ko tu šoziem savai vabolei dari?

ja nu tavs vaboļuks ir sasirdzis - tb remontzona
Sirmis
rakstītājs

Re: ko tu šoziem savai vabolei dari?

Post by Sirmis » 28 Feb 2011 15:27

Aigars wrote:risinājums 1. Nokrāso buferi no sākuma pelēkā krāsā ,pēc tam uzlīmē virsū attiecīgā platuma līmlentu un krāso melnu, pēc tam lentu noplēs un būs tev strīpa!
risinājums 2. Nokrāso buferi melnu un ar attiecīgā mērķpielietojuma, platuma lentu uzlīmē virsū attiecīgājā krāsā. tādas ar ko aplīmē komerctransportu, var nopirkt līmplēvju veikalā uz tērbates ielas.

un oriģinālās jeans uzlīes nesen manīju ebajā, tikai maksāja nenormāli dārgi ap 300eur :shock:
var arī izploterēt reklāmdrukas kantoros.
Paldies, mēģināšu rīkoties pēc 2 varianta, jo ir doma dot uz pulverkrāsošanu.

Uzlīmes ir arī šeit http://www.justaircooled.co.uk/jeans-be ... eetle.html Vienīgi pie pašreizējās krāsojuma kvalitātes negribas tur neko virsū līmēt.

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 14 Mar 2011 14:41

Bija paredzēts šoziem iziet tehnisko apskati, bet izdevās to izdarīt tikai šodien, 16. martā. Caurumi korpusā, brīnumi piekarē un stūres sistēmā (paldies Ilmāram), svaigi salikts dzinējs (paldies Valdim), bija daudz vietu priekš piesiešanās. Un re - ir! :muaha:

jūdass
iesācējs

Post by jūdass » 14 Mar 2011 21:34

jcx wrote:Bija paredzēts šoziem iziet tehnisko apskati, bet izdevās to izdarīt tikai šodien, 16. martā. Caurumi korpusā, brīnumi piekarē un stūres sistēmā (paldies Ilmāram), svaigi salikts dzinējs (paldies Valdim), bija daudz vietu priekš piesiešanās. Un re - ir! :muaha:
vai Tavas ģimenes otrā mašīna ir LAIKA mašīna? :jipii:
Vaboles kārotājs =)

Guntars
foruma ģeds

Post by Guntars » 14 Mar 2011 22:06

Ticamāk, ka 16.marts figurē uz jaunās tehniskās apskates uzlīmes, tā bieži vien CSDD iedod pāris dienas uz priekšu un tad nu domā var braukt vai nevar :D :D :D

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 22 Mar 2011 21:39

kāmēr jūs tur domājat, kuru dienu, lai te ar savu vabuli dodas laukā ielās,
es beidzot esmu uzsācis darbus pie ziemas remontiem :)

Image

trumuļi nost, durvis nost, salons laukā.
tas arī viss...
:finga:

...pagaidām
vw typ1 '56 vw typ1 '67

markins
foruma ģeds

Post by markins » 22 Mar 2011 21:43

Eu Pīter ziemas remonti jau pusgadu kā nokavēti :muaha: tagadiņ tas saucās pa galvu pa kaklu jo saulīte jau zenītā :supz: , bet protams ka labāk vēlāk nekā ..... ay priekā :drinkers: :drinkers: :drinkers:
I am today:)

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 19 Nov 2012 09:35

Ziema, ziema! Vabole rāma un detaļas arī ierušinātas migā - http://twitter.com/VWabool/status/26977 ... 00/photo/1" onclick="window.open(this.href);return false; - gaida pavasari siltumā.
Nu un protams, protams, tie grīdas cohumi arī gaida izlēmīgu rīcību no manis, bet tos man arī šķita, ka jēdzīgāk iekārtot pret pavasari (citādi pa ziemu atkal puse norūsēs:)). Ā, plus, atradās divas burkas ar suriku (pulverī:) - to kāds mūsdienās arī ir ar mieru tur apakšā pēc tam smērēt?

