Jautājums par motoru T2 busam

ja nu tavs vaboļuks ir sasirdzis - tb remontzona
fiskars
foruma ģeds

Re: Jautājums par motoru T2 busam

Post by fiskars » 19 Aug 2011 20:54

Balodis wrote: Kā konsultējoties ar gudrākām galvām secinu, ka būs jāurbj lielāks caurums un jāliek iekšā gredzens ar jaunu vītni, jo cik sapratu, ka esošo nav iespējams atjaunot.

Sveiks!
Darbiņš nav no patīkamākajiem, jo ja nemaldos tad īsti cita varianta nav, lai gan ir, uzlikt jaunu galvu! :finga: Ja nopietni, tad bez borēšanas un pārtaisīšanas neiztikt! Zinu, ka ir saucamie vītņu atjaunotāji, bet tiem ar ir nepieciešams izurbt nedaudz lielāku izmēru un tad iegriezt collīgo vītni, kurā pēc tam ieskrūvē saucamo spirāli! Diezgan bieži tādas var sastapt alumīnija izstrādājuma detaļās, kas pasargā no šāda paša veida problēmām!
Image

http://www.ebay.co.uk/itm/Thread-Repair ... 43a91ada47" onclick="window.open(this.href);return false;

Svecēm neesmu to darījis, bet M6, M8, M10 vītnēm esmu to darījis un ja godīgi tad pēcāk nebija nekādu problēmu!
Diemžēl tavā gadījumā es nevaru neko palīdzēt, bet varbūt sameklē Tomasu un uzjautā viņam!?
Lai veicas! :prayer:
p.s. Ja atrisināsi šo problēmu, neskopojies ar info un pastāsti kas un kā arī mums! 8)
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

Balodis
centis

Post by Balodis » 22 Aug 2011 14:24

Principā problēma pa brīvdienām ir novērsta. Ar gudrāku cilvēku konsultāciju un veiklu roku darbību tika veiktas darbības: Pa jaunu tika ar speciālu štrumu: http://shop.hoffmann-speedster.com/cata ... 4bcf652a0d" onclick="window.open(this.href);return false; tika palielināts nedaudz palielināts caurums, lai ieskrūvētu http://shop.hoffmann-speedster.com/cata ... 4bcf652a0d" onclick="window.open(this.href);return false; tikai LV izvirpotu. Tagad palika darbiņš salikt visu nolasītos bleķus un loriņus atpakaļ. Paldies iesaistītajiem konsultantiem un palīgiem!

Balodis
centis

Post by Balodis » 20 Sep 2011 14:51

Varbūt kāds man varētu ieteikt, kur varētu aizvest salabotu auto audio pastiprinātāju, jo esmu ieguvis savā īpašumā vienu, ka esot itkā ejošs, bet vajagot šādus tādus sīkumu pārlodēt?

fiskars
foruma ģeds

Post by fiskars » 27 Sep 2011 00:28

Balodis wrote:Varbūt kāds man varētu ieteikt, kur varētu aizvest salabotu auto audio pastiprinātāju, jo esmu ieguvis savā īpašumā vienu, ka esot itkā ejošs, bet vajagot šādus tādus sīkumu pārlodēt?
Nu nezinu vai tas ir to vērts, bet vari paprovēt nodibināt kontaktu ar vienu cilvēku, kas strādā shēmu lodēšanas cehā, ja nemaldos (Ogrē aiz CSDD)! Es no viņa nopirku savu DLS pastiprinātāju un tad viņš teica, ka ir apskatījies kas lācītim vēderā un pārdeva to pastūzi man. Noteikti domāju, ja ne viņš tad kāds no viņa paziņām to varētu izdarīt! Paprovē pazvanīt uz šo nr:26839312

p.s. ir jau vēl viens, kas varētu salabot, bet līdz Jaunajam gadam viņu labāk netraucēt, jo jāgatavo OSCars uz Dakāru! :smile3: Prognozēju, ka viņš būs diezgan nervozs līdz tam brīdim, kad visi aizbrauks prom!
Ceru, ka kāds no šiem noderēs!! :supz:
VW Bubbla 1965, 1200 Lim.
VW Käfer 1973, 1200, 6V

Balodis
centis

Post by Balodis » 27 Sep 2011 08:55

Paldies, noteikti sazināšos!

Balodis
centis

Post by Balodis » 17 May 2012 15:10

Regulējot motoru un vedot to atkal pie dzīvības konstatēju, ka nestrādā cold start velve, auksts motors negrib startēties. Sīkāk papētot motoru ar Aigaru secinājām, ka vaina varētu būt double reley.
Varbūts kāds zin, kam viņu varētu iedot lai pārbauda un salabo, vai arī varbūt kādam mājās tāds mētājās, varētu nopirkt?
Esmu sameklējis arī inetā aprakstu, kā tam vajadzētu strādāt: http://www.thesamba.com/vw/forum/viewto ... ce=message" onclick="window.open(this.href);return false;

Post Reply