tā ir ogu maize, bet no otras puses.... tad jādomā par kaut kādu signalizāciju, jo cik saprotu, andrejsalu jau tā baigi nesargā..... a mans autoparks ir sūri grūti sapelnītie $$$$$ ;) tā ka bez sarga īsti atstāt negribas...
a jaunciems jau ir tikai 13 km no centra... sestdienās un svētdienās (ta ka tā labošanas ar varētu iet gaisā) tās ir ne vairāk kā 20 min pie auto stūres un ne vairāk kā 1,3 litri benzīna... come on! to jau tomēr tā ka ikkatrs var atļauties ;)
vw typ1 '56 vw typ1 '67

BlondBug
foruma ģeds

Post by BlondBug » 19 Oct 2008 22:59

vabole.lv wrote:
tik traki ar nav. laikam biki neprecīzs .dwg fails - pārmērīju - šitās rasētās vaboles ir pa 10 cm garākas nekā īstās. tā kā šaurākā vieta tai garāžā ir 4 metri 30, bet vabulis - 4,07, tas nozīmē, ka ir extra 23 cm manerviem :D
Kā Krievi saka - V tesnote , no v ne obide - kad var aizbraukt pačolēt to UusisKyllā(Jaunciems somiski) un vai tur blakus metinātāji arī ir ?!?
Andrejsalā tur pat kaut kāda bleķu darbnīca arī blakus bija...
Pagaidu mītnē atradu arī 2 paliktņus uz 4 riteņiem , tā kā atliek vēl 2 atrast vai aizņemties un varēs tās vaboles šķerseniski sabīdīt aiz tās starpsienas ar ,jo 23 cm manevriem , nu tā ir kā ir ...
BlondBug

Jansons
iesācējs

Post by Jansons » 20 Oct 2008 12:57

nu tā, andrejostaa vieta ir, apsildaams tas garazas isti nav, bet signalizaciju varot piesleegt, kadus 6 autinus tur divos boksos varot iedzit. cenu demokraatisku izdomaasot vini, ja bus interese.

Dzintars
rakstītājs

Post by Dzintars » 20 Oct 2008 14:00

Interese ir. Gaidam cenu :D
vw vabole `68 vw buss `75

Jansons
iesācējs

Post by Jansons » 20 Oct 2008 14:25

aiziešu apskatīties, nobildēšu

BlondBug
foruma ģeds

Post by BlondBug » 20 Oct 2008 18:10

Jansons wrote:aiziešu apskatīties, nobildēšu

Par Andrejsalu - esmu ieppazinies ar tādu
Juris Lūsis

http://www.peldosadarbnica.lv" onclick="window.open(this.href);return false;
Pagaidām gan man viņš neatbild , bet virs viņa ir vēl 1 lielāks boss un pāris nesamaksātu rēķinu gan kārājās šai iestādei , tā kā finansiāli neiet tik spoži laikam kā vajadzētu , bet to jau smalkāk zin Baddogisti ,kuri arī īrē telpas tieši no peldošās darbnīcas ,manuprāt ???
BlondBug

Jansons
iesācējs

Post by Jansons » 21 Oct 2008 09:03

nu Juris ir musu chalis. paris nesamaksatu rekinu es pienemu ir visiem, :) par kuriem sai gadijuma iet runa?
uz darbnicas tik saakam iedziivoties no junija, taka ir vel pagruti :)
bet tas garazas nav ar mums saistiitas, bet ar teritorijas apsaimniekotajiem, ap 1300 varetu but kaada skaidriiba, tad man tiksanas ar viniem

Jansons
iesācējs

Post by Jansons » 21 Oct 2008 13:25

nu taa, te bildes un plaans no garaazahm, vinas ir elektriba un signalizacija, siltuma gan nav. ir divas telpas kaa redzams plaanaa, uz otru telpu durvis ir no pirmas telpas. pirmajaa telpaa ir bedre. garazas ir sausas. cenniks- 50 santimi kvadratmetra- Ls 60, 45+PVN kopaa par visu. atseviski vel nak elektriba un signalizacija + apsaimniekosana ja tur bus vajadziigi seetnieka pakalpojumi, tochas utt. man liekas ka kadus 8 spridzeklus tur mierīgi var iedzit
Attachments
2bokss.jpg
2bokss.jpg (27.94 KiB) Viewed 2437 times
1bokss.jpg
1bokss.jpg (27.72 KiB) Viewed 2438 times
Baddogs_vaboles_Ao4a_1_stāvs.jpg
ar sarkano ieziimeetais stuurits ir potenciaalaa vietina
Baddogs_vaboles_Ao4a_1_stāvs.jpg (114.89 KiB) Viewed 2439 times

Post Reply