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 19 Nov 2012 22:53

Tad izskataas, ka Tev ir gaidaams motoriisha atsvaidzinaashana un darbi pie virsbuuves?? :roll:
Ja taas vaarstu stabules ir no parastaa metala tad ieteiktu pirms virsuu likshanas paarklaat ar kaadu kraasas pikuci, lai tik aatri neruusee! 8)
Es darbaa diezgan esmu saskaaries, ka shiis jaunaas stabuliites peec gada ir tik nesmuki apruuseejushas, ka zheel noskatiities! :( Es te koleegjim ar paliidzu atdziivinaat vinja motoriiti un shiis stabuliites nokraasoju, uz kaadu laiku taa ruusinja netiks klaat! :supz:

A man taads glups jautaajums! Vai es varu dabuut apskati uz meenesi, ja ziemas laikaa eju apskati ar vasaras riepaam??? :roll:
Taa izskataas, ka RED 65 janvaara viduu taisaas atgriezties Latvijaa, bet tai kaadu gadinju jau apskate kaa beigusies. :oops: Ja tas buutu vasaraa tad nesatrauktos, jo tad vaboliites taa tik lidinaas apkaart, bet ziemaa ir tikai paaris vabolji, kuri kust! Baile, ka mani nepanjem pa skarbo! Jau aizmirsies kaa Latvijaa ir ar tiem "sirsniigajiem" celju policistiem! Uz salas tomeer vinji ir mazaak kaitiigi, ja meeslus netaisi, tad vinji tevi ar neaiztiek!
Nu taadi man te piiraagi! :finga:
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

Wabool jk-dze.
foruma ģeds

Post by Wabool jk-dze. » 21 Nov 2012 14:12

fiskars wrote:Tad izskataas, ka Tev ir gaidaams motoriisha atsvaidzinaashana un darbi pie virsbuuves?? :roll:
Ja taas vaarstu stabules ir no parastaa metala tad ieteiktu pirms virsuu likshanas paarklaat ar kaadu kraasas pikuci, lai tik aatri neruusee!
Drīzāk jau no parasta metāla - par to krāsu līdzīgas rekomendācijas šajā kontekstā jau bija, tā ka būs vien jāņem vērā padomi :)
(pie apakšbuves. kādam kāda jauna grīda nemētājas lieka?? :mrgreen: )
A man taads glups jautaajums! Vai es varu dabuut apskati uz meenesi, ja ziemas laikaa eju apskati ar vasaras riepaam??? :roll:
Taa izskataas, ka RED 65 janvaara viduu taisaas atgriezties Latvijaa, bet tai kaadu gadinju jau apskate kaa beigusies.
Izklausās ekstrīms.. Jāmeklē kāds "priekšābraucējs" ar mikroautobusu uz LV..? Es diemžēl (vai par laimi:) nezinu kā ar vasaras riepām ziemā apskates vietās.. jāpiekausē vai jāuzlīmē no rokdarbu veikaliņa vajadzīgie burtiņi klāt riepas sānā :wink:

jcx
foruma ģeds

Post by jcx » 21 Nov 2012 17:52

Latvijā ar nepareizajām riepām apskati nedabūt. Kaut arī, uz mēnesi varētu mēģināt, jāprasa Armandam, var būt gan šādi gan tādi.
Kādas ir pēdējās vēsmas starp vabolistiem? Kurš šobrīd ir iecienītākais vaboļu dibenu metinātājs? Pa ziemu vajadzētu auto salāpīt.

armands
foruma ģeds

Post by armands » 22 Nov 2012 13:20

jcx wrote:Latvijā ar nepareizajām riepām apskati nedabūt. Kaut arī, uz mēnesi varētu mēģināt, jāprasa Armandam, var būt gan šādi gan tādi.
Ja normāls protektors, mēnesi var dabūt. Bet uz ielas gan CP , izlasijuši defektu reģistrā, var uzlikt sodu.
vabolis '68

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 13 Mar 2014 10:22

kamēr visi runā par tehniskām apskatēm un iedarbinātām vabolēm, man vēl daudz darba ko darīt ......

Image

Image

vabole.lv
vaboļtēvs

Post by vabole.lv » 13 Mar 2014 19:59

ieraudzīju atkal saaktivizējamies tēmu
ko tu šoziem savai vabolei dari?
un ar kaunu varu teikt..... neko
:oops:

bet nu kā zināms - silts ar sildīšanu...
vw typ1 '56 vw typ1 '67

arturs
foruma ģeds

Post by arturs » 18 Mar 2014 11:21

man vēl nedaudz pakustējies uz priekšu. bija gan doma šajā brīvdienās izvilkt šasiju laukā un kārtīgi ar Kārčeri nomazgāt, bet uznāca ziema un attiecīgi darbi pārlikti uz nedēļu vēlāk....

Image

Image

Image

markins
foruma ģeds

Post by markins » 18 Mar 2014 14:43

Tev jau ne karčeris ,bet smilšu strūklu pannai prasās.Ja jau taisa tad taisa :supz: :) malacis :prayer:
I am today:)

Post Reply